Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

11 minutes ago, Venger said:

Joveljic nastavlja da reseta po MLS-u. Mogao bi on da bude taj top napadac za kojim tragamo.

Zvezdi treba špic za LP, kako će to biti tip koji igra jebenu američku ligu u fudbalu? 🤦‍♂️🤦‍♂️

Link to comment
Share on other sites

Preozbiljan tim imamo. Prosle sezone smo cesto bili spori, sad smo mnogo brzi sa Kangvom i Bukarijem, a i Mitrovic je doneo odredjenu brzinu. Lopta se stalno gura napred, konstantno napadamo. Kangva je igrac koji je najvise promenio nas tim, takvog veznjaka vec godinama nemamo. Ne znam jedino zasto je juce Gobeljic dobio prednost u odnosu na Stankovica koji je bio odlican proslo kolo. Gobeljic je vec u nekom 30 minutu ispao i ostro startovao kada je dobio zuti karton. Drugi put ce mozda biti i crveni. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Markoss said:

Ja sam izuzetno zadovoljan timom. Strci desni bek mnogo, nadam se da cemo tu dovesti igraca jako brzo. I stopera kao zamenu za Erakovica, mada je vrlo izvestno da je to Milunovic i da mali ide na kraju avgusta.

 

Nista drugo ne treba dirati, i jako je lepo ne gledati Srnica i Krsticica na terenu. 

 

A radi li se na tome? Dovodimo li nekog beka?

Link to comment
Share on other sites

stream mi je dosta sjecakao pa se nisam baš nagledao fudbala  ali ako povučem paralelu sa prošlogodišnjim sastavom , ovogodišnji mi djeluje puno potentnije. za mene je već napredak kad vidim da Sanogo više ne započinje u startnih 11. Stanković mi i dalje ne ulijeva nadu ali hajde nakupio je nešto iskustva. drago mi je vidjeti Pešića ponovno kod nas a i Mitrović se može pokazati kao dobro pojačanje. Katai je i dalje za mene prvo lice kluba, Eraković sve bolji a Dragović i njegova staloženost odostraga zlata vrijedni. Bokovi i dalje slabe karike. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, bodo said:

za mene je već napredak kad vidim da Sanogo više ne započinje u startnih 11.

Videćeš kada igramo protiv jačih ekipa koliko će nedostajati Sanogo u 11.

 

Ono što je meni palo za oko, možda grešim, a možda je i nepopularan stav - Mitrović korisniji od Bukarija.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Juan said:

Videćeš kada igramo protiv jačih ekipa koliko će nedostajati Sanogo u 11.

 

Ono što je meni palo za oko, možda grešim, a možda je i nepopularan stav - Mitrović korisniji od Bukarija.

Sanogo je za mene hodajuća greška. imali smo raspravu na tu temu mi bivši suigrači iz Slovenije a redom naši navijači i  u vezi njega smo svi saglasni. on ne zna dodati loptu točnu suigraću na dva metra od sebe bilo lijevo ili desno. toliko kikseva je napravio već iz kojih smo znali biti i kažnjeni golom. ako mene pitaš nije igrač za Zvezdu. Mitrović, očito potencijalno dobro pojačanje. možda je malo prerano za usporedbe ali svakako deluje kao osveženje. Ovaj tim ima potencijala tu nema dvojbe. hoćemo li napraviti ove sezone taj iskorak u LŠ videt ćemo. kod mene postoji optimizam da bi mogli.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Umesto da otkače Krstičića oni su Stanića poslali u Suboticu. Momak sinoć dominiran na Karađorđu i sigurno mogao da bude adekvatna zamena za Kangu ili Kangwu

Navodno Motiku planiraju da bude ofanzivni vezni.. 

U ovom momentu bolje sto je Stanic otisao na pozajmicu, jer bi ovde minutazu dobijao na slamcici.

