Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

4 minutes ago, Knipex said:

Možda je to trebala da bude poenta ali je nisi dobro iskazao jer si napisao nešto što nije moglo da se desi. Vratio sam malopre unazad prenos da vidim situaciju opet. Dva igrača Trabzona su bila tik iza njega, između njega i Borjana. Verovatno je bio svestan jednog a drugog nije primetio. Nije imao vremena ništa da uradi.

 

Priznajem grešku.

 

Ali teško me neko može ubediti da Kanga nije kriv za ovaj gol. Ako nije primetio u igrača i u kakvoj situaciji se nalazi, to takođe ide njemu na dušu. Vezni igrači uvek moraju gledati oko sebe i znati u kakvoj situaciji se nalaze još pre nego što prime loptu

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Knipex said:

Dobio Ferencvaroš u Monaku. 6 Bodova imaju. Kako stvari stoje mi ćemo biti poslednji u grupi.

Nije to nista strasno obzirom na strasne stvari koje je odradila bagra iz fotelja u nasem klubu, zajedno sa misterom i naslednikom ciketanom koji produzava tamo gde je onaj stao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Priznajem grešku.

 

Ali teško me neko može ubediti da Kanga nije kriv za ovaj gol. Ako nije primetio u igrača i u kakvoj situaciji se nalazi, to takođe ide njemu na dušu. Vezni igrači uvek moraju gledati oko sebe i znati u kakvoj situaciji se nalaze još pre nego što prime loptu

Dobio je kosku od Bukarija. Kada gledaš sa ove distance najbolje rešenje, a ujedno i jedino pozitivno bi bilo da je nabio napred pa gde ode, ali to će retko uraditi iole pismen vezni igrač. To možeš da očekuješ od Srnića, Gobeljića i sličnih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...