Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

8 minutes ago, Markoss said:

Iskreno, ja sam navijao za sto jacu grupu, pa da jos jednom na delu vidimo dal je Mister mindza il je odlucio da bude nindza. Nema kurca od Ludogoreca, Karabaga itd. Zao mi je cak i sto nismo Betis dobili iz treceg sesira. 

Na zalost,Mister je dovoljno puta do sad pokazao da nije nindža.

Ne očekujem da se nesto drasticno promeni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Markoss said:

Iskreno, ja sam navijao za sto jacu grupu, pa da jos jednom na delu vidimo dal je Mister mindza il je odlucio da bude nindza. Nema kurca od Ludogoreca, Karabaga itd. Zao mi je cak i sto nismo Betis dobili iz treceg sesira. 

Pa mi od cuvene utakmicr protiv Omonije gledamo sta je i svake godine kad zasere mi kazemo 

 

E sad da vidimo sta je Dejan Stankovic

 

Pa koliko puta vise da gledamo???

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Redstar0356 said:

Pa mi od cuvene utakmicr protiv Omonije gledamo sta je i svake godine kad zasere mi kazemo 

 

E sad da vidimo sta je Dejan Stankovic

 

Pa koliko puta vise da gledamo???

Pa valjda su radovi pri kraju, kad se useli u tu zgradu, dovesce novog arhitektu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Trabzon je u jos vecoj buli od FKCZ, dok Ferencvaros ispada iz LS slicno kao i mi. To su rivali koji su po meri , isto kao i lani sa Mitjulandom i Ludogoretsom, veoma slicno. Monako glumi Bragu od lani , a koliko se secam Braga je izbacila Monako iz Lige Evrope u 1/16 finala, tako da je lanjska grupa mozda i jaca, jer Mitjuland je jaci od Trabzona i Ferencvaorsa. 

 

Znaci, grupa po meri, kod kuce mozemo svakog da dobijemo. Nece se ponoviti kvalfikacije, jer psiholoski momenat nece biti isti, grupe je mnogo lakse igrati. 

 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zasluzio je Stankovic kritike, ali ne treba mu umanjivati neke rezultate koje je napravio. Npr prosle sezone je grupna faza odigrana bas dobro u grupi koja je bila podjednaka po kvalitetu (jedino Braga malo odskace). U takvoj grupi smo bili prvi, a verujem da ne bi ni onaj jedan mec izgubili da nismo dobili rani crveni karton. Utisak je bio da smo rutinirali utakmice. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Trabzonu je glavni u napadu onaj Danac Kornelijus a Imaju Danca i na desnim beku. Sredinu drze Grk Bakasetas i Enes Bardhi makedonski reprezentativac i naravno Hamšik. Ima tu još kvalitetnih igrača ali protiv Kopenhagena nisu ništa mogli. Čini mi se i da su neuigrani barem trenutno.

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Francuzi nam tradiconalnotm ne leze,pa ocekujem da nece ni ova monagashka verzija. Plus su ekipa koja dobro drzi loptu..mi sa takvima tesko igramo. Mislim da oni osvajaju grupu.
Mi kuci pobedjujemo Trabzon i Fradi..ogrebacemo jos neki bod i proci dalje..sad da li kao drugi ili treci..pojma nemam..

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

Da, Kalifa Kulibali je u pitanju. Marinov predlog, videcemo. Opcija je i Despotovic, kao sto sam vec rekao. 

 

najbitnije je da je free. 

 

1 hour ago, Predragdjape said:

Spominje se Vesovic na poziciji desnog beka prenosi Maxbet sport...

 

vesovic i despotovic, jel ovo neka zajebancija ili sta?

daj i vukana savicevica i veljka simica. 

 

ovako bilo ko od nas moze da vodi klub. za pare to boli qrac jer tu je drzava, prvenstvo ti celo namesteno jer tu je drzava, kontrolises savez i ligu opet uz pomoc drzave, u evropi imas obezbedjenu bar neku grupu evropskih takmicenja, ulazes minimalno, sve pare koje udju u klub saljes dalje tj drzavi i tako u krug...

plus punis svoje dzepove i zivis od tog nerada i na grbaci kluba.

 

evo sad nam sledi jedan pretezak mec protiv javora, kvota na nas 1.05.

i tako u 90% meceva ovog nazovi takmicenja.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

Trabzonu je glavni u napadu onaj Danac Kornelijus a Imaju Danca i na desnim beku. Sredinu drze Grk Bakasetas i Enes Bardhi makedonski reprezentativac i naravno Hamšik. Ima tu još kvalitetnih igrača ali protiv Kopenhagena nisu ništa mogli. Čini mi se i da su neuigrani barem trenutno.

Kad im pogledaš tim opasni su, ali nešto očigledno ne štima. Mada Kopenhagen nije slaba ekipa i to mora da se kaže. Ne bi bilo loše da prva ili druga tekma bude baš protiv Trabzona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po svemu boricemo se za prvo mesto sa Monakom. Ta gorka pilula koja se zove Makabi ne moze da utice na ambiciju kluba. Ona pokazuje koliko je prostor klizav i da mozemo jos nekoliko puta da padnemo da razbijemo nos. Apsolutno sam ubedjen da Trabzon i ferenc padaju u Beogradu. Dosta ce zavistiti od finisa prelaznog roka. Nikakvo cepidlacenje izgovori ne dolaze u obzir. Moraju se pogoditi pojacanja. Najveci je izazov pred Stankovicem. Covek zna da spremi mec ali sada ili jesi ili nisi. Ova grupa ce pokazati ko je i sta je Dejan Stankovic.

Link to comment
Share on other sites

Sto rece Don, da ne citiram, poslednji svakako mozemo biti, prvi tesko.

Prikazana takticka priprema meceva koji donose Ls, kao i deluje jako slaba fizicka sprema ekipe, ne daju mnogo pozitivnih ocekivanja posle zreba.

Ozbiljna grupa, ali igrace se fudbal, a mi cemo pratiti i pljuckati po potrebi.

Ja od mistera ne ocekujem bravure, ponavljam ko zna koji put...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...