Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Ne bih ja bas rekao da Adolf(o) deluje nezgrapno..po ovom klipu bih rekao da je od Ohija brzi i okretniji,a od Pakija bolji tehnicar. Ajde da ga vidimo na terenu u nasem dresu,pa da donosimo neki sud..

Medjutim,mi kao klub smo sprdnja..sa najvernijima ispadamo kompletno kao Monti Pajton..

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Ако екипа њима почеше леђа и они ће екипи, и шта је Хекуба њима или ...

 

Ali isto tako, moras znati da tudja ruka svrab ne češe 😎

Edited by Marokanac
Link to comment
Share on other sites

Samo da ne bude nekih izmisljanja besnih glista. 

 

Borjan- Erakovic, Milunovic, Dragovic, Rodic- Sanogo, Kanga, Ivanic- Bukari, Katai, Pesic.

 

S klupe su tu Kangva, Mitrovic i Ohi, i to je to.

 

Ali bojim se da ce da bude nekog proseravanja. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Samo da ne bude nekih izmisljanja besnih glista. 

 

Borjan- Erakovic, Milunovic, Dragovic, Rodic- Sanogo, Kanga, Ivanic- Bukari, Katai, Pesic.

 

S klupe su tu Kangva, Mitrovic i Ohi, i to je to.

 

Ali bojim se da ce da bude nekog proseravanja. 

 

Proseravanje u kom smislu?

Link to comment
Share on other sites

Sutra očekujem pobedu, ali ne razvaljivanje. 

Prvo, stara floskula, u derbiju nema favorita, bla, bla. 

Drugo, oni će ući napaljeno i tvrdo, verovatno kao ni u jednoj utakmici ove sezone, pošto im je ovo prilika da okrenu momentum. 

Treće, mi smo odigrali samo jedan meč u gostima u ligi ove sezone i nismo razvalili Lučane. 

Četvrto, poznato je koliko smo jadni na JNA poslednjih godina. 

 

Biću zadovoljan bilo kakvom pobedom, bez nekih sudijskih grešaka u našu korist, pa da se više priča o tome posle utakmice. 

Bolji smo dosta i mislim da je stvarno vreme da ih rešimo i odemo na +10. Posle možemo da razigravamo i klince za prodaju. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drug Crni said:

Ne bih ja bas rekao da Adolf(o) deluje nezgrapno..po ovom klipu bih rekao da je od Ohija brzi i okretniji,a od Pakija bolji tehnicar. Ajde da ga vidimo na terenu u nasem dresu,pa da donosimo neki sud..

Medjutim,mi kao klub smo sprdnja..sa najvernijima ispadamo kompletno kao Monti Pajton..

Ne verujem da bi CSKA dao 8,5 miliona za nekog ko veze nema. E sada ako nema pravi mentalitet i neradnik je onda mu džaba sve. Mada eto imate primer Kange koji igra sa uspehom, ajde da kažemo, u CZV a teško da bi negde drugde takav nedisciplinovan igrač dobio neku veću šansu, tako da možda ispadne tako i sa ovim Argentincem?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Samo ne vidim prostor za 3 napadača ove sezone, ako ćemo igrati sa jednim špicem u 11, a nijedan od ova 3 mi ne izgledaju kao da mogu biti u paru sa ostalom dvojicom (pošto Ohi ide). 

Baš nema smisla. Ako u hteli krupnog, fizički dominantnog centarfora, što su dovodili Kulibalija, ako će sad i ovog?

Link to comment
Share on other sites

Uopste nije nemoguce da je argentinski Adolf deo nekog dila,neke kombinacije sa "Armejcima"..dogovorenog jos prilikom trasfera Gajica. Gaich za Gajica..leptejebo :lol_2:

Nego,kako mi ono stojimo sa debilnim pravilom o broju stranaca - cetvorica mogu biti na terenu?
(ko ima srpski pasos: Ben, Borjan, Dragovic, Kanga..?)

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Drug Crni said:

Uopste nije nemoguce da je argentinski Adolf deo nekog dila,neke kombinacije sa "Armejcima"..dogovorenog jos prilikom trasfera Gajica. Gaich za Gajica..leptejebo :lol_2:

Nego,kako mi ono stojimo sa debilnim pravilom o broju stranaca - cetvorica mogu biti na terenu?
(ko ima srpski pasos: Ben, Borjan, Dragovic, Kanga..?)

Azarov, Sanogo, Kangva, Bukari, Kulibali, Ohi/Gaich, Mustafa i Prucev su stranci. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pa valjda će goveda iz uprave izaći i objasniti ovo oko Argentinca ...

Na stranu to što smo doveli Šilju i Kulabalija...

Ako je pozajmica imamo li pravo otkupa i koliko ta "trivijalnost" košta ?

Ako nemamo pravo otkupa,zašto razigravamo igrača CSKA?

Šta smo mi, postali jebena filijala?

Znam da Generalštab onaniše na bratju Ruse,ali doveli smo već onog malca iz druge lige,to mogu nekako da svarim,kombinacija je bilo i biće,ovo već nije klasična kombina nego hebanje navijača u zdrav mozak ...

Osim toga,zar nije taj CSKA bratski klub komšijama ...:cigar:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, mare80 said:

Ako je pozajmica imamo li pravo otkupa i koliko ta "trivijalnost" košta ?

Ako nemamo pravo otkupa,zašto razigravamo igrača CSKA?

 

Pa ako je pla'en 8,5 miliona cenim da bi otkup bio negde između 2,5 - 3,5. Ne verujem stvarno da bi mogli ići ispod 2,5 uz sve neke te bratske ložane između Srbije i Rusije i CZV i Rusije ili kako god već.

 

A ovo drugo možda su se vaša i njihova uprava dogovorile da probate da razigrate igrača njihovog za njih, jer je njima sada zatvoreno tržište a CZV ima izlaz u Evropu pa ko zna da mu podignete cenu ali za njih. Jer recimo da se dobro pokaže mogli bi da ga uvaljaju nekome i za 4-5 miliona. A njima verovatno ne treba igrač za ligu, pa bi u tom slučaju vi bili ti koji bi pomogli CSKA da povrati koliko god para od njega. Ne verujem da CSKA ima neke planove za njega, to izuzetno retko kada bude slučaj da klub koji pusti nekog na pozajmicu ga vrati pa još da mu da neku bog zna kakvu šansu. 

Edited by dzoneee
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A kvazi-novinarske kuravele ne smeju da objave nista... eh Srbijo medj sljivama, kakva je to bagra na svakom cosku.

Ovaj momak je pokazao da zna da da gol, ovako posto su strucnjaci isplanirali da ga prodaju - to se i desilo, al sad u nastavak sezone idemo sa povredjenim prvim spicem i tek pridoslim dvometrasem... plus Adolfom iz Argentine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...