Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Ja ne znam što su vraćali onog klinca iz Grafičara. Stisnite malo onu stvar i rizikujte

 

Inače Motika i Stanković su igrali za omladince pre par dana, verujem da ih zati nema na klupi.

Edit. tj juče.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

Ne kontam uopste sto je iko od ovih klinaca u prvom timu kad ne igraju ni u Kupu, niti dobijaju sansu protiv ekipa kao sto je Gat aka medju gorima u ligi. Za bonuse vec imamo Erakovica i Mitrovica koji ce igrati svaku, tako da bolje da su ih poslali u Graficar da makar igraju fudbal, nego sto ih ovako vode na eskurzije kad su utakmice ili spustaju za omladince da se Rendula ne blamira. 

 

Ili da su ih poslali u neke Superligaske ekipe, konkretno Stankovica znam da su hteli i Napredak i Spartak. Motiku je hteo Nis, tako da moglo je. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na našu žalost,  pojedinci nisu od reči. Ali ponekad znaju da budu iskreni :

 

 

NEMAM JA KVALITET ZA ZVEZDU! Aleksandar Pešić ne dolazi na Marakanu: Posebno nemam kvalitet za ovu našu Superligu!

Fudbaler Aleksandar Pešić demantovao je navode da će opet obući crveno-beli dres.

Zašto?

”Pa nešto sam razmišljao. Svašta mi se lomi I mota po glavi. Shvatio sam da ja prosto nemam kvalitet za Crvenu zvezdu. Posebno nemam kvalitet za ovu našu Superligu”, rekao nam je rođeni Nišlija za "MozzartSport".

 

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Venger said:

Najavljuje se da cemo biti pojacani jos jednim probisvetom u upravi i to na mestu predsednika. Navodno Radujko je kandidat da zameni Tozu.

Tviter kaže da je kandidat direktor u Telekomu Draško Markovića Šampita.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...