Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Neće ovaj lažni mister ni sledeće godine da nas uvede u ligu šampiona!

Zašto su Katai i Ivanić ove sezone ocajni, pa zato sto imaju snage za 15 minuta ozbiljnog fudbala, kad nemaš kondiciju ti se boris sa loptom, noge te ne slušaju.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Inače, Kangva je za sada Kanga 0.33

 

Jeste da je Makabi najozbiljniji protivnik ove sezone, ali mi se čini i da je lošiji igrač za 33% od dolaska.

Reče neko,ubiće ga Deki.😉

Edited by Siki
Link to comment
Share on other sites

Jos ne mogu da se smirim.

Kod odbranjenog penala sam pomislio to je to, ovi su ubijeni u pojam i peceni za jos par komada. Jbg, trajalo je kao i pomisao, par sekundi.

Nevjerovatan je pad u drugom.

Imas i dalje aktivan rezultat, pun stadion, imas sve na svojoj strani… Nazalost, nismo imali ono glavno, trenera.

Morao je da ih smiri na poluvremenu. Da ih vrati u normalu i namjesti glavu za nastavak. Ocigledno da ni sebe nije mogao da smiri, kamoli

igrace. U ovom dvomecu je srljao iz greske u gresku. To nas je i kostalo poraza od jedne prosjecne ekipe.

Ogroman neuspjeh.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Prvi i jedini problem su pripreme utakmica i pristup. Ekipa je u 20 minuta pred kraj prvog poluvremena pokazala koliko moze. Ali to je sve za citav dvomec. 

 

Protiv Rendzersa smo uz sve mane i gluposti igrali muski, napadali, borili se. Sta se u medjuvremenu desilo pojma nemam, ali ove dve utakmice su neizbrisiv minus za ceo strucni stab.

 

Moramo da dobijemo derbi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kad bi bilo malo dobre volje i znanja da se ova pokazna vezba sta znaci struka (u svakom smislu), plati suvim zlatom u vidu promene sportskog direktora i kompletnog "strucnog staba".

Ali ko da to uradi ... Terza madjija ? Ili jos gore, cuvar Terzine guzice ... ma nema sanse ... jedino ako taj stvarno popizdi zbog izbijanja 20tak miliona iz naprdnjacke kase (eto i nesto lepog veceras).

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Abizolirni said:

Nemas potrebe traziti, ja sam napisao i stojim iza svake rijeci.

2. bold, vjerujem ovo pouzdano govoris. 

3. bold amater koji igra na 5 pozicija u timu. Nisam znao da sam sebi odredjuje poziciju u timu na kojoj ce igrati.

Ne odredjuje, odredjuje mu trener amater.

 

Ali ne vidim sta je problem da se pojedinacno oznace svi amateri.

 

I sa jos dve stvari se ne slazem iz tvog prethodnog posta: svi velicaju Pavkova

 

ne velicaju ga svi nego prosecan navijac KKCZ koji dodje na tekmu da popije 2 piva sa drustvom i lepo se zabavi, a vam toga pogleda tekmu kad igra reprezentacija i mozda finale LS.

 

ko god malo vise prati fudbal zna (a gle cuda u klubu to ne znaju) da ga je trebalo prodati sledeceg jutra posle Liverpula. Svaka cast za tu utakmicu, ostace u lepom secanju svim Zvezdasima i utakmice kao vecerasnja nisu potrebne ni njemu ni klubu

 

Drugo je Pesic. Pljuvao sam njegov dolazak i pljujem ga i sad jer je plasljivac bez tehnike i bez zavrsnice. Dobro se krece i to je to.

Znaci nikakva nebesa za njega.

 

Milunovic je bio ok veceras, on moze da bude jedan od 3 stopera u rotaciji.

 

Kanga je jedini nesto igrao na sredini. Jeste kriv za gol ali je van toga bio najbolji igrac ekipe

 

 

Edited by bosMan_jr
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Milos said:

Neće ovaj lažni mister ni sledeće godine da nas uvede u ligu šampiona!

Zašto su Katai i Ivanić ove sezone ocajni, pa zato sto imaju snage za 15 minuta ozbiljnog fudbala, kad nemaš kondiciju ti se boris sa loptom, noge te ne slušaju.

 

Ako osvojimo prvenstvo, idemo direktno.

Link to comment
Share on other sites

Sanse nema, nas fudbal je u ku*cu, odavno je tako. Cak se nista ne radi na proizvodnji dobrih mladih strucnjaka, u omladincima klubova igraju oni ciji tata plati a ne oni koji su dobri. I tako u krug. Nema ovde volje da bude bolji fudbal, a sa ovakvom ligom gde se svi sem Partizana grcevito brane, nema sta ni da se trazi.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Bode said:

Mislim da je takodje jedna od najvecih zabluda da smo individualno jaci od njih. Cak i na sredini terena.
Posebno kad se podvuce crta posle dve utakmice.

