Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Ja bih baš voleo da Kanga poludi i odjebe ovog kvazi trenera pa da gledamo sjajan fudbal u režiji osigurača i vojnika. Nekad se u fudbalu znalo ko šta igra, polutka, krilo,bek, napadač, centarhalf a sad osigurači, prekidači, vojnici. Struka je u srpskom fudbalu najveći problem a to se onda prenosi na igrače. Ej jedan anonimus Radenković stigao fo Zvezdine klupe i sinoć se stanković dogovora sa njim oko poteza koji treba da povuče u toku igre. Zato smo zasluženo izgubili, zbog tih kombinacija, burazersko-kumovskih veza. Mogu da plaćaju one dupeuvlakače sa arene i rts-a da ih hvale ali dok ide slika uzivo sa terena mozemo svi da vidimo kako se igra na terenu. Neko reče da je loše pravilo za 4 stranca a ja izbrojah da ih imamo 6-7 uz neke sa srpskim pasošima

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gde je Terza jel se zna. Nema ga u medijima. Da smo prosli vec bi citali veliki intervju sa "magom" na dve strane. Iluzija je da u Evropi pa makar bila LE mogu Kanga i Kangva u paru. Ako je cilj skockan tim za LS dogodine nemamo mi tu prostora za uigravanje necega sto nema prodju u LS na sredini terena. Potreban je moderan zadnji vezni.  Ranko Stojic je upravu kada kaze Katai ili Ivanic tim ne moze da istrpi igraca koji nema sklonost ka taktickoj disciplini. Mnogo je izazova pred nama sta zelimo od tima i kakav tim. Potreban je desni bek. Sto se tice spica samo ne neki nasi krsevi tipa Despotovic i sl. Tu je potrebno da se pljune ozbiljan kes. Jako sam razocaran. Stankovicev poraz. Vise nas je kostala njegova neodgovornost u Izraelu, tamo smo ispali. Kondicionog treba razresiti duznosti. Igraci nemaju snagu, brzinu. Na prijatnih 24 stepena oni disu na skrge u 65.minutu. Grozno, sramotno..

 

Edited by suptil
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Problem sa zadnjim veznim je naše poimanje takvog igrača. Kod nas su to pretežno neki trkači i muve zunzare, igrači bez smisla za igru i nekog konkretnog učinka. Zato se i ljudima ogadio taj termin. To ne znači da nam nije potreban jedan pravi zadnji vezni. Igrač koji može da igra u oba pravca ili koji je barem u jednom pravcu odličan, kao to što je bio Sanogo jedno vrijeme. Srnić je klasična prevara na koju se lože razni fudbalski mediokriteta. Ja tvrdim da čak nije dobar ni u tom defanzivnom poslu. U skoku ne postoji, nije jak u duelu. Ne otkriva se uopšte kada organizujemo napad, ima užasan prijem lopte i ispodprosječan je dodavač. Bezveznjak u rangu Gobeljića. 

Problem sa zadnjim veznim je naše poimanje takvog igrača. Kod nas su to pretežno neki trkači i muve zunzare, igrači bez smisla za igru i nekog konkretnog učinka. Zato se i ljudima ogadio taj termin. To ne znači da nam nije potreban jedan pravi zadnji vezni. Igrač koji može da igra u oba pravca ili koji je barem u jednom pravcu odličan, kao to što je bio Sanogo jedno vrijeme. Srnić je klasična prevara na koju se lože razni fudbalski mediokriteta. Ja tvrdim da čak nije dobar ni u tom defanzivnom poslu. U skoku ne postoji, nije jak u duelu. Ne otkriva se uopšte kada organizujemo napad, ima užasan prijem lopte i ispodprosječan je dodavač. Bezveznjak u rangu Gobeljića. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakve smo mi budaletine, kreteni, idioti... Toliko paljenje, lozenje, snovi, milioni, kamioni, avioni... Dosli ljudi iz celog sveta, kosarkasi tu i ko sve jos ne... Fantastican ambijent... I tebi se u zivot useru jebeni Srnic i blentavi debeli Pavkov u stotom minutu. Da nije stvarno ovo bi bila neka parodija, neki Monti Pajton, sta sve ne, Njuz mozda.

