Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Bez proseravanja sutra ipak, sto znaci bez Gobelje i Velje u startnoj, osim ako se nesto drasticno ne promeni, al ne bi trebalo. 

 

Borjan- Erakovic, Milunovic, Dragovic, Rodic- Sanogo, Kanga, Ivanic- Bukari, Katai, Pesic.

Edited by Markoss
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Ni jedan trener u terzicevoj zvezdi ne radi samostalno i mora da ubacuje i igrače sa ceduljice. 

Jeste Lalatovic, pricao je u podkastu cak da mu je doneta ceduljica ko mora da istrci na teren i da je posle te utakmice vrlo brzo najuren.  

 

Meni nije jasno da je to cela Srbija čula i svi se prave ludi. 

 

Lalat kakav je takav je, da ne ulazimo u to, al ovde je govorio istinu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, suptil said:

Jeste Pavkova je Terza uveo u igru protiv Makabija. Naravno da postoji odgovornost Terza&Mita ali za teren zna se cija je odgovornost. 

A sta se zna? Je l Rekao Ohi upravo   da bi ga Milojevic zadrzao al da je Zvezda u procesu trazenja napadaca.

 

Na sta to lici?

 

-Ej Miloje dovodimo napadaca?

- Ali ja sam zadovoljan Ohijem, ne trebaju mu Kulibali pred penziju i veciti talenat iz Argentine. 

- Ma bezi bre, dolaze obojica, sta znas da ti sta ti treba. 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Redstar0356 said:

Jeste Lalatovic, pricao je u podkastu cak da mu je doneta ceduljica ko mora da istrci na teren i da je posle te utakmice vrlo brzo najuren.  

 

Meni nije jasno da je to cela Srbija čula i svi se prave ludi. 

 

Lalat kakav je takav je, da ne ulazimo u to, al ovde je govorio istinu.

Nemoj bogati Lalatovića da ubacuješ u priču o trenerima pošto je on sve ali fudbalski trener nije. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Дејо said:

 

У чему је проблем да се оживи, како ти кажеш, "пројекат Вељко Николић" ? Кука се константно на форуму зашто Срнић да игра, а млади играчи седе на клупи, па и Николић је један од тих играча. Млад је, домаћ играч који има велики потенцијал, што је доказао много пута. Играча је потребно истрпити како би од њега добио квалитет, прави пример за то је Иванић, који знамо како је изгледао на почетку, благо речено погубљено па је после био наш најбољи играч.

 

 

 

 

Ona picka sto protiv Hofenhajma izbeze duel kad smo gol primili?

2 hours ago, Pero_Cameron said:

Klub se i zvanicno zahvalio Ohiju.

Šta tek reći za trenera Borusije Mehengladbah- Adolf Hiter 🤣

Daniel Farke je trener Gladbaha

Link to comment
Share on other sites

Sta je to lose Ohi radio i uradio pa da je sve ovo dozivljavao kod nas?  Davao je golove ali ne na umetnicki nacin, slab je u polju, bio los u evro utakmicama? Dabome, zato su Gobelja i Srnic valjda bili vrlo efikasni u evro utakmicama puneci svoju mrezu i pokazali da se odlicno snalaze u polju i svom sesnaesterc Gobelja se onomad vrhunski snasao i u Milanovih 16 metara. I sve to na izuzetno efektan nacin. Zato valjda ta dva tikvana i zasluzuju dozivotne prilike.

Slucaj Ohi je najogoljeniji primer stanja u klubu i strašno je sto se vise ovakve stvari vise i ne prikrivaju i maskiraju. Otvoreno i transparentno se mulja.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Мислим да Арена већ годинама има ексклузивно право, тако да је највероватније мрка капа. РТС преноси евро утакмице и то је то. И раније док је било само РТС-а некад се до последњег тренутка није знало има ли преноса и није га било у шеми. Сад не верујем да ће присмрдети овима.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, suptil said:

Jeste Pavkova je Terza uveo u igru protiv Makabija. Naravno da postoji odgovornost Terza&Mita ali za teren zna se cija je odgovornost. 

 

koga je mogao da ubaci, ohija? svaka cast ohiju za izjavu, zao mi decka ali je krs fudbaler. tako da je nama problem jer uprava nije dovela beka, zadnjeg veznog i kvalitetnog napadaca

 

a ohi i pavkov su dva balvana, da se ne lazemo

 

10 hours ago, suptil said:

 

 

10 hours ago, suptil said:

 

 

Edited by vepar
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Perkos2 said:

Nemoj bogati Lalatovića da ubacuješ u priču o trenerima pošto je on sve ali fudbalski trener nije. 


Lalat menadzerisao igrace dok jebbio trener, neposredno, al se znalo kako i sta. Pre njega da znam sa je to radio - Sale Jankovic.