 

Individualno jesmo jači, na većini pozicija. Timski smo daleko slabiji, jer oni imaju dobrog trenera koji ume da iskoristi vrline i umanji mane pojedinaca.

Link to comment
Share on other sites

Kad vec pominjete derbi,osecam da ce protiv ovog mrtvog Partizana izaći sa dva zadnja vezna,

Srnaldo -Sanogo (Ado),i zbog malenih testisa i zbog sukoba sa Kangom.

 

Mislim da će biti burno na relaciji Mister-Kanga.

Mada i Kanga platio danak neiskustvu.Umesto da se ufura u ekipu vojnika SRnaldo-Gobeljardo,i bude untačibl

on još zajebava potonjeg Gobeljarda sedeći mu na šoferki Mečke pre treninga.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Plant said:

Kad bi bilo malo dobre volje i znanja da se ova pokazna vezba sta znaci struka (u svakom smislu), plati suvim zlatom u vidu promene sportskog direktora i kompletnog "strucnog staba".

Ali ko da to uradi ... Terza madjija ? Ili jos gore, cuvar Terzine guzice ... ma nema sanse ... jedino ako taj stvarno popizdi zbog izbijanja 20tak miliona iz naprdnjacke kase (eto i nesto lepog veceras).

 

:classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Siki said:

Kad vec pominjete derbi,osecam da ce protiv ovog mrtvog Partizana izaći sa dva zadnja vezna,

Srnaldo -Sanogo (Ado),i zbog malenih testisa i zbog sukoba sa Kangom.

 

Mislim da će biti burno na relaciji Mister-Kanga.

Mada i Kanga platio danak neiskustvu.Umesto da se ufura u ekipu vojnika SRnaldo-Gobeljardo,i bude untačibl

on još zajebava potonjeg Gobeljarda sedeći mu na šoferki Mečke pre treninga.

 

 

Vrlo lako bi se moglo deseiti da Kanga ode iz kluba jer ne želi da ima posla sa budalom.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sam B said:

 

Plus sto su fizicki duplo spremniji od nas.

Pojeli su nas oba druga poluvremena.

Mada Mister toga kontam nije svestan.Kaže dali smo svoj maksimum i te glupave šablonske izjave.

Pored malih trenerskih muda,neznanja,sujete primetih još jednu "vrlinu" kod dotičnog a to je odgovornost.

Nisam video ni da je večeras preuzeo veći deo odgovornosti zbog ovog kraha.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, maXa88 said:

Bukvalno nema ko nije kenjao po Miloju a covek je takticki, motivacioni i fizicki genije za doticnu budalu. Tim je imao i glavu i rep, znalo se ko sta kad radi, limitiranost tima se uigravala u Jsl (i taj jebeni blok sad ima smisla) i nikad se nije gubila glava a o fizickoj spremi da ne pricamo. 

ovo je 1 rasulo, gde se strepi od 40og minuta i jedva se ceka poluvreme (mada ruzno karanje nas svakako ceka i u drugih 45). slepac je spremao Gobelju sto dovoljno govori koliko je bio nadrogiran veceras. Menjao Bukarija, siljio patku nad Kangom, totalno izgubio  tim sa jurnjavom. Svaka izmena je bila pogresna, a verujem da kad pogleda klupu ni sam ne zna ko ce sa mu spasava buljsona

tim nema poverenja u debila i to je cinjenica. a i debil funkcionise po sistemu "majmun je usao u tenak, bice katastrofa

sta drugo reci kad covek odbije hajicanskog Drogbu (nema teorije sa je skuplji od Silje) i desnog beka Anderlehta a samo da smo veceras dobili bi se obojica sami isplatili

 

 

 

 

Čisto da prebacim i na ovu stranu.

 

 

Edited by Laki21
Link to comment
Share on other sites

Dekiju teško pala eliminacija: Ako je ovo ogroman neuspeh, spreman sam da podnesem konsekvence......prenosi MOzzart sport

 

Tako je.Težak neuspeh treći put za redom od slabijeg protivnika.Zato snosi konsekvence i daj ostavku i odlazi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, KrX037 said:

 

Nisam ni ja znao da forum posećuje Zaga Dolovac.... Al` nek radi nešto, pa makar i ovde....

 

U gostima ste počeli da mračite tek kad je počelo, sad ste počeli sat pre utakmice... Smoriste brate....

Da se skupe svi sa foruma, nemaju iskustva u fudbalu kao Deki... Zato oladite malo i više uživajte.

Ovaj komentar je dobio 6 lqjkova  toliko o poznavanju fudbala...

Zaista ovakav brodolom nije predvideo samo onaj koji nikad nije sutnuo loptu, bez ljutnje, ali ovo malo ljudi sto inace pise na temi fudbala zna o cemu pricam, gosti na tipiku kad su derbiji i evropske utakmice mogu samo da se iscudjavaju, prosto je tako, no hejt.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...