Stankovic se popišao na sve zvezdase, od onih sinoc na Rajku pa do onih čistača riba na Aljasci.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, prolup said:

Omonia, Šerif i Makabi Haifa. 

 

stvarno teski fejlovi. nijedan drugi trener to ne bi preziveo. 

 

14 hours ago, Siki said:

ALi ovo otkazivanje i odlaganje utamica u našem jadnom prvenstvu kao da se ne istroše ili umore

 

a sve, ali bukvalno sve tekme i celo prvenstvo namesteno. plus smo neuporedivo jaci od 90% lige.

 

13 hours ago, berti said:

Sva sreca pa komšije jos gore od nas, inace bi mi i do titule tesko dosli.

 

pre ce biti treceg svetskog nego sto ce sns govna dozvoliti da im propadne 20-30 sigurnih miliona.

 

13 hours ago, Zvezdinho said:

Omonia , Sherif, pa sad Makabi. Mnogo je to kikseva. U LE nije imao bas neke teske grupe.

 

sa druge strane imao je i neke odlicne meceve. ceo dvomec sa rengersom, gde samo cudom i zahvaljujuci varu nismo dali jedno 5+ golova, pa dvomec sa milanom gde smo vrlo lako mogli proci i bili ravnopravan rival.

generalno dve odlicne sezone u le, gde smo porobili u grupi i imali nekih nalupavanja tipa liberec 5:1, kluz 4:0.

 

opet ovo su timovi koje moras proci, nema tu opravdanja i samo ga to sto je nase dete i sto je deki spasava od otkaza.

 

13 hours ago, Abizolirni said:

Ako osvojimo prvenstvo, idemo direktno.

 

^^

a ko ce da nam ga uzme? sns vojnik vucela? 

dobio je novosti, nek cuti i odradjuje posao.

 

inace pavkov stvarno nije zasluzio da se naziva vojnikom kluba, da se pljuje, da se naziva balvanom i sl.

ja cu se uvek secati onog protiv liverpula, to ce ostati zapsiano za vjek vjekova! nasa najveca pobeda od barija. 

a nije samo to. majstorski gol glavom za 2:2 protiv milana u bg, pa nas izvukao u derbiju gde smo bili na ivici poraza isto majstorskim golom iz jako teske pozicije. umuvao kopenhagenu kad smo usli u cl.

vecito potcenjivan, vecito pljuvan, vecito druga treca opcija. desilo se sta se desilo, moglo je svakome i pavkov svakako po kvalitetu i ucinku nije iz kategorije gobeljic-srnic.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Константин said:

 

Треба још неки задњи везни, јел да? :classic_laugh: Нема везе што често Канга једини нешто повеже у средини у игру без система.

Немој да се љутите али вас много о фудбалу нема појма. Немам амбицију да од Канге правим супермена али 100х се помињало непостојање система, транзиције и кретања без лопте. Киксеви се морају десити против иоле јаче екипе јер играмо старомодан позициони фудбал у којем јако мало учествује играч без лопте. Некада једноставно нема опција, а опције се управо стварају кретњом. Гледаш премијер лигу и то неку слабију екипу, када крену у напад одмах бокови трче као навијени, добили не добили лопту. Шпицеви се ријетко отварају као код нас углавном гузицом према голу. Средина као осице када играч крене према голу и кроз пас се иде ка слободним опцијама. Кад нема тренера зналци ће гријешити изгледати све горе јер ће пуно пута крпити и узимати на себе одговорност када нема ријешења. Узмите Кангву првих пар мечева док га идиот са клупе није узео под своје. Брз, конкретан, мијења смјер, окренут према голу, шутира када се отвори. Ја мислим да он сада нема појма шта треба да ради.

Кретени ће незнање тренера опет забушурити алиби довођењем играча, систем нико неће ни помињати а иако некада промјене Станковића вртаиће Милојевића и суштински никада за ЛШ нећемо бити спремни (притом не мислим резултатски)...

