Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

7 hours ago, Perkos2 said:

Ko moze da dođe na ideju da potpiše ugovor sa srnićem a može da vrati Luku ilića na primer a može se još probrati na tržištu ali je mrkeli i terzi najbitnije koliki je njihov procenat u toj kombinaciji. Naravno i ko je menadžer određenog igrača.

Pa to pokušavam reći cijelo vrijeme, kokošaranje na prvu loptu. Uzet ću 250k eura sad, bolje nego da čekam godinu, dve, pa da možda uzmem 10M. Što je sigurno, sigurno je. A i pare od samog ulaska u CL su ogromne. Miran je još 3-4 godine poslije toga radit kombinacije s ugovorima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bugl Khan said:

Pa to pokušavam reći cijelo vrijeme, kokošaranje na prvu loptu. Uzet ću 250k eura sad, bolje nego da čekam godinu, dve, pa da možda uzmem 10M. Što je sigurno, sigurno je. A i pare od samog ulaska u CL su ogromne. Miran je još 3-4 godine poslije toga radit kombinacije s ugovorima.

Lično mislim da terza i mrkela dobro znaju da njihov opstanak u Zvezdi zavisi isključivo od podrške AV i da zato uzimaju sve i odmah i uopšte ih ne zanima da stvaraju i čekaju. Posle ispadanja iz LŠ opstali su zato što su žrtvovali Stankovića ali niau uopšte sigurni ni da će zimu dočekati. Ako reprezentacija naptavi uspeh na SP to će značiti njihov odlazak pošto će AV iskoristiti trenutak da dovede totalno različite ljude u klub. Zato su zapeli zadnjih dana da izminiraju Piksija i reprezentaciju. Evo vidim uz svu kampanju i hiljade besplatnih ulaznica nemaju ni dve hiljade ljudi na Marakani

  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Drug Crni said:

Inace,da spomenem kako je francuski L'equipe najnizu ocenu za mec Monako - Zvezda dao Strahinji Erakovicu - dvojku. Cisto da mozda ponekad pogledamo dalje od dezurnih krivaca.

Gledaj na SofaScore ocjene. Imaju daleko najbolje i najrealnije ocjene (napravili su bum u cijelom svijetu). Možeš i na WhoScored, ali njihove dosta ovise o rezultatu utakmice. Ove novinske su zastarjele. Di neki novinar ocjenjuje igrače.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Drug Crni said:

Pa,i ja sam stara skola :cigar:

Pogledao ja sad. Najgori Borjan sa 5.1, slijedi ga Gobeljić sa 5.9, i onda Rodić sa 6.0. Daleko najbolji u Zvezdi je bio Kanga sa 7.6. Bolje ocjene na utakmici su dobili samo Volland 9.3 i Diatta 7.8. Golovin ima isto 7.6 kao Kanga.
Znači mjere sve, od pasova, duela, driblinga, asistencija, golova, presječenih lopti.... jedini "minus" je što npr. ne mogu izmjerit neke stvari. Npr. Lijevog beka probije krilo 10x od 10 pokušaja, ubaci ali špic ne zabije. Desnog beka krilo probije 3x od 10 pokušaja, ubaci i špic zabije 3 gola. Lijevi bek je statistički odigrao puno goru utakmicu i dobiti će puno nižu ocjenu. Ali mi kao gledatelji ćemo desnom je..t mater i reći da je bio najgori.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...