Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

2 minutes ago, Ace Rimmer said:

 

Primjetno je da Bjelica dobro počne turnir i onda kako se bliži kraju bude sve gori. Ako se sjećam 2015. Ep prva utakmica protiv Španije donio preokret, protiv Njemacke koš za pobjedu, a onda u nokaut fazi ništa od njega. Tako i sada.

Sad ce neko da kaze Jonnhy Clash pali masu. Sve i da nije bilo mog posta gledajte ponasanja i reakcije igraca. I citajte izmedju redova. Da je Milutinov bacio peskir pre dve godine ne bi vise ni u protokolu bio. Sada je Sale popustao jer jednostavno nije bilo atmosfere i autoriteta da se postavi kako treba. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stefan81888 said:

Ode Jokić opet u izdajnike. 

Nije. To ja nisam rekao. Ali sramota je da imamo biser u svojim redovima i da ga tretiramo kao trinaesto prase. Pri tom sam ja neko ko je Saleta smatrao legendom i sad ga smatram. Ali mislim da je ovde dopustio previse kompromisa zbog cega je izgubio autoritet. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Jonnhy Clash said:

Jokic je bio skrajnut u reprezentaciji. I jos neki. Opet kazem. Voleo bih da nisam u pravu. 

 

Nece da se odazove za olimpijadu zato sto je bio "skrajnut"?

Sta to uopste i znaci... dobijamo po 40 razlike i neko je nezadovoljan zato sto je bio "skrajnut". Pa ta prica oko Jokica i Milutinova zvuci kao ono nezadovoljstvo Rakocevica i Jarica. Nije bitno sto dobijamo, bitno je sto JA ne igram vise. Sve je to trebalo Micovati, a on ako ne zeli da se odazove ne mora... ionako mu je nocna mora sve sto je vezano za reprezentaciju. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jonnhy Clash said:

Sad ce neko da kaze Jonnhy Clash pali masu. Sve i da nije bilo mog posta gledajte ponasanja i reakcije igraca. I citajte izmedju redova. Da je Milutinov bacio peskir pre dve godine ne bi vise ni u protokolu bio. Sada je Sale popustao jer jednostavno nije bilo atmosfere i autoriteta da se postavi kako treba. 

 

A da, najbolje još da je izbacio Milutinova iz tima, našeg najperspektivnijeg centra. Dovoljno šta je Kalinića sjebao. Sjebava naše najvažnije igrače za budućnost, a štiti neke veterane Raduljicu i Teodosića.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mmajstor said:

 

Nece da se odazove za olimpijadu zato sto je bio "skrajnut"?

Sta to uopste i znaci... dobijamo po 40 razlike i neko je nezadovoljan zato sto je bio "skrajnut". Pa ta prica oko Jokica i Milutinova zvuci kao ono nezadovoljstvo Rakocevica i Jarica. Nije bitno sto dobijamo, bitno je sto JA ne igram vise. Sve je to trebalo Micovati, a on ako ne zeli da se odazove ne mora... ionako mu je nocna mora sve sto je vezano za reprezentaciju. 

Ne shvati me pogresno ali Jokic je zaista biser, kao Novicki u Nemackoj ili Gasol u Spaniji. Bicemo mi jaki i bez njega ali nekako je najlogicnije da se igra reprezentacije sutra bazira na njemu. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ace Rimmer said:

 

A da, najbolje još da je izbacio Milutinova iz tima, našeg najperspektivnijeg centra. Dovoljno šta je Kalinića sjebao. Sjebava naše najvažnije igrače za budućnost, a štiti neke veterane Raduljicu i Teodosića.

Da je Sale imao autoritet sa prethodnih prvenstava ne bi Milutinovu palo tako nesto na pamet. Kao ni Jokicu da skace na sudiju. To tvrdim. 

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Jonnhy Clash said:

Ne shvati me pogresno ali Jokic je zaista biser, kao Novicki u Nemackoj ili Gasol u Spaniji. Bicemo mi jaki i bez njega ali nekako je najlogicnije da se igra reprezentacije sutra bazira na njemu. 