 

Treba neko i oduzeti loptu zar ne? Nema ozbiljne ekipe u svetu da igra bez zadnjeg veznog al zato ima brdo primjera gdje se igra uspesno bez prednjeg veznog odnosno igraca tipa Kange. E sad ako jos ubodes zadnjeg veznog koji moze odigrati i prema napred onda si ubo jack pot al ce ti ga brzo oteti bogatije ekipe al i to tesko sa obzirom da su pokrili celi svet skautima pa ti je najbolja sansa da ga napravis iz svoje skole.

Ovo za bekove se slazem al pored bekova mi imamo u prvoj postavi 3 igraca poteza koji imaju prosecnu pas igru pa nam ne mogu npr. sinoc obezbediti ni posed protiv fizicki spremnijeg protivnika al su zato njihova dva vezna bukvalno okrenula utakmicu i pojela su nasu vezu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dropkick Murphys said:

Ne bi bilo gola, tako je, samo se odbranom penala poništava to što je zasrao, tj. poništava se onog trenutka kad mi uzmemo loptu u posed. Jednostavno, izvukli smo se i to je to, teraj dalje. Na poluvremenu je trebalo da vodimo 2:0 i imamo odbranjen penal. Protivnik na kolenima bukvalno, a mi na maksimumu.

 

Ma opet bi bilo isto, ili bi se išlo u produžetke gde bi sigurno izduvali jer smo već bili lipsali. I na njihovom terenu smo imali 2-1 i furiozan završetak poluvremena gde smo preokrenuli rezultat. Pa što nismo ušli motivisaniji i sa psihološkom prednošću od njih u drugo? Nego nas ljudi ugaziše, kao i juče... 

 

Stanković zna da postavi gameplan od početka, ali se tim u 50. minutu raspada protiv protivnika koji trči 90. minuta kao na steroidima. I psihički i fizički, a plan B ne postoji već se ziheraški menja bez ikakvog rezona. Nema mooda i plan B. Mada je i teško naći rezon kad ti pola tima hvata vazduh u 55. minutu... ne možeš sve da ih zameniš... kako su delovali fizički, ispada da im je Pavkov učinio uslugu sa autogolom, jer bi polipsali na terenu ili bi nas ovi svejedno napunili...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kanga i da se nije okliznuo , izgubio bi loptu svakako jer je otisao ulevo, umesto da doda Bukariju, a levo su bili dvoje, troje iz Makabija. 

Ipak, on nije kriv za gol, vec je ovo Borjanov gol 1000%. 

Isto je primio i Kahriman protiv Ludogoretsa. 

Zasluzeno je ispala Zvezda, nema ovaj tim ni pluca ni struku ni znanj za LS, cak i za onaj bottom najgori deo LS i to je prevelik zalogaj za ovako vodjen i napravljen tim. 

 

Katai i Ivanic nemaju vise sta da traze zajedno na terenu u jacim utakmicama, cak i Haifa je bila prevelik zalogaj za tu ideju, da ne govorimo o Ligi Evrope ili LS, a derby ce da se izgubi isto ovako, sa dunsterom na klupi koji pravi tim na bazi svojih licnih odnosa sa igracima. 

Ovde treba odmah remont da se radi, Rodicu bi takodje dao malo da odmori, da Gruzijac dobija minute i da se angazuje def vezni i desni bek. 

 

Ako se nekom od nosioca ne svidja ta ideja i zulja ih klupa, ispisnica i sporazumni raskid, svako od njih prima od 600k do 1 mil, nije ovo sprdnja i fontana fudbalskih zelja i da se setaju po terenu i da se zajebavaju. 

Kanga je motor tima i on mora da da ostane, bar dok ne nadju zamenu za njega, ako uopste mogu. 

 

Mrkela bi odavno trebao da leti iz kluba jer je nemac pojma za svoj posao. 

 

Atmosfera i ambijent i slika koja je poslata u svet je bila FENOMENALNA, nazalost akteri na terenu i dunster pored klupe su bili najslabija karija. Ne secam se boljeg ambijenta i bednije / pickastije predstave domaceg tima ( mislim na 2/2 ), NE PAMTIM zaista. 

