Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Иначе вијести једна другу стижу са љепотом:

- Вујадин са Мртвијашем на позицији клупног гардисте-припрема за ЛШ

- тренер каже да је ово и даље најбољи тим након 1991.- јебеш бекове ко их измисли а шпица може ко хоће

- а Шиља Панчев апелује да не треба дизати тензије што није дао гол 2 меча-хебем му миша и тај притисак играња у Звезди ко га измисли

Edited by Константин
Link to comment
Share on other sites

Štrašni potezi jednog fudbalskog kluba koji je pre par dana pretendovao kao jedan od učesnika ovogodišnje LŠ.

Mora se priznati veliki profesionalizam i ozbiljnost vodećih ljudi kluba,koji najozbiljnije i naprofesionalnije moguće uriniraju po klubu i

vrhunski nas sve mažu fekalijama,prave budalama i prave cirkus i sprdnju od kluba.

 

Za samo nekoliko dana ovoliko urušiti klub,upropastiti svu dobru i pozitivnu energiju koja je vladala oko kluba (i pored nekih loših odluka)

to mogu samo besramnici,secikese,bestidnici i lopovi koji su zajašili na čelo kluba i od njega prave jednu odličnu cirkusku predstavu ala Medrano.

Sve su nas uvukli  u istu ,neko sa ovakvim ili onakvim ulogama u režiji lažnog doktora i svih onih koji ga okružuju.

 

Pored guranja vojnika i brigadira kluba,menadzrskih isprdaka,novog trenera beskičmenjaka i bezveznjaka,nedovođenja igrača na kritičnim mestima u timu,

šlag na torti i kao specijalna stend up komedija je ovo dovođenje Vujadina Savića,Mirkinog muža,sina Duletovog ,legende kluba i šipkaša i vojnika severa i kluba

kao nekog pomoćnog trenera.Doduše prepunog iskustva u kurčenju,napušavanju i mrkogledanju.

Nije mi savić kao savić problem,nego se nakupilo toliko debilnih,bezobraznih do stanja navijanja da nas veceras Monako odere,odluka u klubu da ću definitivno

prestati da ih pratim ove sezone.

 

Šta je sledeće pitam se,i koji će sledeći potez virtuoza lažnog doktora biti i kako će se sa sledećim potezom probiti dno?

 

Treba da se bojkotuje do daljnjeg dolazak na utakmice,jer inicijativa za opomenu ovim lopovima neće poteći od pratilaca društvenih mreža sa severa,jer je to ista ekipa.

 

 

 

 

 

 

Edited by Siki
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Ovo sprdanje sa klubom zasluzuje polupraznu Marakanu sutra i do max 1000 gledalaca u ligi. Da imam sezonsku spalio bih je javno.

Volim ja Zvezdu, ali mi je moje zdravlje prece.

 

Bas naprotiv, bice prepuno i sa sve transparentom komandant Giska se vratio kuci. 

Tuga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Siki  Nazalost napravljen je poduzi lanac pogresnih poteza i to se ne moze vise zaustaviti. Mora da pukne. Kada, gde pod kojim okolnostima to cemo tek videti. Mislim da ce ceh platiti Milojevic do kraja polusezone. Nije u bojkotu resenje. Vidis da se Terza i Mrkela u sopstevnoj kuci kriju od navijaca i javnosti. Presku organizuju u Zvezda tv bez novianra, skracuje se konferencija za stampu, na prozivke navijaca na Jna spusta se glava i nervozno seta, Silja disney prica da nije u krizi pa sta ako nisam dao na dva meca gol, itd. Bogati klubovi takvu krizu resavaju sopingovanjem kao Mancester i Ten Hag. Da li ima sluha da se dovedu ti igraci i napravi iskorak nisam pametan. 

