Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

1 minute ago, Markoss said:

Ohi ovako privatno bas bas gotivac, imao sam priliku da ga upoznam i bas je pristupacan lik, nasmejan, predobar momak. Krivo mi je sto nije ostavio jaci utisak kod nas. 

s obzirom da imas neki info iz kluba sta ti mislis da je prica oko ohija:

nije se uklopio?

nije to sto nam treba?

nismo mu dali pravu sansu?

terza kombinacija od starta?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Manoly said:

A kvazi-novinarske kuravele ne smeju da objave nista... eh Srbijo medj sljivama, kakva je to bagra na svakom cosku.

Ovaj momak je pokazao da zna da da gol, ovako posto su strucnjaci isplanirali da ga prodaju - to se i desilo, al sad u nastavak sezone idemo sa povredjenim prvim spicem i tek pridoslim dvometrasem... plus Adolfom iz Argentine.

Znaš kako moje neko iskreno mišljenje je da vašu upravu boli uvo za ovu sezonu i da su se oni već prešaltali na sledeću kada će biti mnogo više para od LŠ. Naravno šampionska titula se 1000% ne dovodi u pitanje po svima koji imaju veze sa CZV. I realno CZV je apsolutni favorit za to tako da im to i ne treba zameriti.

 

Što se tiče Evrope opet igrate LE, e sada kakve su tu ambicije kluba za ovu sezonu šta znam? Iskreno ja mislim da i nisu nešto prevelike iako ćemo naravno čuti sve u superlativu iz tabora kluba. 

 

Poenta je da igrate LŠ 99% sledeće sezone i to taj novi format LŠ-a koji će se pomalo gledati i kao nešto istorijsko jer je jelte prvi put da će se igrati tako. I uprava je već tu za sebe dobila veliko samopouzdanje da mogu da rade ove sezone šta god žele bez bojazni od neke ogromne kritike javnosti. 

 

Sad od ove trojice koje imate u napadu verovatno se Mita i Terza nadaju da će jedan bar da klikne i to je to. Ne verujem da su se radile neke procene i studije samih igrača kako bi se oni uklopili u postojeću ekipu, formaciju ili neke karakteristike njihove, slabosti, prednosti itd. Mislim da se više ide na neku sreću i improvizaciju. I nije isključeno da od ove dvojice bar jedan može ispati dobar za klub. Mada opet kažem i ako ne ispadne sledeće sezone nov format LŠ, mnogo više para pa jovo nanovo. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NikadProtivKaline said:

s obzirom da imas neki info iz kluba sta ti mislis da je prica oko ohija:

nije se uklopio?

nije to sto nam treba?

nismo mu dali pravu sansu?

terza kombinacija od starta?

 

Sporeckao se s Dejanom, kao i Sanogo, slicna situacija. Nije mu bilo jasno sto ne igra. Posle krenuli da se raspituju za njega, a neki zajednicki utisak u klubu je bio slican kao i ovde - dobar momak,ali nije za prvog spica. Tako da nije kombinacija, decko za dzabe dosao, sad cemo dobiti preko milion, on isporucio svoje kolko tolko. Kamo srece da takve kombinacije pravimo svaki put. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ohi je meni baš tanak igrač, slabo upotrebljiv u polju, skromna tehnika i pas, a uz to i prilično inferioran u skoku... Nama je potreban ili brži i tehnički potkovaniji špic, ili neki dominantni target man koga ćemo da gađamo kada nismo u stanju da iznesemo loptu iz zadnje linije (što se nažalost često dešava). Nadam se da će Kulibali da se pokaže u ovoj drugoj ulozi, onda ćemo imati sasvim pristojnu rotaciju i kompatibilnost na toj poziciji i bez dovođenja ovog Adolfa.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dakle, raspali Terzicev projekat pod nazivom "Veljko Nikolic" je odmrznut i stavljen u pogon cim je Stankovic napustio klub. E moj Milojevicu.

 

Ako stvarno pocne sutra, sa zadovoljstvom cu preskociti utakmicu. Ne postoji apsolutno nista sto taj bezveznjak moze da uradi, a da Kangva ne moze jos pet puta bolje. 

 

Tacno sam pomislio da ce nas ona bravura u garbage timeu protiv Javora skupo kostati...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno sta misli sa Nikolicem stvarno. Posebno ako ga vidi kao zadnjeg veznog, to je gore nego da Kangva igra na toj poziciji. Kangva je bar brzi i vise trci. 

 

Partizan je doveo novog zadnjeg veznog, snazan igrac. Ne bi bilo dobro da nas prebiju na sredini.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

Kristalno jasno je čija je ideja da se oživi projekat Veljko Nikolić...

 

Terzić 2021:

 

Quote

- Imali smo ponude za Gavrića, Nikolića i Petrovića. Veljko je dobio kapitensku traku, za njega je bila najveća ponuda, ali smo je odbili. Vidimo ga u budućnosti kao Pirla ili Modrića. Ima jak karakter, mentalitet pobednika i neće otići bez ozbiljnog novca. Imali smo ponudu od 5 miliona, ali nismo hteli da razmišljamo o tome. 