Ovaj stadion ima tu moc da unisti rivala psihicki i da mu se vezu noge, nazalost u 2/2 i to odmah od starta, delovalo je sve suprotno, za ono 2/2 bi svi dobili pola plate kaznu, sem par pojedinaca, Dragovic, Milunovic, Cupo i Pesic, svi ostali su bili ocajni, sem Kange koji je izbacen od strane dunstera pored klupe. 

 

Trebace dosta vremena da prodje i da se mnogo potrude da opet priviku onoliki narod sa crveno belim majcama, uspesno su se posorali na crveno belu naciju. Svako iz uprave ko pomene nekiu podrsku, moze samo kurton da dobije od mene i od ostalih navijaca, podrska za sta???? 

Za dunstera na klupi koji unistava kluba vec 3x zaredom u kvalfikacijama svojim neznanjem. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Predragdjape said:

Pa Kanga je imao opciju da izbije loptu direktno u golmana prvim dodirom, ili dugu loptu za Pesica koji je bio u kontri. Te akcije u kontri se vrlo lako resavaju, a posebno jer se cekao kraj poluvremena i nije bilo potrebe rizikovati. To sto je komplikovao je njegova greska I zasluzuje kritike, ali isto tako zadnja linija I golman koji prima onakav gol. Dakle nije samo Kanga kriv iako je od njega pocelo...

 

 

Pocelo je od debilnog penala. Da debil nije igrao rukomet Kanga bi bio na poluvremenu umesto da padne gde je pao. Ni Borjanu e bi pala koncentracija

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne slazem se da Katai i Ivanic ne mogu da budu zajedno na terenu. Tu tezu je lansirao Ranko Stojic prosle nedelje i sad je svi vrte, kao da ne gledamo Kataija i Ivanica zajedno vec trecu godinu. Nisu oni juce dosli u klub i igrali su zajedno protiv tezih protivnika od Makabija  Ovaj tim se i zasniva na osovini Katai-Ivanic i izbacivanje nekog od njih dvojice bi donelo mnogo veca pomeranja u celom timu, maltene bi cela filozofija napada morala da se promeni, za cim ne vidim potrebu.

 

Oni su najmanji problem. Problem je zadnji vezni i problem su bekovi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi da nemamo Kataija i Ivanica ne bi umeli da damo gol. Mislim, dosao bi i igrao bi neko umesto njih, ali videli smo prethodnih godina koga smo sve dovodili na te pozicije i kako su se pokazali. I sinoc su njih dvojica bili najzasluzniji za golove. Da, imaju oni gomilu mana ali nerealno je ocekivati da ce u kontinuitetu 90 minuta da prave razliku na terenu, moraju i oni nekad da padnu. Kod njih je sustina da nisu igraci koji ce da stanu na loptu, nego igraju poprilicno direktno i konkretno sa dosta rizika, zbog toga cesto i grese. Mnogo veci nam je problem ono sto se desava, tj ne desava iza njih. Zadnja linija, zajedno sa Borjanom, je na ispodprosecnom nivou sto se tice pas igre i iznosenja lopte pod pritiskom. Cim protivnik malo vise izadje sledi nase ispucavanje. O Srnicevoj (ne)organizaciji igre ne treba vise pricati, igrac manje je kada napadamo. Kanga ide od sjaja do ocaja. On ume da igra pod pritiskom protivnika, ali precesto ima kontakt ili dva vise sa loptom nego sto treba i mnogo nam usporava igru i daje protivniku priliku ili da ga faulira ili da mu uzme zivu loptu (sto je doduse retko). 

 

Ali ja i dalje mislim da nama novi zadnji vezni menja ekipu potpuno na bolje. Ne mora da bude ne znam kakav majstor sa loptom, ali neko ko pored defanzivnog doprinosa ume makar da stane gde treba u fazi napada i vec ce to biti mnogo veci boljitak u odnosu na ovo sto sada imamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Borjan je kriv za drugi gol, dao debilnu loptu Ivanicu u kontri u opasnoj zoni. 

 

Isto je imao jedno skandalozno ispucavanje po zemlji u 1/2 , kad je bilo 0 0, sreca pa je dosla do Srnica, iance jezivo je ono bilo. 

