Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Ja sam bio ubedjen da je i Kulibali kod nas na pozajmici. Kad ono mi njega sad saljemo na pozajmicu. 

 

Tacno svakim danom sve vise mislim da nije Mrkela jedini krivac za ove promasaje, imam utisak da su treneri podjednako krivi, evo uzmimo za primer bilo kog trenera koji je vodio neki klub posle nas, tacno sve igrace koje nije uspeo da dovede u Zvezdu juri opet i i novom klub. 

Sad videh da je Milojevic posle Bena uzeo i Machada koji se pominjao po novinama za vreme njegovog mandata a kasnije i za vreme Stankovica. Ozbiljan broj dunstera se bavi poslom trenera u Srbiji. 

Edited by Igor_
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Igor_ said:

Ja sam bio ubedjen da je i Kulibali kod nas na pozajmici. Kad ono mi njega sad saljemo na pozajmicu. 

 

Tacno svakim danom sve vise mislim da nije Mrkela jedini krivac za ove promasaje, imam utisak da su treneri podjednako krivi, evo uzmimo za primer bilo kog trenera koji je vodio neki klub posle nas, tacno sve igrace koje nije uspeo da dovede u Zvezdu juri opet i i novom klub. 

Sad videh da je Milojevic posle Bena uzeo i Machada koji se pominjao po novinama za vreme njegovog mandata a kasnije i za vreme Stankovica. Ozbiljan broj dunstera se bavi poslom trenera u Srbiji. 

Mjslim da mašiš poentu. Svaki trener ima neki profil igrača koji traži i koji odgovaraju njegovoj igri. Na krajj krajeva i Murinjo je doveo Matića i mnogi treneri koji ako imajj mogućnost da dovedu igrača da kojim su dobro sarađivali i koji im treba, dovešće ga. Ben je odličan igrač i jasno je zašto ga je Milojević doveo. Sa druge strane Macheda se koliko znam pominjao za vreme Stankovićevog mandata, a i ako se pominjao ranije, ne verujem da ga je Milojević baš jurio. 

Ništa ne može sa druge strane umanji Mrkelino neznanje i glupe poteze oko tranafera, koji se nastavljaju. 

Što se tiče dunstera, kada neki trener sa naših prostora uvede 2 puta za redom tim u LŠ kroz 4 kruga kvalifikacija, onda slobodno možeš Milojevića da nazivaš dunsterom. Ne moraju čak ni da pobede Liverpul. Da ne pominjemo sada rivale pošto se pokazalo da i Omonija i Makabi i Šerif, mogu da budu jako klizave stepenice na tom putu.

Edited by Don Juan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Don Juan said:

Mjslim da mašiš poentu. Svaki trener ima neki profil igrača koji traži i koji odgovaraju njegovoj igri. Na krajj krajeva i Murinjo je doveo Matića i mnogi treneri koji ako imajj mogućnost da dovedu igrača da kojim su dobro sarađivali i koji im treba, dovešće ga. Ben je odličan igrač i jasno je zašto ga je Milojević doveo. Sa druge strane Macheda se koliko znam pominjao za vreme Stankovićevog mandata, a i ako se pominjao ranije, ne verujem da ga je Milojević baš jurio. 

Ništa ne može sa druge strane umanji Mrkelino neznanje i glupe poteze oko tranafera, koji se nastavljaju. 

Što se tiče dunstera, kada neki trener sa naših prostora uvede 2 puta za redom tim u LŠ kroz 4 kruga kvalifikacija, onda slobodno možeš Milojevića da nazivaš dunsterom. Ne moraju čak ni da pobede Liverpul. Da ne pominjemo sada rivale pošto se pokazalo da i Omonija i Makabi i Šerif, mogu da budu jako klizave stepenice na tom putu.

Razumem o cemu pricas, ali evo, kazi ti meni koliko je igraca od tih promasaja, bila zelja iskljucivo trenera?  

Ne bih rekao da je sve Mrkela gresio (ne umanjujem njega kao najgoreg sportskog radnika ikada), ali slusali smo hvalospeve Stankovica o Piciniu, Falku... 

Ima tu jos primera sigurno. Najveci problem je sto nemamo krstenog skauta, evo Cukaricki doveo brazilskog beka "na predlog nasih skauta iz Brazila", ne kazem da ce biti bomba igrac ali verujem da ima mnogo manju platu neko primera radi ovaj bek iz Javora. 

A nasa skauting sluzba se svodi na preporuke bivsih igraca, pa ako prodje prodje. Kazu da Marin sad i radi nesto, ak nesto ne vidim da je iskopao nekog. 

Link to comment
Share on other sites

Pre svega pozdrav i od navijača Vojvodine, prema najavama kavez će biti pun, biće sigurno lepa atmosfera, vremenske prilike će biti super (najavljeno deset stepeni). Da se pošalje lepa slika u svet u vezi Mihe. Gledaće i on sigurno od gore 🙂

Nadam se dobroj i otvorenoj utakmici.

ne bi bilo loše da vam počnu Mijailović, L Nikolić i Srnić/Azarov pa da imamo nečemu da se nadamo.

Edited by Wakeup
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rakonjac 2000 DC MNE dolazi

0 golova o asistencija za pola godine

Slican tip igraca kao Kalifa Kulibali(odbija se lopta od noge)

jos plus stranac

Igraci iz nase lige se ne dovode, dok ne odu u inostranstvo(gde nazaduju i posle odjednom imaju kvalitet za nas) 

 

Umesto  kada je reseno maltene prvenstvo, da dobiju minute Mijatovic, Mituljikici, Motika, Knezevic.. Koji itekako imaju kvalitet, cak su i bolji od vecine igraca

 

Ovde talenti, tipa Mihailo Petrovich Mudrik ili recimo Ivan Ilic 2001(koji je i bio kod nas) , bi bili poslat u Mladost Gat ili IMT, nakon naravno kaljenja u Graficaru... Uz parolu

JOS UVEK SU BONUSI 

 

Jedna zanimljivost, Erakovic je najvise pljuvan, posle utakmice sa u21 Ukrajinom, inace cuvao je Mudrika. 

Nije ga video. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kakva genijalna kombinacija ovo sa Sanogom, produžis mu ugovor i pošalješ na pozajmicu. Ovo bukvalno vredja prosečnu inteligenciju. Dobra stvar je sto mi je postalo totalno svejedno šta se dešava u FK.

Edited by K.Dot
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ovo sa Sanogom je kao sa Dragovicem ideja da ga pozajmimo Sampi. Bukvalno smo najboljeg zadnjeg veznog poklonili, da bi nam igrali Micko i Srnaldo na prolece...

 

Motika ide u onu Austriju Lustenau, sto smo igrali pre neki dan s njima. Kulibali je isto otisao, ali tu je Krstovic od 190cm da zameni adekvatno.

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Markoss said:

Ovo sa Sanogom je kao sa Dragovicem ideja da ga pozajmimo Sampi. Bukvalno smo najboljeg zadnjeg veznog poklonili, da bi nam igrali Micko i Srnaldo na prolece...

 

Motika ide u onu Austriju Lustenau, sto smo igrali pre neki dan s njima. Kulibali je isto otisao, ali tu je Krstovic od 190cm da zameni adekvatno.

Imaju li u planu jos neko pojacanje? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...