Jump to content

FK Partizan 2022/23


Barkley#34

Recommended Posts

34 minutes ago, realno *w said:

Dva puta dnevno se iznova iznerviram činjenicom da će biti prazne tribine protiv Slovačkog.

 

Moći će deca na tribine, mislim da je već iz kluba poslat poziv školama sa brojem telefona za prijavu.

 

edit: evo nađoh, izvinjavam se što su u pitanju Novosti, tu sam prvo našao:

 

https://www.novosti.rs/sport/fudbal/1167601/partizan-slovacko-najnovije-vesti-navijaci-deca-ulaz-stadion-partizana-fudbal-liga-konferencija

Edited by Stiletto
Link to comment
Share on other sites

On 10/29/2022 at 9:32 AM, Barkley#34 said:

 

Nema se sta dodatno reci, sve je covek rekao - kapa dole, duboki naklon. Da je vise ovakvih ljudi.

 

Dok sam citao mislio sam bas na to koliki pedagozi ti treneri u mladjim kategorijama moraju biti i onda je upravo to i pomenuo:

Quote

„Praktično, najmanje se čovek tu bavi fudbalom, to mi dođe i kao najlakši deo, a više moraš da ih učiš da se pristojno ponašaju – da kažu ‘dobar dan’ treneru, čistačici, čoveku koji otvara rampu na ulazu u trening centar“, opisuje crnogorski stručnjak.

 

Uveo je i nekoliko pravila u njegov tim, koje uglavnom čine dečaci rođeni 2006. i 2007. godine, a jedno od glavnih glasi – „škola je najbitnija“.

„Ne primam decu koja idu vanredno u školu, svi moraju da idu redovno, a kada imaju jedinice, onda im zabranim da treniraju dok ne poprave ocene, jer niko ne zna da li će oni sutra biti profesionalni fudbaleri, pekari ili apotekari“, priča Ćetković. 

 

Ako žele da budu u Đetkovićevom timu, briga o higijeni i zdravlju su još dva uslova koja dečaci moraju da ispoštuju.

„Deca na tri ili četiri meseca moraju da mi donose potvrde od stomatologa da su im zubi zdravi i da redovno idu kod zubara“, dodaje on.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...