 

Covek je kikser, spasice te u vecini slucajeva , ali ce i da primi nekad pacerski gol, kao u derbiju kad je primio kroz usi, ovo sada, primio je gol i protiv Olimpijakosa isto nevidjen kiks. Ali ok, on je najmanji problem ovog tima, sa sve kiksevima koje ponekad napravi. 

 

Ivanic i Katai NE MOGU zajedno, mozda mogu protiv domace boranije , ali protiv jacih timova zajedno ne mogu. Mozda i mogu , ali kad se Katai spremi fizicki, trenuto nema snage za pola sata, u 1/2 je bio faktor dok je imao snage u 2/2 je nestao sa terena. Ivanic ima snage, moze da trci 180 min, nikada ga nisam video preznojenog, niti da se zali na grceve, podseca me na Federera, ali isto tako bezi od duel igre. 

 

Milojevic je prolazio jace timove sa duplo netalentovanijim timom, tako da je sve do trenera i organizacije igre, koga to ima Makabi u napadu? 

Spic od 2m i Cheri od 35 ljeta i dva krila, od kojih je jedan upitnog kvaliteta, dok ovaj drugi Haziza je ok , tj bio je dobar protiv nas. Levi i Muhamed su def vezni, ali sa odlicnom spremom i igraju jednostavno, nesto poput Jovicica kod Milojevica. 

 

Odbrana im je duplo slabija od nase, stoperi kriticni, bekovi takodje, pogledajte kako je Katai uzeo loptu kod prvog gola, da je onako pogresio Rodic, trazili bi da ga oteraju iz kluba koliko danas. 

 

Sheriff od lani je delova mnogo jace od ovog Makabija, ali Makabi ima dobrog trenera, ali i veoma prosek tim, bas prosek. Ali su fizicki odlicno spremni i ne komplikuju dok igraju, to sto rade, rade veoma dobro. Isto kao i Milojevic, i mi smo imali prosek tim u odnosu na Salzburg, pa smo ga prosli, to je to, malo srece, vise fizicka sprema i organizacija igre. 

Blamaza je ovo Dejanova zestoka, bas velika. 

Ovo kako on vodi ekipu je jezivo, bas jezivo. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Ivanic i Katai NE MOGU zajedno, mozda mogu protiv domace boranije , ali protiv jacih timova zajedno ne mogu. Mozda i mogu , ali kad se Katai spremi fizicki, trenuto nema snage za pola sata, u 1/2 je bio faktor dok je imao snage u 2/2 je nestao sa terena. Ivanic ima snage, moze da trci 180 min, nikada ga nisam video preznojenog, niti da se zali na grceve, podseca me na Federera, ali isto tako bezi od duel igre. 

 

Rendzers, Braga, slabiji timovi od Makabija? Pre toga isto cela sezona LE, izuzev Milana kad je Katai bio bolestan.

Link to comment
Share on other sites

To da bi Kanga skoro sigurno dobio drugi žuti karton da je ostao u igri je smešan alibi. U ovom drugom mandatu u Zvezdi mislim da nije dobio nijedan karton zbog temperamenta i da ga je neko isprovocirao, barem ne u skorije vreme. Potpuno je smiren i sa osmehom prihvata sve. Smirio se i kontroliše se, posebno od kad se oženio. Njega na svakoj utakmici tuku, lome, ruše i kada ustane očekivao bi da će da napuši protivnika a on se nasmeje i pruži ruku. Ne znam ni sam koliko sam samo puta ovo video zadnjih godinu dana. Može da ga duva Stanković a i ostali koji su tako sigurni u taj žuti i crveni karton jer prosto nije tačna ta proročka tvrdnja.

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Braga? Igrali smo iza lopte 90% vremena. Userski remi u revansu. 

Milan? igrali smo bez Kataia, Sanogo u timu, delovali mnogo crvsce, Degenek u timu takodje. 

I opet igrali smo protiv tima koji je jaci i protiv kojeg smo stajali iza lopte uglavnom tj oprezno smo igrali. 

Rendzers? Sta ? Primili 3 komada lagana i slavimo promasene sanse??? 

