Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

4 minutes ago, Valensija said:

Sad mi pred ocima onaj penal protiv Monaka.😡

Toliko smo ove godine gluposti napravili, pravo je cudo da cemo ipak sami odlucivati u zadnjem kolu.

Da pohvalim i Pesica, dobro je odigrao veceras. 

 

 

Meni je zalije Madjara tamo. Tu smo bili bolja ekipa i neverovatno mi je da nismo uzeli ni bod. Na stranu sto bi sjebali Ferenc za 2 ili 3 boda pa bi oni morali da ginu u Turskoj.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Много боље без Срнића, хебо их осигурач ако не могу без њега нека забију на центар прави од 6А, неће бити разлике. Напад, пас и посјед су уједно и одбрана хоће ли икада схватити ови домаћи тренери…

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Steve Gerrard said:

Mi iako dobijemo monako ne znaci da smo prosli dalje,naprotiv trabzon ima vecu sansu da dobije sa vecom gol razlikom ferencvaros nego mi monako posto imamo istu gol razliku,isti medjusobno i isti broj bodova trabzon i mi

Ako dobijemo Monako, prošli smo bar kao trećeplasirani. 

Manji uspeh, ali za ovaj tim je možda i bolje da ide u slabije takmičenje kad već prvo mesto nije u opticaju. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Steve Gerrard said:

Mi iako dobijemo monako ne znaci da smo prosli dalje,naprotiv trabzon ima vecu sansu da dobije sa vecom gol razlikom ferencvaros nego mi monako posto imamo istu gol razliku,isti medjusobno i isti broj bodova trabzon i mi

Pa po meni i bolje da budemo treći u grupi. Kao drugi čeka nas Atletiko, Barsa, Juventus, Ajaks itd i generalno je uvek nezgodno biti drugi u LE jer čekaju timovi iz LŠ. U ligi konferencije bi igrali protiv Bratislave, Silkeborga i slične boranije. A za trenutno stanje ekipe svakako nam to više odgovora. No, treba prvo pobediti Monako sto je svakako nerealno. Tu čak više imam nade da će Trabzon kao klasičan turski tim da se raspada kad je najbitnije. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Ako dobijemo Monako, prošli smo bar kao trećeplasirani. 

Manji uspeh, ali za ovaj tim je možda i bolje da ide u slabije takmičenje kad već prvo mesto nije u opticaju. 

 

1 hour ago, Milko Miller said:

Pa po meni i bolje da budemo treći u grupi. Kao drugi čeka nas Atletiko, Barsa, Juventus, Ajaks itd i generalno je uvek nezgodno biti drugi u LE jer čekaju timovi iz LŠ. U ligi konferencije bi igrali protiv Bratislave, Silkeborga i slične boranije. A za trenutno stanje ekipe svakako nam to više odgovora. No, treba prvo pobediti Monako sto je svakako nerealno. Tu čak više imam nade da će Trabzon kao klasičan turski tim da se raspada kad je najbitnije. 

 

Tja, svejedno, i da prezimimo ima da izginemo na prolece, odmah na prvom koraku. Pa onda bolje izginuti protiv jakog protivnika. Znaci idemo po to drugo mesto! 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Namesta se sve da ispadnemo, ali se ne damo. Uprkos svemmu, iskusna smo mi ekipa i znamo da dobijamo evropske utakmice, ne moze to tek tako preko noci da se obrise, tako da nas ja uopste ne bih otpisivao za Monako, pogotovo kad se uzme u obzir da su oni skroz van forme.

Link to comment
Share on other sites

Monako moze da se dobije tamo, mada mozemo i sa porazom da budemo treci. 

 

Monako FKCZ 1 0 

Trabzon Ferencvaros 0 2 

 

i idemo dalje kao treci u LK. 

 

Ali , naravno da imamo sansu, smesno je da nakon 5 sezona igranja Evrope i GOMILU utakmicu na noz, ovde otpisujete ovaj tim i ovu generaciju, van svake pameti. 

Bez ozbira na ne bas nesto preterano dobru igru, ipak imamo zavidan kvalitet i iskustva za evro utakmice, cak i sa ovom ne bas top formom smo dali 8 golova u 5 kola, sto uopste nije malo. Da je bilo srece, ne bi smo izgubili protiv Monaka, pa i u gostima protiv Ferencvarosa nismo bili losi. 

Danas smo imali srece kod precke Hamsika, malo se vratilo za neke user primljene golove, pa cak i sada smo primili gol iz nicega, nakon odbijanca i loseg postavljanja u zivom zidu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa sad, da li je bolje u martu igrati protiv Silkeborga, Leha, Partizana, Fiorentine, Dnjepra, Moldea, Kluza, Slovana? Ili Ajaksa, Atletika, Barselone, Salcburga, Ajntrahta, Sevilje, Sahtjora, Juventusa?

