Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

59 minutes ago, Perkos2 said:

Možda ti nisi siguran a ostale nemoj da guraš u svoju grupu. Klinci se tu ne pitaju ništa nego ih koriste kao da zbog njih angažuju islužene igrače a u stvarnosti mašina za pranje veša radi 24h. Ovo o svim fudbalerim sveta i  starletama nema potrebe da komentarišem pošto je totalna neistina. Na ovom forumu se slobodno iznosr stavvovi pa ako ti se ne dopada nečije pisanje imaš opciju ignore a da ućutkuješ nemaš pravo.

Kako masina za pranje vesa ima veze sa Kasalicom i Kaludjerovicem, saberi si jer pricas nepovezano i van teme.

 

Engleski i francuski fudbaleri su poznati po burnom nocnom zivotu i vezama sa… profesorkama latinskog u drzavnim skolama?

Link to comment
Share on other sites

Meni je fascinantno kad novinari pišu o igračima iz Južne Amerike kako mi kao klub iz Srbije imamo šansu da ih dovedemo zbog zova LŠ.U ovom slučaju Kasijera.

Njih zanima da igraju za klub koji vole i da zarade veliki novac.

Desers nas je odbio prošle sezone,odbiće nas i ove,sigurno mu neće manjkati ponuda.

Ovog trećeg ni ne znam,vidim Atalantin djak,igra u S.Galenu.

Odatle smo doveli Interovog djaka sa kojim se nismo proslavili.

 

 

Edited by Polivalentni Stevica
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Markoss said:

Mislim da cemo dovesti dva spica, zapravo sam prilicno siguran. 

Ko nas napusta od ovih pozajmljenih? Babic,Stanic,Glisic,Gordic, Lukic?

I kakv je status Motike Lucica i Knezevica ako si upucen?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Igor_ said:

Ko nas napusta od ovih pozajmljenih? Babic,Stanic,Glisic,Gordic, Lukic?

I kakv je status Motike Lucica i Knezevica ako si upucen?

 

Od pozajmljenih, racuna se na Mituljikica i Stankovica, to je to. Lucic ide u Cuku, Radulovic u Vojvodinu, ostali teska prica. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

 

Od pozajmljenih, racuna se na Mituljikica i Stankovica, to je to. Lucic ide u Cuku, Radulovic u Vojvodinu, ostali teska prica. 

Previse smo se lako odrekli Lucica. A Motika zali boze para.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...