Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

2 hours ago, Čočo said:

Meni je mnogo drago što sam pročitao da je sa sobom poveo i psihologa ekipe. Svaka moderna ekipa danas mora da ima i psihologa. Ovo je prvi put da ćemo imati nekog takvog.

kako prvi put? Pa valjda je Vujadin bio zaduzen da ih moralise, otpeva im pesmu pa im posle zapeva kosovski ciklus sa tribine. De ces bolje?

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Kondicioni trener je kljuc.  

Sa fizicki spremnom ekipom ti imas sanse, za nasu ligu bukvalno moze i drugi tim ako smo fizicki spremni, a u Evropi ako disemo na skrge od 60og kao i obicno nemamo sta da trazimo. 

 

Vidim i analiticar dolazi sa njim, lep tim poveo. 

Edited by Igor_
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Milko Miller said:

Ima poprilično zgodnu prvu godinu. Nema trenutno ozbiljnog protivnika za titulu, a na osnovu rezultata u Ligi Sampiona teško mozes otkaz da dobiješ. Jedino da se bas obrukas u nevidjenoj razmeri. 

Ни треће место и наставак у Лиги Европе вас не занима? :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, dzoneee said:

Ни треће место и наставак у Лиги Европе вас не занима? :classic_biggrin:

Tesko ce biti dogegati se do tog 3.mesta, naravno nesto ce zavisiti i od zreba, ali veoma male su sanse da Zvezda bude konkurentna timovima na tom nivou, gde kao najvazniji faktor, uz kvalitet igraca, igra i bagra iz fotelja koja ce pevati pesmu o novom treneru od potencijala i ozbiljnim pojacanjima koja dolaze.

Link to comment
Share on other sites

Barak insistira, prema pisanju nekih portala, da Pesic ostane u Zvezdi. Ako je to tacno, evo ja cu prvi da opljunem novog trenera... teraj se, bre, odakle si dosao :D

Edited by Spooky
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Spooky said:

Barak insistira, prema pisanju nekih portala, da Pesic ostane u Zvezdi. Ako je to tacno, evo ja cu prvi da opljunem novog trenera... teraj se, bre, odakle si dosao :D

To je samo priprema i premoscivanje do Srnica etc..

Ko je mislio da je nama sa ovakvim radom i odabirom igrackog kadra vec 5 godina problem trener vrlo brzo ce se razuveriti.

Nadam se da ce novi trener dovesti igrace i raditi na nacin koji ce me demantovati

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ocekivani sastav za danas 

 

Vasiljević - Spajić, Milunović, Leković - L. Nikolić, Kangva, Srnić, Mitrović - Mijatović, Katai - Rakonjac.

 

Ovo lici na oprostaj od Srnica.

 

Naravno mislim na oprostaj dok je pod starim ugovorom, pa da ga lepo docekamo kad u julu potpise novi

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pantelia said:

Ocekivani sastav za danas 

 

Vasiljević - Spajić, Milunović, Leković - L. Nikolić, Kangva, Srnić, Mitrović - Mijatović, Katai - Rakonjac.

 

Ovo lici na oprostaj od Srnica.

 

Naravno mislim na oprostaj dok je pod starim ugovorom, pa da ga lepo docekamo kad u julu potpise novi

Ovde je mnogo bitnije od Srnića što ćemo konačno krenuti sa tri pozadi. To će verovatno biti formacija za LŠ.

Link to comment
Share on other sites

Какви су инвалиди ови, условно речено, моји из КГ-а :lol_2:

 

Шта они нису успели да умувају у гол. На стадиону и оца и мајку, све по списку. :lol_2: 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, kojan said:

Borjan na kraju meca uskocio na tribine i fino iznabadao jednog lika koji ga vredjao celu utakmicu i pogodio flasicom u glavu, fina zanimacija na kraju utakmice

Mediji kažu da ga je navijač napao ali ostaje pitanje otkud borjan na tribini

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Perkos2 said:

Mediji kažu da ga je navijač napao ali ostaje pitanje otkud borjan na tribini

Preskočio ogradu kada ga je ovaj udario. Hteo malo da popriča sa njim. 

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, kojan said:

Borjan na kraju meca uskocio na tribine i fino iznabadao jednog lika koji ga vredjao celu utakmicu i pogodio flasicom u glavu, fina zanimacija na kraju utakmice

Не млати и не прави фрку ни око чега, био сам на стадиону и то се није десило

 

Прескочио је једном ногом, обезбеђење га задржало и то је то

Link to comment
Share on other sites

On 5/20/2023 at 12:49 PM, Spooky said:

Barak insistira, prema pisanju nekih portala, da Pesic ostane u Zvezdi. Ako je to tacno, evo ja cu prvi da opljunem novog trenera... teraj se, bre, odakle si dosao 😄

 

Ostavio dobar utisak na njega dok je igrao u Izraelu :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...