Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Da nema bonus pravila, u Zvezdi bi retko ko bio ispod 30 godina, sta mi sa tako matorim igracima u ligi Sampiona

U ligama petice igraju igraci 2004,2005 godiste, pogotovo u najvecim klubovima

 

 

Ovde i kad je gotova utakmica, ulazi "mladi" Srnic

 

Jovan Mijatovic i Mituljikic gube godinu... 

 

U prve tri utakmice ove sezone  golman Javora, bivsi igrac Zvezde Manojlovic 2002, igrac kola 

 

Bivsi igraci su i Ilic 2003 Tsc,Katic Vozdovac 2002,Lukic 2003 u Francuskoj, bilo ko od njih moze da brani umesto Borjana

Link to comment
Share on other sites

Nikola Djurdjic je takodje dominirao po tim skandinavskim ligama, tako da ove "statistike" nista ne znace. Ohi nije bio napadac koji kao stranac odskace od domacih resenja. 

Naravno Pesic je vece drvo, ali ako tezimo kvalitetu nema mesta ni za Pesica ni za Ohija.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, merosina said:

Nikola Djurdjic je takodje dominirao po tim skandinavskim ligama, tako da ove "statistike" nista ne znace.

 

Ne znam šta podrazumevaš pod skandinavskim ligama ... Norveška i Švedska liga jesu generalno loše,Danska liga je već dosta ozbiljnija ...

Možda Ohi nije neka klasa,ali za  Šilju i Kulibalija je bog fudbala, tako da je njegovo teranje a dovodjenje ove dvojice baš težak fejl ... mi smo još za Šilju i neko obeštećenje platili ...:ajme:

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ja izmedju Ohija i Silje ne vidim neku bitnu razliku. Dobri za nasu ligu, ali ispod potrebnog nivoa za evropska takmicenja. Obojica bez neke izrazene karakteristike, svaki segment igre im je na prosecnom nivou koji prolazi u nasoj bednoj ligi. Eto jedina razlika je sto je Ohi bio simpatican, a ne namrgodjen i vecito u svadji sa nekim na terenu kao sto je slucaj sa Siljom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, СтелаРоса said:

Ja izmedju Ohija i Silje ne vidim neku bitnu razliku. Dobri za nasu ligu, ali ispod potrebnog nivoa za evropska takmicenja. Obojica bez neke izrazene karakteristike, svaki segment igre im je na prosecnom nivou koji prolazi u nasoj bednoj ligi. Eto jedina razlika je sto je Ohi bio simpatican, a ne namrgodjen i vecito u svadji sa nekim na terenu kao sto je slucaj sa Siljom. 

 

Pa Silja ni u nasoj ligi ne daje golove...Jedino ako ga pogode kao protiv Javora.

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Основна разлика између Охија и Пешића је што је први фудбалер. Охи је са нормалним тренером који даје континуитет у систему могао сигурно напредовати, а овај други може само да се мршти добијајући неограничено минуте и чекајући да га погоди лопта.

Edited by Константин
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

"Svaki covek treba da bude zatvoru" Zvezda Terzic tipa 2020 izgovorio 

 

A 2023.godine, to je izjavio Kokorin. 

 

Eto napadaca hahahhahaha 

Kam tu Red Star, bro

 

I jos da dovodemo i Balotelija iz Siona, i vratimo Radonjica hahahhahahahaha

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, vlaDixXx said:

"Svaki covek treba da bude zatvoru" Zvezda Terzic tipa 2020 izgovorio 

 

A 2023.godine, to je izjavio Kokorin. 

 

Eto napadaca hahahhahaha 

Kam tu Red Star, bro

 

I jos da dovodemo i Balotelija iz Siona, i vratimo Radonjica hahahhahahahaha

Jel ti dobro?

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...