Jump to content

Kup Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

2 hours ago, Crni Bombarder said:

Ja nacuh da bi trebalo da se igra kod nas :lala2:Ocekujem da ce Lalat podici teatralnost u nebesa..i moram da priznam da sam u iskusenju da navijam za komsije..tacnije da navijam protiv ovog SnS agitatora na klupi "Lala".

 

Koja je i da li postoji razlika između SnS na klupi "Lala" i SnS na klupi i u upravi Prtzn-a?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Koja je i da li postoji razlika između SnS na klupi "Lala" i SnS na klupi i u upravi Prtzn-a?

Razlika je u tome sto je Vucela izvan konkurencije :classic_biggrin:

Ne znam..zaista mi je Lalat postao odvratan sa tom svojom "pro-sns" propagandom. No,da je zanimljivo finale u najavi - to sigurno.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Bojim se da smo svi mi izgubili sinoć. Kojim rezultatom, postaće jasnije za nekih desetak dana.

 

Ma samo da prodju izbori, od 22. juna ih zabole kurac za narod.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni Bombarder said:

Razlika je u tome sto je Vucela izvan konkurencije :classic_biggrin:

Ne znam..zaista mi je Lalat postao odvratan sa tom svojom "pro-sns" propagandom. No,da je zanimljivo finale u najavi - to sigurno.

 

Ne znam... "Odvratan" mi je, kako da se izrazim, "slaba" , lepa reč... Ne samo za čelnike i trenere ta 2 kluba, već i ovaj za koji mi navijamo, na prvom mestu 

 

Odavno ovo nema dodirnih tačaka sa fudbalom, fer i korektnim nadmetanjem.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, John Dies at the End said:

Odavno ovo nema dodirnih tačaka sa fudbalom, fer i korektnim nadmetanjem.

Jasno.
Trepnuo ne bih da se sutra u Srbiji ukine fudbal. Mada sam svestan da od njega sebe i svoje porodice izdrzavaju i posteni ljudi. Recimo nas forumas @ZiS

Kod Lalatovica sam primetio da cesto hvali predsednika,drzavu..bukvalno im se zahvaljuje na svakom koraku..ja razumem zasto Terzic fura tu pricu. Njega je licno Prvi Bolesnik postavio u Zvezdu..on mora da upraznjava rektalni alpinizam. Po mom tumacenju,Lalat ne mora..ne namesta njemu partija angazmane direktno. Mada..mozda i namesta?

To sam hteo da kazem..mozda nisam bio dovoljno ubedljiv,ali tako ja to vidim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni Bombarder said:

Jasno.
Trepnuo ne bih da se sutra u Srbiji ukine fudbal. Mada sam svestan da od njega sebe i svoje porodice izdrzavaju i posteni ljudi. Recimo nas forumas @ZiS

Kod Lalatovica sam primetio da cesto hvali predsednika,drzavu..bukvalno im se zahvaljuje na svakom koraku..ja razumem zasto Terzic fura tu pricu. Njega je licno Prvi Bolesnik postavio u Zvezdu..on mora da upraznjava rektalni alpinizam. Po mom tumacenju,Lalat ne mora..ne namesta njemu partija angazmane direktno. Mada..mozda i namesta?

To sam hteo da kazem..mozda nisam bio dovoljno ubedljiv,ali tako ja to vidim.

Ne pominji ZIS-a u ovakvom drustvu - makar ni pohvalno.:furious:

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

 

Oduševljeni prikazanim fudbalom, pretpostavljam.

Naravno, to se podrazumeva, ali i divnom koreografijom i prijateljskom atmosferom medju raspojasanim navijacima dva tima, te bakljadama bas za vreme trajanja utakmice.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Manoly said:

Naravno, to se podrazumeva, ali i divnom koreografijom i prijateljskom atmosferom medju raspojasanim navijacima dva tima, te bakljadama bas za vreme trajanja utakmice.

Ispitivanje in vivo efekata aerosolnih produkata baklji i dimnih bombi na  Covid-19 virus.

 

:classic_ninja:

Link to comment
Share on other sites

Sve je manja verovatnoća da će se na stadionu ‘Rajko Mitić’ u Beogradu organizovati finali meč.

Klubovima je ostavljena mogućnost da se dogovore ko bi od timova preuzeo domaćinstvo, ali je i to u ovom trenutku na dugačkom štapu.

Treća opcija je odigravanje finala Kupa Srbije u Subotici ili u Nišu. Odluka o tome biće doneta početkom naredne nedelje kada će se znati da li će fudbaleri Vojvodine i Partizana istrčati na niški ‘Čair’ ili na ‘Gradski stadion u Subotici’…

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Constantin said:

Treća opcija je odigravanje finala Kupa Srbije u Subotici ili u Nišu. Odluka o tome biće doneta početkom naredne nedelje kada će se znati da li će fudbaleri Vojvodine i Partizana istrčati na niški ‘Čair’ ili na ‘Gradski stadion u Subotici’…

To je ok. Lepo je da lutajući "korona karavan" poseti i ostale gradove. Trebalo bi u svakom gradu da odigraju po jedan meč.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...