Ako bude izdominirao u Spartaku, nesto ce mu sl sezone vrata prvog tima biti zatvorena

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, bodo said:

Sanogo je za mene hodajuća greška. imali smo raspravu na tu temu mi bivši suigrači iz Slovenije a redom naši navijači i  u vezi njega smo svi saglasni. on ne zna dodati loptu točnu suigraću na dva metra od sebe bilo lijevo ili desno. toliko kikseva je napravio već iz kojih smo znali biti i kažnjeni golom. ako mene pitaš nije igrač za Zvezdu. Mitrović, očito potencijalno dobro pojačanje. možda je malo prerano za usporedbe ali svakako deluje kao osveženje. Ovaj tim ima potencijala tu nema dvojbe. hoćemo li napraviti ove sezone taj iskorak u LŠ videt ćemo. kod mene postoji optimizam da bi mogli.

Ma daj. Sanogo ima trenutaka kada mu padne roletna, ali generalno nam drži sredinu terena i jedini je razlog zašto mi možemo i u Evro mečevima da ne dupliramo zadnje vezne. Bez njega, imaćemo krater na sredini, kada igramo sa jačim ekipama. U stvari to se videlo i protiv Radnićkog u prvom kolu.

Mi možemo da sada vežemo Kangu i Kangvu, nisu zahtevni mečevi toliko, ali video si sinoć kako je Kangva lagano ispao kod gola Mladosti. To će biti rupa kada nas pritisne neka ekipa.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Neće nam svi protivnici biti kolubara i lučani pa da nam je treba Sanogo. Dobro je da ga trener ne troši na utakmicama gde smo prejaki kvalitetom ali ne moze se očekivati da kange sami iznesu sezonu. Da su nam sva pojačanja bila kao Sanogo i Ben bili bi smo presrećni. Mitrović ima brzinu i napada diretktno na gol ali ne preterujte sa veličanjem, usledice i pad kod njega za par utakmica i onda ga moramo istrpeti dok se ne uklopi u ritma evropske Zvezde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za utakmice domaće lige Sanogo nije neophodan. Tu je bolja varijanta da igraju Kanga i Kangva. Na ozbiljnim evropskim utakmicama će Sanogo biti mnogo bitan, kao što je uostalom bio prošle sezone. Mislim da je Stanković svjestan toga. Nije ni njemu lako da odluči, mora jednog od te trojice da ostavi na klupi. Možda je najbolja opcija da igraju Sanogo i Kanga, a Kangva da ulazi sa klupe. Mislim da bi Kanga teže prihvatio da bude rezerva.

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Neka stavi Sanoga na beka, neka bilo ko igra umesto onog kasapina i budale. Unakazice nas kad bude najbitnije, to mu je specijalitet.

 

Не би ме чудило да ће у Европи на задњег везног испрдак Срнић тако и да избаци касапина ту је други другар да нас унакази са неким глупим пеналом, фаулом и својим незнањем.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Za utakmice domaće lige Sanogo nije neophodan. Tu je bolja varijanta da igraju Kanga i Kangva. Na ozbiljnim evropskim utakmicama će Sanogo biti mnogo bitan, kao što je uostalom bio prošle sezone. Mislim da je Stanković svjestan toga. Nije ni njemu lako da odluči, mora jednog od te trojice da ostavi na klupi. Možda je najbolja opcija da igraju Sanogo i Kanga, a Kangva da ulazi sa klupe. Mislim da bi Kanga teže prihvatio da bude rezerva.

Kangva je duplo bolji igrac od Kange

Link to comment
Share on other sites

Kangva je dosta brzi od Kange, a slicne su konstitucije, tako da kada pricamo o defanzivi to je verovatno u ovom trenutku stvar taktike strucnog staba. 

 

Kangva je raznovrsniji igrac u napadu. Sto se tice dodavanja ne mislim da je Kanga nesto previse bolji od njega, ali su zato sve ostale stvari na strani Kangve. Bolji je sa loptom u nogama, lako se oslobadja protivnika na ledjima i pravi visak, dok je Kangin maksimum u tim momentima da iznudi faul. Kangva je prodorniji i opasniji po gol protivnika, cesto je u dobroj poziciji za udarac i brzo se namesti za isti, dok Kangi treba pola sata da se zaleti. Kangva se solidno sluzi i levom nogom, dok ona kod Kange gotovo da ne postoji. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...