 

Terzić 2022:

 

Quote

- Za mene je on najbolji igrač Zvezde, imao je mnogo pehova, medicinska služba nije na vreme reagovala, na sreću operisao se kod vrhunskog stručnjaka, ulazi u sezonu sa velikim ambicijama

 

 

  • Ha-ha 6
  • Tuzno 5
Link to comment
Share on other sites

Pre cu da prihvatim Nikolica nego Srnica. Srnic je covek koji nema veze sa zadnjim veznim, ne zna da se krece, ne zna da doda (2 metra od sebe, a da ne napuca igracu kome dodaje), ne ume da presece,

. Trci kao dete kad igra fudbal u prvom razredu, samo zbunjuje igrace, jer ga ima svuda, a doprinos mu je nula. Neka mi neko nadje da je presekao jedan napad protivnicke ekipe u zadnje vreme, prolazili su kroz sredinu kako hoce, kao i kad smo igri bez “zadnjeg” veznog. Gobeljic i Srnic nemaju sta da traze u sportu nista, pa ako je neko od njih u kombinaciji, onda je bilo ko drugi bolje resenje, pa taman igrao neki petlic. Nije ni cudo sto je bilo toliko svadja, nijedan igrac ne moze da zmuri pred cinjenicom da neki budak igra pre njega. Mnogo je teze da se neko buni kad zna da ne igra zato sto igra neko ko je bolji, ali kad vidi Gobeljica i Srnica, pa svako bi se bunio…

Edited by zvezdsusrcu
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zaista ne mogu da zamislim situaciju u kojoj bilo ko dobronameran svojom voljom stavlja Nikolica u 11. Ako se to dogodi, jasno je da se radi o Terzicevom hiru.

 

Zanimljiva paralela se moze povuci izmedju kosarkaskog i fudbalskog kluba, te prikladno marionetske struke Jovanovic-Simonovic i Milojevic-Milijas. Svideo se Coksov novi koncept Terzi, resio da se i on pita za ama bas sve.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Guru said:

Kristalno jasno je čija je ideja da se oživi projekat Veljko Nikolić...

 

Terzić 2021:

 

 

Terzić 2022:

 

 

 

 

У чему је проблем да се оживи, како ти кажеш, "пројекат Вељко Николић" ? Кука се константно на форуму зашто Срнић да игра, а млади играчи седе на клупи, па и Николић је један од тих играча. Млад је, домаћ играч који има велики потенцијал, што је доказао много пута. Играча је потребно истрпити како би од њега добио квалитет, прави пример за то је Иванић, који знамо како је изгледао на почетку, благо речено погубљено па је после био наш најбољи играч.

 

 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Дејо said:

 

У чему је проблем да се оживи, како ти кажеш, "пројекат Вељко Николић" ? Кука се константно на форуму зашто Срнић да игра, а млади играчи седе на клупи, па и Николић је један од тих играча. Млад је, домаћ играч који има велики потенцијал, што је доказао много пута. Играча је потребно истрпити како би од њега добио квалитет, прави пример за то је Иванић, који знамо како је изгледао на почетку, благо речено погубљено па је после био наш најбољи играч.

 

 

Zato što je momak koji je bolji od srnića i veljka zajedno poslat u Suboticu umesto da dobije šansu. I je samo on tu je i Stanković koji takođe zaslužuje šansu a ne da ga guraju na beka.

39 minutes ago, Don Juan said:

Da se ne lažemo. Ako osvoji LE, oprostili bi mu i rođenu babu na mestu desnog beka 😁.

Ko da osvoji LE? Terzićeva export-import firma?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Дејо said:

 

У чему је проблем да се оживи, како ти кажеш, "пројекат Вељко Николић" ? Кука се константно на форуму зашто Срнић да игра, а млади играчи седе на клупи, па и Николић је један од тих играча. Млад је, домаћ играч који има велики потенцијал, што је доказао много пута. Играча је потребно истрпити како би од њега добио квалитет, прави пример за то је Иванић, који знамо како је изгледао на почетку, благо речено погубљено па је после био наш најбољи играч.

 

 

 

Problem je u tome što Nikolić jednostavno nema kvalitet, što smo imali prilike da vidimo u periodu kada je redovno dobijao šansu. Fizički je slabašan i uz to mekan, ima vrlo lošu selekciju poteza, previše greši i kod jednostavnih pasova, a upućeni tvrde i da ima prilično loše navike i slabu radnu etiku. Kangwa je značajno bolji igrač od njega, a stariji je otprilike 2 meseca, plus smo ga platili 1.5 milion i ima ugovor sa nama do 2026. - znači nema nikakve logike gurati Nikolića ispred njega.

 

Srnić igra zato što je Sanogo u kanalčini, što se videlo i protiv Javora. Nikolić nije defanzivni vezni i samim tim ne može biti konkurencija njima dvojici, a na osnovu do sada prikazanog ja nisam siguran da on u ozbiljnom fudbalu može igrati i osmicu, eventualno da se proba kao neka desetka... Pritom, ugovor sa nama mu ističe u junu sledeće godine - najlogičnije bi bilo pustiti da on istekne, pa neka proba karijeru da oživi negde van Zvezde.

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam bio na temi neko vreme, nisam citao postove jos od poraza u PO LS od Maccabija. Kako god, moje je misljenje da je ovo cak i bolji scenario za klub jer nam bas malo fali da budemo taj treci sesir u LS sledece sezone.

Cetvrti sesir je, budimo realni, rezervisan za ekipe koje sluze za popravljanje gol razlike (to su prosecne ekipe tipa FKCZ, Maccabi, Ferencvaros, Copenhagen, Dinamo, Celtic, Plzen, Ludogorets, itd. itd.). Jednostavno, mene nimalo ne interesuju porazi od 6:0 ili eto neki dobri rezultati jer protivnik nije sav svoj.

Ostaje ta pozicija beka koja je prilicno slabo popunjena vec sezonama i da se dobije Partizan (to je pod must, neka kiksaju u nekoj drugoj utakmici), naravno i ispisivanje istorije u LE/ECL. Moze ovo i dalje biti dobra sezona.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...