Jel to uspeh? 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ljubitelj baklave said:

Braga? Igrali smo iza lopte 90% vremena. Userski remi u revansu. 

Milan? igrali smo bez Kataia, Sanogo u timu, delovali mnogo crvsce, Degenek u timu takodje. 

I opet igrali smo protiv tima koji je jaci i protiv kojeg smo stajali iza lopte uglavnom tj oprezno smo igrali. 

Rendzers? Sta ? Primili 3 komada lagana i slavimo promasene sanse??? 

Jel to uspeh? 

 

 

U Beogradu smo igrali skroz ravnopravno sa Bragom, na kraju imali bolji rezultat u dvomecu iako su igracki daleko kvalitetnija ekipa. Milan sam i rekao da Katai nije igrao. Rendzers smo igrali 50-50 sa njima ceo dvomec i sve pretnje koje smo stvorili su i dosle sa te strane gde su Katai i Ivanic. Svakako da nismo ispali zbog njih dvojice, nego opet zbog Srnica u prvom mecu i bivseg fudbalera Picinija u revansu. Imas pre toga i Hofenhajm, Ludogorec, Gent, sve ekipe koje nisu slabije od Makabija, a igrali su Katai i Ivanic i igrali smo dobro.

 

Katai i Ivanic su najveca snaga ovog tima, bez njih smo prakticno 50% slabiji. Da izadje neko od njih i da udje ko? Mali Mitrovic?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Crni said:

Mnogi navijaci sada stizu kucama, neki jos nisu, doslo je juce u Bg kao i uvek sa svih strana...samo iz  Nisa jedan ozbiljan broj...a gde su Crna Gora, Bosna...

Hvala Dekiju, Zvezdinom vojniku, hvala mu sto mi je otvorio oci, jer necu sebi vise dozvoliti da dolazim kuci mrtav umoran, rastrojen, pa na posao direkt, bar dok je gospodin trener Zvezde tu.

I samo jedan predlog, ako vec nije realizacija postignuta, da se Pavkovu produzi ugovor, verujem da su Srnic i Gobeljic zacementirani.

Jesi ti bese rekao da ides  kad sam ja rekao da ne treba ici na utakmice dok su Terzic i co tu?

Link to comment
Share on other sites

Doveli bi nekog umesto Kataia/Ivanica, ne bi ostali na Mitrovicu sigurno, nekog ko je mladji i spremniji fizicki. Najvise mrzim robovanje imenima, jedan Real je prodao Di Mariju u cvetu mladosti nakon LS 2014, pa su nastavili dalje. Ako ima strategiju i viziju, sve se moze u fudbalu, nazalost mi imamo lopovsku upravu i secikese, koji ne mogu desnog beka da dovedu 3 sezone. 

 

Ne mozemo mi vise da igramo ovako, 30+ nosioci, pitanje je samo vremena kad ce i u domacoj ligi da kiksamo, mozda ne ove sezone, ali ako ne uradi ribilding , pisi propalo. Ne moze moderan fudbal bez bekova i bez snage, a mi to nemamo trenutno, nazalost, ovaj tim je spreman mozda za 50,60 ozbiljnog fudbala i to ako zazmurimo na jedno oko. 

 

Da se ne prisecamo Tirane, Omonije, Ararata i ostalih velikana koji su zamalo izbacili Zvezdu, Omonija nas je zapravo i izbacila golom iz kornera. 

 

Link to comment
Share on other sites

Slazem se da treba da se podmladi tim, ali nije realno da to izvedemo brzo. Pocelo je sa Bukarijem i Kangvom, nadam se da ce i Ado da stigne. A uvoditi polako mladje poput Mitrovica i Motike. Katai ima jos sezonu-dve dobrog fudbala u nogama. 

 

Meni je jedino Kanga misterija. On je zvanicno mladji od Bena samo godinu dana, a vrlo moguce da je zapravo i stariji. A igra ko mladic.🤣

Edited by Venger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo čekam trenutak kad će don Terzić da označi krivca za ispadanje od Makabija. Nije teško da pogodite ko će biti proglašen za krivca. Piksi naravno a plaćenici će krenuti da medijski to podržavaju

Edited by Perkos2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...