  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, berti said:

Sta je to lose Ohi radio i uradio pa da je sve ovo dozivljavao kod nas?  Davao je golove ali ne na umetnicki nacin, slab je u polju, bio los u evro utakmicama? Dabome, zato su Gobelja i Srnic valjda bili vrlo efikasni u evro utakmicama puneci svoju mrezu i pokazali da se odlicno snalaze u polju i svom sesnaesterc Gobelja se onomad vrhunski snasao i u Milanovih 16 metara. I sve to na izuzetno efektan nacin. Zato valjda ta dva tikvana i zasluzuju dozivotne prilike.

Slucaj Ohi je najogoljeniji primer stanja u klubu i strašno je sto se vise ovakve stvari vise i ne prikrivaju i maskiraju. Otvoreno i transparentno se mulja.

 

 

Nemoj rušiti klub preko foruma i društvenih mreža!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vepar said:

 

koga je mogao da ubaci, ohija? svaka cast ohiju za izjavu, zao mi decka ali je krs fudbaler. tako da je nama problem jer uprava nije dovela beka, zadnjeg veznog i kvalitetnog napadaca

 

a ohi i pavkov su dva balvana, da se ne lazemo

 

 

 

@vepar Naravno kad odstranis igrace kad ti najvise trebaju jervne ide ne mozes da racunas na njih jer nemaju utakmice u nogama.

Inace nema guzve danas na blagajnama. Uzeo svoj paket. Ima gastarbajtera sa decom, verovatno ostavljaju novac u red star shop. . Pozdrav iz Loung bara.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo veci problem je sto smo mi koji ne zaradjujemo ni dinar od fudbala vec posle nekoliko utakmica bili u stanju da shvatimo da Ohi nema kvalitet za Zvezdu koja hoce u LS, a ovi koji uzimaju masnu lovu od fudbala su ga pratili godinu dana, na kraju potpisali po cenu da ga cekaju jos pola godine, da bi tek kada je zaigrao za nas uvideli isto ovo sto i prosecan navijac.

 

Oni blage veze nemaju kada je u pitanju procena kvaliteta fudbalera. Niko od igraca koji su opravdali ulozen novac prethodnih godina nije doveden ispod radara, sve su to igraci koji su bili dobro poznati na ovim prostorima i koje bi svako doveo u klub da je imao priliku, nikakav skauting za njih nije bio potreban.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Markoss said:

Bez proseravanja sutra ipak, sto znaci bez Gobelje i Velje u startnoj, osim ako se nesto drasticno ne promeni, al ne bi trebalo. 

 

Borjan- Erakovic, Milunovic, Dragovic, Rodic- Sanogo, Kanga, Ivanic- Bukari, Katai, Pesic.

Da,ovo ce biti postava izgleda.

Nije bas prijatan trenutak (i pored +7) Milojevicu za derbi,ali sta je tu je. Imam osecaj da bi Deki ovo (lakse) dobio. Iako istu stvar pisemo i pricamo vec neko vreme, stvarno odavno nije bila ovolika razlika u kvalitetu u nasu korist. Nadam se da cemo odigrati pametno i da je vreme darivanja iza nas. U tom slucaju ocekujem pobedu.

Da,posle duzeg vremena ocekujem efikasan derbi.

Link to comment
Share on other sites

Omladinci u LS sa Omonijom. Inace ovo nam je slabija generacija nego prosle godine, ocigledno je filozofija da se najbolji odmah posle kadeta prebacuju u Graficar. Doduse i ima nekog smisla, pogotovo jer Sljivic i Mijatovic odskacu i u PLS, tolko da se ima utisak da mogu vec sad u prvom timu da igraju. 

2 hours ago, Redstar0356 said:

Rekoh na strany njegovih kvaliteta, ne verujes u to sto je pricao za ceduljice?

 

Ja verujem da nije igrao na Terzine, nego na svoje cedulje, sto mu otprilike dodje na isto. Sportskih motiva nigde, a sve po ledjima Zvezde.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Redstar0356 said:

Rekoh na strany njegovih kvaliteta, ne verujes u to sto je pricao za ceduljice?

Lalatu ne verujem ni reč a trenerskih kvaliteta nema već se svodi na kombinacije. Mozđa je odbio neku cedulju ali znam i da neke nije.

Link to comment
Share on other sites

Nazalost, nisam bas neki optimista i ocekujem neki X u najbolju ruku.

 

Naravno, obradovilo bi me konacno raskidanje sa zacaranim krugom Crvena zvezda 100% protiv ostalih ekipa u ligi -> ostale ekipe prilicno ravnopravne sa Partizanom -> Crvena zvezda ne moze da dobije derbi. I dalje sam misljenja da je (u nekim velicinama), odnos u kvalitetu izmedju Crvene zvezde: Partizana: Cukarickog/Vojvodine = 15:3:1:1. Jeste 3 vece od 1, ali je 15 znatno veci broj od 3.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...