Jump to content

FK Partizan 2022/23


Barkley#34

Recommended Posts

Taj je bar kročio na teren jednom-dvaput.

 

Ne znam da li se sećate nekog anonimusa iz neke vojvođanske lige, pre 4-5 godina,

naravno ni imena mu se ne sećam, objavljeno potpisali ga za nekih sigurno 200-300k.

 

Lik se nikad nije pojavio ni na treningu, pare pojeo mrak.

Nikad niko nije pitao ni gde je lik, ni gde su pare.

E to je Partizan danas.

 

EDIT kucgreška

Edited by goofy
Link to comment
Share on other sites

Pusti, i to kad je kročio na teren pamtim kao jednu od najvećih neverica na JNA a nije da ih nije bilo. Toliko je šokirao da je izviždan i izmenje posle pola sata. Posle je Ješa lupetao svašta nešto ali mislim da nije više ni prismrdeo terenu. 

 

A tih likova kao taj za 200-300K je bilo koliko hoćeš. Favorit mi je onaj Vladimir Đilas (bez Šolaka), koji je skupio godine i godine u klubu a da niko ne zna kako i zašto.

 

Link to comment
Share on other sites

To su igrači koji su na platnom spisku kluba ubačeni da bi imali neko zapošljenje.

 

Jedino što me zanima je da li uspeju posle da ih zavale negde u neki Tadžikistan, Azerbejdžan, Turkemnistan, Malezija, Indonezija... bar tamo negde? Imati Partizan u CV-u, ne bitno koliko minuta odigrao i da li igrao uopšte u klubu, sigurno da zna da pomogne u prodaji u neke takve lige:classic_biggrin:

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pantelia said:

 

taj, naš'o si ga...

 

2 hours ago, dzoneee said:

To su igrači koji su na platnom spisku kluba ubačeni da bi imali neko zapošljenje.

 

Jedino što me zanima je da li uspeju posle da ih zavale negde u neki Tadžikistan, Azerbejdžan, Turkemnistan, Malezija, Indonezija... bar tamo negde? Imati Partizan u CV-u, ne bitno koliko minuta odigrao i da li igrao uopšte u klubu, sigurno da zna da pomogne u prodaji u neke takve lige:classic_biggrin:

 

Šta pričaš, kakvo zapošljenje, šta i koga gde zavale, nikad nigde nikom prodat.

Potpišu mu masan ugovor, daju mu par iljada evra i ostalo strpaju u svoj džep.

I niko nikad nigde se nije pobunio zbog toga... Zona sumraka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Cooper said:

Vreme je za jednu ubedljivu pobedu.

Da se prekine ovaj mršav niz 1:0, 1:1...

 

 

Ajmo 4:0

 

Pre je vreme da mi dovedemo gol razliku u pozitivu, ali ajde... Ljudski je nadati se...

 

Srećno!!!

Link to comment
Share on other sites

On 8/30/2022 at 4:40 PM, goofy said:

Taj je bar kročio na teren jednom-dvaput.

 

Ne znam da li se sećate nekog anonimusa iz neke vojvođanske lige, pre 4-5 godina,

naravno ni imena mu se ne sećam, objavljeno potpisali ga za nekih sigurno 200-300k.

 

Lik se nikad nije pojavio ni na treningu, pare pojeo mrak.

Nikad niko nije pitao ni gde je lik, ni gde su pare.

E to je Partizan danas.

 

EDIT kucgreška

 

To je svaki fudbalski klub iz Srbije vec vise od 30 godina.

Link to comment
Share on other sites

Kriminalna igra do primljenog gola, a onda smo kao krenuli nesto. Al bas je sve ovo tanko. Nema ideje u zavrsnici, a svako nase otvaranje ostavlja puno prostora pozadi.

 

Sudija bas nema kontrolu nad desavanjima na terenu. Em dopusta silne prigovore sa obe strane, em je neverovatno kakve kartone je propustio da pokaze. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...