Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Pokoj duši Siniši Mihajloviću, kao i mnogima tako je i meni bio jedan od heroja u detinjstvu, dobro pamtim njegove golove za reprezentaciju iz slobodnjaka tokom 90ih , posebno mi je u sećanje urezan gol protiv Irana na SP 1998. A dobro se sećam i njegovih utakmica u Sampdoriji i kasnije Laziu. 

 

I dok se ceo svet oprašta od Mihajlovića, svi vodeći listovi u Italiji i Evropi mu odaju počast, dotle mediji u regionu a i pojedini domaći pišu o Arkanu, Vukovaru, nazivaju ga rsistom... ne znam kako ih nije sramota.  

 

Čitam sutra će pre utakmice finala SP biti minut ćutanja za Mihu, nadam se da će tada makar malo da osete sram i stid kad budu to gledali. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, suptil said:

Да ли је могуће да се Јувентус није огласио поводом смрти Синише ? Толико су дестабилизовани да нису могли да креирају саоштење...

 

320515163_507811837991334_21147260210673

Nisu ništa objavili ni kad se razboleo prvi put a cela Italija jeste. Šupci

Link to comment
Share on other sites

Valjda ce neko imati pameti da nazove nesto na stadionu po njemu. Valjda ce neko u Zvezdino ime otici na sahranu, kako od rukovodstva, tako i od navijaca.

A na kraju ce psihopata da sam ode tamo, povede onu Uzelac i baljezga kako je njemu najteze zbog Mihine smrti.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ocekivao sam vise igraca iz zlatne generacije na Mihinoj sahrani. Bili su Dika, Juga i Binic. Koje su to neodlozne obaveze mogli da imaju ostali? Neće šef ili gazda da im da slobodan dan. Pa bar do Rima se moze lako. Mogli su da dodju tog dana i kroz par sati da se vrate. Ok, mozda je stvarno neki imao neodlozne stvari, ali bas svi nisu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...