Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Omladinci su tankosava, pritom nemaju trenera nego prijatelja kluba Rendulu. Ne znaju sta igraju, svaka tekma druga formacija, s duplim bekovima igra itd.

 

Miladinovica je sramno koliko guraju. Decko je svetska kiksara, po utakmici ima poklon gol, pritom je mladji tri godine i cine mu medvedju uslugu sto ga sa toliko starijima stavljaju.

 

Nedeljkovic je korektan igrac, u nedostatku bekova treba raditi s njim, ali nije neko ko pravi razliku.

 

Lekovic je dobar i pametan igrac, ali mnogo gresi u pasu. I danas je ovom spicu poklonio loptu.

 

Vidojevic onako nesiguran s loptom, ispada, ali generalno moze da prodje za omladince.

 

Maric mi se dosta manje svidja od Nedeljkovica, iako je danas ofanzivan bio bas.

 

Lecic uzasan i nema teorije da on ista sem stopera moze da igra, prespor je i pretanak sa loptom za sredinu.

 

Stankovic dobar bio, ali i on stao u drugom.

 

Pirgic apsolutno nista, lutao po terenu, isto kao i Matic desno, a nista manje pogubljen nije bio ni Motika. Vidi se da decko zna, ali ono je kanal kanala sta on igra. Za 90 minuta je jednom probio veznog koji je prinudno igrao beka.

 

Mijatovic dobar, bas lep gol dao, ali odsecen mnogo.

 

Klupa katastrofa. Ivic koji je usao je klinac kog smo uzeli Partizanu u tom godistu, a decko veze nema.

Link to comment
Share on other sites

Jeste da je ritam naporan ali ne treba ni ovoliko tumbati ekipu, ne samo da se tumba ekipa nego i formacija, menjaju se pozicije igračima. Greška je što je Milojević ostavio mladog Mitrovića na klupi. Njemu su potrebne utakmice, pogotovo što je pun samopouzdanja posle Ferencvaroša.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Volter said:

Jeste da je ritam naporan ali ne treba ni ovoliko tumbati ekipu, ne samo da se tumba ekipa nego i formacija, menjaju se pozicije igračima. Greška je što je Milojević ostavio mladog Mitrovića na klupi. Njemu su potrebne utakmice, pogotovo što je pun samopouzdanja posle Ferencvaroša.

Ja sam ocekivao da bude jos vise promjena. Jako nam je bitan mec u cetvrtak, mozda i odlucujuci.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Ja sam ocekivao da bude jos vise promjena. Jako nam je bitan mec u cetvrtak, mozda i odlucujuci.

Okej je to raditi kad imaš uigran tim, ovako ne dobijamo mnogo niti napredujemo. Bar da daju šansu nekom klincu iz naše škole, makar jednom, oni ni to. Imali smo jednu sjajnu generaciju u juniorima sa braćom Mituljikić, Urošem Brankovićem, Despotovskim, Stankovićem...Al oni će izgleda dobiti šansu limburga meseca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...