Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

4 minutes ago, pavijan2 said:

Šta misliš zašto je ugašen RSB?

Zato što je 90% ljudi tamo pisalo da je car go.

To više nije moglo da se reguliše banovanjem.

Mene je tamo Selektor banovao u prvoj godini rada foruma. Tako da nisam posle uopste pratio. Shvatam tvoju poruku. Treba napraviti klip od svih promasenih pojacanja i kolko su ona kostala. Sa pitanjem Hocemo odgovornost za promasaje. Na takvu poruku mislim da ce tesko moci da se izmisli spin prica.

Link to comment
Share on other sites

Kakav jebeni spin, ovo  ni sns nije radio u vreme najvecih  afera. Kako koji portal ukljucim izlazi magiko, u vestima Prve ide prica o tome ko je i sta je dao za Zvezdu... 😐

pa niko ne tera Magika, volimo ga i znamo odlicno ko je i sta je.  bas   zato je  i krivo ljudima sto trenutno igra malo bolje od Gobelje. Prosto, racunas da te srnaldo, silja i gobelja iznerviraju jer su dijabole. Od Magika ocekujes magiju i da zvizne po jedan gol po mecu a ne da se seta ko prebijen. Jos sad ispada da se neko izvinjava Kataiju za zvuzduke samo  da se on ne uvredi i ode.  savrsen spin da se skrene fokus sa glavnog i odgovornog!

 

To sto nemamo gol igraca (a imali smo), nemamo bekove vec godinama, izlazimo sa 1-2 igraca manje jer trpimo ova dva degena i sa kondicijom smo na Vi, treba da bude tema. Koje su to kombinacija i cije, i na kraju krajeva, nek se debili tale, nek karaju kuravele, kupuju stanove, nek im kanga skace po dzipovima. Njihova plata je njihova briga, ni prvi ni poslednji koji zive od fiktivnog radnog mesta u ovoj kvazi drzavi, ali samo sto dalje od velike scene jer posle sve to dodje na naplatu kao sto se i vidi. 

 

 taj ko prati Zvezdu  ni ne sumlja da ce #10 zablistati mozda vec sad za vikend, ako ne sad onda u cetvrtak i ponovo ce biti onaj stari...

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, suptil said:

Mene je tamo Selektor banovao u prvoj godini rada foruma. Tako da nisam posle uopste pratio. Shvatam tvoju poruku. Treba napraviti klip od svih promasenih pojacanja i kolko su ona kostala. Sa pitanjem Hocemo odgovornost za promasaje. Na takvu poruku mislim da ce tesko moci da se izmisli spin prica.

Ja sam banovan 2012. posle smene Roberta Prosinečkog.

Posle sam imao nalog sa kojeg sa čitao forum.

Košarkaški PDF je bio stvarno kvalitetan.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pavijan2 said:

Ja sam banovan 2012. posle smene Roberta Prosinečkog.

Posle sam imao nalog sa kojeg sa čitao forum.

Košarkaški PDF je bio stvarno kvalitetan.

 

 

Dal sam nesto pisao o Viloticu tad - ko nam je bio half 😄 Ali dobro da se vratimo sadasnjim temama. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, pavijan2 said:

Ja sam banovan 2012. posle smene Roberta Prosinečkog.

Posle sam imao nalog sa kojeg sa čitao forum.

Košarkaški PDF je bio stvarno kvalitetan.

 

 

Kosarkaski PDF je jedini vrijedio nesto, na fudbalu je bila histerija, ali na kosarkaskom je bilo par bas dobrih forumasa (D-Rose, Green, Celtic...) 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Srnic pravi penal protiv Glazgova, Makabija  ,Monaka.....svi su bili bez potrbe.....

Katai penzija.Svi oni koji pricaju o majstoru ili novoj Zvezdinoj zvezdi,to nema pojma,

 Igrace koji su jaci i brzi od njega nema sanse da predribla....

A takvi su  svi igraci u Ligi Sampiona.

On je igrac za superligu....Protiv Pazara moze opet da bude  majstor.

Kanga preslab....neznam kako sudije  i nasedaju pa mu sviraju faulove....

Brdo pogresnih pasova....godinama iste greske.

Kombinuje se ispred sesnaesterca ,gubimo loptu i odma protivnik u sansi.

Nisam video juce da smo i zeleli pobedu....

Oslonicemo se kao i  uvek da neko drugi odradi  posao za nas.

Link to comment
Share on other sites

Po meni zvizduci Kataiu nisu vezani za njegovu igru nego za stav na terenu. Postao je uvredjeni drkadzija koji udje u depresiju cim mu neko ne doda loptu, pa se onako lenjo i utuceno vraca nazad ko baba neka, prosto ne verujuci kako je mogla akcija da se zavrsi bez njega. To je ove sezone bas uocljivo, verovatno zbog Bukarija.