 

Probali smo ovo drugo 2 puta do sada i casno izduvali, ja bih ipak neki dvomec na prolece gde moze da se prodje.

 

Elem, dzabe pricam posto necemo igrati ni u jednom.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Markoss said:

Namesta se sve da ispadnemo, ali se ne damo. Uprkos svemmu, iskusna smo mi ekipa i znamo da dobijamo evropske utakmice, ne moze to tek tako preko noci da se obrise, tako da nas ja uopste ne bih otpisivao za Monako, pogotovo kad se uzme u obzir da su oni skroz van forme.

 

Pronaći će formu za nas, ne moraš da se brineš uopšte.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Laki21 said:

 

Pronaći će formu za nas, ne moraš da se brineš uopšte.

Ma treba ići do kraja, pa šta bude. 
Iskreno mislim da su nam male šanse. Evo i ta Nica sa kojima su igrale komšije je u još goroj formi, pa eto. Plus što smo mi mesecima u totalnom rasulu što se tiče forme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, pantelia said:

Pa sad, da li je bolje u martu igrati protiv Silkeborga, Leha, Partizana, Fiorentine, Dnjepra, Moldea, Kluza, Slovana? Ili Ajaksa, Atletika, Barselone, Salcburga, Ajntrahta, Sevilje, Sahtjora, Juventusa?

 

Probali smo ovo drugo 2 puta do sada i casno izduvali, ja bih ipak neki dvomec na prolece gde moze da se prodje.

 

Elem, dzabe pricam posto necemo igrati ni u jednom.

 

Da nismo verovali da može da se prođe protiv velikih, danas bi Beograd imao dva mala kluba. 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dzistrou said:

 

Da nismo verovali da može da se prođe protiv velikih, danas bi Beograd imao dva mala kluba. 

 

malečka, ovolična koja bi igrala protiv giganata puput imt i grafičara a ponekad i teleoptika

i pobeđivali sve redom na radot sirotinje raje 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Dzistrou said:

danas bi Beograd imao dva mala kluba

Beograd ima desetine malih klubova 🙂

Hoćeš da kažeš - danas ne bi imali jedan veliki klub (videti uvod Davitelj protiv Davitelja za više informacija 🙂 )


 

Quote


Beograd je metropola koja ima 2 miliona stanovnika i 1 veliki fudbalski klub.

 

 

Edited by Don Juan
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, merosina said:

Bas me zanima da li ce Terza mimo prodaje Eraka. da na zimu unovci Mitrovica posle dobrih partija ili ce mali Mijatovic otici kao braca Ilic,Lazetic sa odigranih par utakmica

može i sve da ih proda to barem nije problem

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Dzistrou said:

 

Da nismo verovali da može da se prođe protiv velikih, danas bi Beograd imao dva mala kluba. 

 

 

Ovo o verovanju je, da prostis, promasen fudbal. Najpre sto poredis 2 stvari koje nisu za poredjenje s obzirom na kvalitet igraca, uprave (pa i navijaca). Takodje, cisto sumnjam da bi Zvezda iz 83-e, da kojim slucajem moze da bira, radije izvukla Real umesto Lodja npr.

 

Nista onda, daj da se slavno i herojski ispadne od Juventusa, Barselone, svakako je bolje nego proci nekoliko kola u LK. Pa o tome da se prica na Zvezda TV vise dana, jer to je sustina.

 

Odmah da predupredim A ko ti garantuje da bismo prosli Leh/ispali od Barselone clanove - ne garantuje niko. Postujem ja da je bitnije casno izginuti nego proci slabijeg, samo bih radije da gledam Zvezdu van Srbije u aprilu/maju. Da, naravno, ako kojim slucajem prodjemo, bice mi puno srce i uzivacu sa kim god da igramo, samo bih radije da pobedimo nego da izgubimo u navijackom spektaklu obojenim nedostatkom srece, ili tako nesto.

 

edit: da ne ispadne da sam ovo napisao jer ti tako mislis - nisam 😄 samo to cesto cujem pa mi stoji na dusi. Mislim, to je zaista ekvivalentno onome iz Karaule -  i ja bi da ... Vesnu Zmijanac, ali ne ide. Pljuj Terzica, Mrkelu, pola tima bogalji, ali mozemo da izbacimo svakoga i lozimo se da dobijemo sto jaceg. Nesto se tu ne slaze.

Edited by pantelia
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...