 

I nije nam nesto dokazao koliki je biser... Novicki i Gasol su jedva cekali reprezentativna okupljanja. Nemoj da ga stavljas u grupu u koju ne pripada. Biseri su Bodiroga, Rebraca, Teo, Bogdan i mnogi drugi. Covek nece da se odaziva jer je bio "skrajnut", bas karakteristicno za bisere 🙂

Link to comment
Share on other sites

Just now, mmajstor said:

 

I nije nam nesto dokazao koliki je biser... Novicki i Gasol su jedva cekali reprezentativna okupljanja. Nemoj da ga stavljas u grupu u koju ne pripada. Biseri su Bodiroga, Rebraca, Teo, Bogdan i mnogi drugi. Covek nece da se odaziva jer je bio "skrajnut", bas karakteristicno za bisere 🙂

Moja pretpostavka, videćemo da li sam u pravu. U svakom slučaju će biti natezanja oko njega. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mmajstor said:

 

Sta ti govori boldovano? 

Govori mi da Jokić u ovom trenutku kao prioritet vidi svoju NBA karijeru a ne reprezentaciju. Ne želim da sudim unapred o momku jer ima samo 24 godine i priliku da izraste u velikog igrača Srbije i svetske košarke. Divac se nije nekad odazivao pa je posle dolazio i osvajali smo zlata. Ja spadam u onu generaciju koja se oduševljavala sa Saletom, Danilovićem, Bodirogom, njihovim odnosom prema timu i reprezentaciji. Ali nerealno je da očekujemo takav odnos od momaka novije generacije. Drugi način života, sistem vrednosti, sve. Jbg, najlakše bi bilo odreći se Jokića ali bojim se da je reč o isuviše velikom potencijalu da bismo ga se olako odrekli.

Link to comment
Share on other sites

@mmajstor Najljubaznije bih te zamolio da smanjiš ovu antiJokić spiku i to gledanje u pasulj ko se koga odrekao i da li će se i na koji način odazivati. Na prethodnim stranama su iznete dosta argumentovane kritike na račun Jokićeve igre, težine, stava i još svašta nešto, ali je ludo da se ide u krajnost s tim. Ako imaš nešto da dodaš (u šta sumnjam jer smo sve prežvakali po pet puta) slobodno to učini, ali te opet umoljavam da ne razvijaš neke teorije ili pumpaš hejt na osnovu gledanja u pasulj. Jedna višegodišnja sumanuta kampanja, čiji se repovi vuku i na ovoj strani je već odavno previše, ne treba nam isto to samo malo drugačije.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, 34Barkley said:

@mmajstor Najljubaznije bih te zamolio da smanjiš ovu antiJokić spiku i to gledanje u pasulj ko se koga odrekao i da li će se i na koji način odazivati. Na prethodnim stranama su iznete dosta argumentovane kritike na račun Jokićeve igre, težine, stava i još svašta nešto, 

 

Ti ocigledno nisi bas najbolje citao a repliciras. Gledanje u pasulj je pokrenuo neko drugi... ono o cemu sam ja pisao je utisak na osnovu onoga sto je covek pruzio na terenu, i pogotovo van njega vezano za reprezentaciju. Ne zabranjujem ti, (niti ljubazno molim) da imas drugaciji utisak. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ace Rimmer said:

 

Primjetno je da Bjelica dobro počne turnir i onda kako se bliži kraju bude sve gori. Ako se sjećam 2015. Ep prva utakmica protiv Španije donio preokret, protiv Njemacke koš za pobjedu, a onda u nokaut fazi ništa od njega. Tako i sada.

 

2014 je odigrao dobro. NBA ga uzeo pod svoje i sada je sabloner.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beonegro said:

Takve lične prognoze iza kojih ne stoji ništa bi morale da budu nagrađene banom.

1. Bio stavljan na poziciju na kojoj ne igra

2. Forsirani igrači koji su po kvalitetu dve klase ispod (Raduljica)

3. Na kraju krajeva, ismevan od strane javnosti na račun igre, kilaže, spremnosti

4. Uostalom i ove godine je jako teško išlo sa Jokićem. Bilo je da li će igrati ili neće

 

Ja mogu da prognoziram šta hoću a ti možeš samo da se samobanuješ a ne da izigravaš moderaciju ovde i da se praviš pametan.

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...