 

O ovoj grupi olosa sa severa ne bih, svasta bih im pozeleo ali nije za forum. Neko je vec pomenuo, najveci problem im je sto ne mogu da samaraju preko tvitera.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Necuveni su zvizduci Srnicu i Kataiju, to rade samo drustvene mreze koje reze, najobicniji diletantni i posecivaci samo velikih utakmica. 

 

Zna se sta se radi ukoliko se smatra da igrac ne igra dobro

 

Razbijaju se stakla na kolima i ubacuju sampooni u iste

Skidaju se dresovi

Peva se :Igrate ko pičke

Napravi se transparent: Nije armani nije versace to je dres zvezde vi manekeni

Preti se 

Peva se konkretnom igracu da izadje napolje

 

Ukoliko je clan uprave, pristupa se pesmi i natpisu 

Moj jenki go home ili u tezem slucaju, baci se jedna  bomba u dvoriste 

 

 

 

Ugledajte se na prave ljubitelje Zvezde, tako se voli klub a ne zvizduci...

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, suptil said:

Душане одлази 

Aj ovo za Bajevica je bilo donekle i opravdano, jer se ponasao kao smrad, ali za Zemana mi do danas nije jasno sto je onako oteran.

 

Bio sam na severu tu utakmicu, mozda Zemanova druga ili treca utakmica u Zvezdi, dakle tek sto je dosao covek. I krece sa sipke Zeman vaffanculo. Meni bilo cudno jbt sta teramo coveka, al sam bio klinac tako da sam prihvatio skandiranje.😄

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

i jos malo oko kataia.

nije u formi, izbegava saigrace, nespreman, itd.

 

jel sam ja lud ili je to igrac koji nam je skoro doneo kup sa dva majstorska gola?

 

jel pricate o igracu koji je najzasluzniji za prvi gol u izraelu? koji je najzasluzniji za prvi gol i u revansu? ono kad je taj nespremni igrac u duelu izbacio onog vola i usetao se u peterac. ko je petom otvorio akciju za drugi gol?

isto kakav majstorski pas za bukarija kod voleja ivanica.

 

covek je majstor, rodjeni talenat. i juce je imao jedan vrhunski potez kad je sa loptom u nogama okrenuo igraca monaka. i cm su ga delili od lepog gola pa bi sad bio heroj i igracina. u prvom se nije video jer nije ni imao loptu u nogama, ali u drugom odlican. cuj jednom nije izasao iz ofsajda, mos misliti. 

on i ivanic dusa i srce tima. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

pa on i igra, evo postavio sam video gde covek rastavlja makabi. bukvalno najbolji igrac na terenu. prvi gol, njegov. drugi gol, majstorija petom. savrseno otvorio bukarija pre voleja ivanica. 

kako da se uozbilji? 

od 4 gola protiv makabija 3 su njegova. sta je trebao vise da uradi? 

ekipa je u qrcu, svi su u qrcu i to se vidi na svima. pa sto i on ne bi imao pravo da bude nervozan i da ne izadje iz ofsajda?

verovatno najbolji potez na mecu juce je imao on. cm su ga delili od lepog gola i bio bi heroj. 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Zaigrala mečka pred kapijom pa kreće medijsko "ubeđivanje" koje će naravno kod izvesno broja ljudi primiti ali prvi i veliki korak je napravljen, zna to i terza mafija i mita lopina zato su se uplašili i krenuli da dokazuju da igrači Zvezde znaju i da igraju fudbal. Pa pobogu fudbaleri su izuzetno dobro plaćeni za taj posao i i 90 minuta sigurno naprave i dobre poteze ali dragi naši navijači Zvezde ovo je evropski fudbal gde se mora svih 90 minita igra na vrhunskom nivou i gde se ni jedna greška ne prašta. Igranje u Zvezdi nikad nije bilo lako, publika je zahtevna, traži uspeh i kvalitetan rad i ono koji ne mogu da dobace dalje od srpskih livada ne mogu da vode Zvezdu koja treba da bude evropski klub i ravnopravan protivnik većini ekipa u Evropi. Pre prve utakmice sa Makabijom napisao sam da je došao trenutak da se vidi vredi li Zvezda u Evropi. Videli smo svi da smo još daleko od kluba kakav ogromna većina želi da budemo. Ima naravno i onih koji su zadovoljni da su prvi u svom selu da mogu da "siluju" nedorasle protivnike, kojima je super kad se cela liga sklanja i radi samo u interesu Zvezde. Zato se čude kad evropski sudija ne svira padanje naših igrača i pevaju "uefa mafija". 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, suptil said:

POZNATI ZVEZDAŠI ISKRENI POSLE PORAZA! Kanga je kriv! Sram bilo navijače koji su zviždali! 