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

U neku ruku je i dobro što terzin klan okuplja i ne pušta nikog iole normalnog da priđe klubu. Kad ponestane para a ponestaće pošto ni onaj koji lebdi nije toliko lud da sipa u vreću bez dna, onda će da počnu međusobno da se "kolju" i nameštaju i puca tikva. Znaju ljudi i vide da ni sever ne može više da disciplinuje svoje članove. Biće nešto ljudi na evropakim mečevima ali još dve blamaže i neće biti ji 500 ljudi ni na severu. Nije mi drago zbog toga ali što pre ološ oteramo iz uprave pre možemo postati ozbiljan evropski klub a ne da ličimo na pokojni ofka

Link to comment
Share on other sites

Pošto nas sutra čeka težak meč, pa pretpostavljam da će biti ovde vrelo, da iskoristim danas da napišem da termini - invalid (posebno), debil,  imbecil i slično, se neće tolerisati. Ima mnogo drugih načina da se opiše nesposobnost ili loša igra nekog igrača.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Pošto nas sutra čeka težak meč, pa pretpostavljam da će biti ovde vrelo, da iskoristim danas da napišem da termini - invalid (posebno), debil,  imbecil i slično, se neće tolerisati. Ima mnogo drugih načina da se opiše nesposobnost ili loša igra nekog igrača.

Kako ce biti vrelo kad ce nas lagano resiti? :D

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Radonja said:

Kako ce biti vrelo kad ce nas lagano resiti? 😄

Bilo je nekih takvih etiketa na prošlom meču, pa je bolje da upozorim. Ružno je zbog ljudi koji nemaju veze sa ovim što se dešava našem FK, pa nije lepo da se njihovo zdravstveno stanje stavlja u kontekst sprdnje ili omalovažavanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije ovo rsb naš dragi Done, neka narod izbaci iz sebe sve što ima, bolje na forumu nego da diže bunt na stadionu. Neki tipovi koji igrom slučaja nose zvezdin dres i još uzimaju solidnu lovu zaslužuju da ih se zove najpogrdnijim imenom. To je ološ koja ne zna za stid.

Nije ovo rsb naš dragi Done, neka narod izbaci iz sebe sve što ima, bolje na forumu nego da diže bunt na stadionu. Neki tipovi koji igrom slučaja nose zvezdin dres i još uzimaju solidnu lovu zaslužuju da ih se zove najpogrdnijim imenom. To je ološ koja ne zna za stid

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, BojanaCZV said:

Kako vreme odmice i kako se sve razvija, sve sam blize misljenju da je Stankovic pobegao od ovih ludjaka u klubu.

Nije da ih nije poznavao kad je prihvatio trenersko mesto. Ko misli da će se lopovski dvojac promeniti sam od sebe i da će se povući pred velikim fudbalskim imenom ili je mnogo naivan ili mnogo glup. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

3 hours ago, suptil said:

1662561601836_305439262_766424457799817_

Duša me boli kad vidim Erakovica na beku, Dragovic-Erakovic je legit Lš tandem za borbu za trece mesto u grupi. 

Samo je trebalo umesto Milunovic dovesti desnog beka i olaksati  Bukariju da igra u napadu.  

Bukvalno jedan jedini igrac dize plafon ovog tima. 

Ja razumem da su lopovi al koliko glup trebas biti, sa gorepomenutom rotacijom bi imali 20-40 miliona vise da pokradu. 

 

Da nas kradu  pametni lopovi, lakse bi bilo i nama i vecu korist bi imali oni. Nas kradu lopovi bez trunke inteligencije. 

 

 

Edited by Don Juan
Citat obrisanog posta
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Don Radonja said:

Milojević: Od kad je 1:1 sa Partizanom neuspeh?

 

Sta reci...Mislio sam da ce mi trebati malo vise da donesem sud o njemu.Ali posle ovoga nema sta da trazi u Zvezdi.

 

Pa zavisi sta je cilj, ako je cilj klanje sa njima do poslednjeg kola kao u starim, dobrim vremenima onda svakako nije neuspeh.

 

Inace, naravno da bi apsolutni cilj morao da bude pobeda, pa onda da se i svesno ide na kikseve uz okretanje prema mecevima u LE. Ovako, neka se narod malo lozi i prati koliki je plus (ili minus) i raduje kad se u nizu dobijaju Novi Pazar, Cukaricki i Mladost, lozi na saopstenja kada Partizan da gol u 89. minutu iz penala protiv Radnika, to sto ce nas puniti u grupi nema veze.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...