607767_marakana_f.jpg?v=1

 

Lukas, Karasi i ekipa. 

 

 

 

Kakvo odvratno društvo, pod društvo mislim na society u ovoj zemlji.

 

Od svih stvari koje ovde mogu lako da se primete najodvratnija mi je ova što su ljudi ovde prelako potkupljivi. Neverovatno su potkupljivi. 

Ajde ovog jednog neću da komentarišem, ali ova ostala trojica su kao neke legende te Zvezde a i našeg fudbala. Umesto da oni budu ti koji će da prave pritisak da se dobro radi u klubovima, savezu, reprezentaciji, omladinskim školama, školama trenera itd. kao što je to često slučaj u nekim zemljama, oni svojim poltronstvom kopaju klubovima još dublje rupe. To mislim na sve gde neki ljudi od kredibiliteta i reputacije mogu da utiču na nešto u ovoj zemlji, ne samo za FKCZ i fudbal ili sport uopšte. Tako su brate mili potkupljivi da je to pravi bezobrazluk, a kada se bude pravilo nešto u čast tog kluba prvi će biti ti koji će držati neki govor ili davati savet. Znači neverovatni smo. Odvratno društvo, ogavno!

Edited by dzoneee
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, suptil said:

POZNATI ZVEZDAŠI ISKRENI POSLE PORAZA! Kanga je kriv! Sram bilo navijače koji su zviždali! 

607767_marakana_f.jpg?v=1

 

Lukas, Karasi i ekipa. 

 

“ZAPAD” JE PRETERAO Slučaj “Milijaš” nije smeo da se ponovi, Katai to nije zaslužio, ni Srnić…

CRVENA-ZVEZDA-PROLETER_110.jpg

 

Masinerija pokusava da relativizuje nezadovoljstvo.

Eto, moze i ta vucibatina masnokosa da dobije neku funkciju u klubu. Bas se uklapa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Našrmkani lukas je nebitan njega nema potreba komentarisati a od likova koji su više poznati po kriminalu ili po tome ko mu je bio tast nego što su značili u fudbalu se baš i može očekivati sa su na nivourem palanačkog kluba. Rajevac nikad nije ni bio igrač koji je nešto značio u Zvezdi.  Splačine

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, mare80 said:

 

A kad je dudlanje Terzi i Gazdi ?

U 15:00 ?

Kakva frustracija,ne mogu ponaosob da jure i prebijaju ljude koji kritikuju po društvenim mrežama,tačno se oseća kako neki bes kipti iz njih ...

 

Doslovno se raspadaju od besa, jeda i muke što ne mogu da dohvate tviter pljuvače i po forumima.

 

Meni je neopisivo zadovoljstvo slušati to skičanje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Crni said:

Evo ti rad tvojih idola:

Motika, Kulibali, Spiridonovic, Pesic, Srnic, Gobeljic-trenutno u Zvezdi.

Pre toga:Picini, Vukanovic, Falko, Bakajoko, Risario, Dioni, Tomane, Jovicic, Jovancic, Hajdin, Boace(2mandat), Vujadin(pozajmica), Zander, Kanjas, La Para, Veljko Simic, Jevtovic, Kanjas, Garsija, Sumaila ,Ze Markos, Causic, Ebesilio, Meleg, Vulic, Dzonatan Kafu, Jirka, Stoiljkovic i famozni Vidic(drugoligas), Ruiz, Rikardinjo...

 

Dioni,Muce,Bainovic,Senic...

Link to comment
Share on other sites

Dokle se stiglo u ovoj državi sa ispiranjem mozga govori i ova situacija gde je ustala kuka i motika da "brani" igrača kojem je zviždala publika zbog loše igre i nezalaganja. Samo što "ne laje kera zarad sela već zarad sebe" briga njih za igrača, kad bude neka kombinacija da zarade dolar više proći će kao degenek ili babić nego im je frka za njihove poslove. Uz to naravno pokazuju i da su spremni "da u toj borbi daju i nečiji život"  Čuj greha zviždalo se zbog slabe igre i poraza, pa naravno da se zviždi, ljudi gledaju fudbal i prepoznaju kad neko dobro a neko loše igra i tako reaguju. Ponović opet i ponavljaću milion puta sa je navijačima koji zvižde zbog loše igre cilj uspeh Zvezde, nije im Zvezd krava muzara i sredstvo za bogaćenje. Dolaze ljudi i po 500 km da gladaju svoj klub,plaćaju ulaznice i nikad ništà od tog kluba nisu dobili dok ovi koji "brane" igrača svakodnevno uzimaju od Zvezde uz udaranje u grudi da su najveći zvezdaši naravno do zadnjeg dinara. Ja bih apelovao da se ovde ne prenose razna saopštenje i izjave nekih nebitnih likova poput lukasa i rajevca. Nemojte da zagađujete ovaj forum.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...