Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

25 minutes ago, threepwood said:

@delgado

Je l' te uini placa u pivu, granju ili kesu da hajpujes tog sto mu prave mixtape kompilacije kako tapka loptu?

 

Taman posla. Jednom ceđenom pomorandžom pre 3.5g me kupio za ceo život.

 

19 minutes ago, uini said:

 

u kesama. ali to ga ne sprečava da prepozna ko je čru. 

 

Frenči je svakako čru. Očekujem od njega mnogo u narednoj sezoni.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

@Peno

Za sut se slazem da je los. Ali jbm li ga sta vi gledate. Ne mete on teren, ali ima plejevski stav, dribling, odlicnu kontrolu lopte s obje ruke, osjecaj za asistenciju. On nikada nece ni imati brz dribling jer nema brze noge,ali vec sada uspjesno udriblava gdje treba da uzme poziciju, ne uzmice kad mu se napadne dribling. Osjetan je i napredak u prodoru ka kosu, mada i dalje ne zavrsava dovoljno dobro. Figura i visina je tu, ostaje samo da se popuni. Jednom rijeci to je osnovan igrac. Slicno se o njemu pise kao o Micicu, a i tada se nije primjecivalo ovo o cemu pisem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manu said:

 

 

Od mladjih igraca, zao mi je samo sto Borisa nije dobio sansu bar da prodje pripreme i bori se sa Bircom za mesto druge cetvorke. Iako Borisa ima ogroman plafon, razumem Saletov rezon sa Bircom. Mnogo pouzdanije moze da odigra odbranu, svestan je kada je potrebno napraviti faul umesto saigraca i slicne male stvari. Uz to sto je naravno upoznat sa kretnjama i funkcionisanjem reprezentacije kao celine.

 

 

Za vikend malo blejao sa bratom koji je košarkaški trener, zna se sa par naših reprezentativaca igrao protiv njih u mlađim kategorijama često.

 

Kaže da mu svi govore da je Birča super za atmosferu i da je to jedan od razloga što ga Đorđević vodi stalno za repku. Kaže ovako je lik lud 1/1 ali za zajebanciju i atmosferu nema boljeg i gotivi ga cela ekipa.

Edited by nemanjaol
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, vepar said:

Nama je nekako neprimetno nastupila smena generacija, vec na sledecem SPu cemo tesko racunati na Tea, Bobija, Raduljicu, Bjelicu, Lucica, Simona. Micic, Guduric, Milutinov, Jokic... pa i Bogdan su nam negde zalog za buducnost. Opet, ako se vrati Kalina i Simanic postane igrac, nema brige, popunjene su nam pozicije... a i uvek se pojavi jos neko sa strane. 

Kako to mislis Raduljica i smena generacija, covek je tek postao kapiten. 😄

Ispratice Jokica u penziju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedan od komentara a sa kojim se ja upotpunosti slazem. 

kakav bi to sok bio za ekipu protiv koje bi igrali : " Ja bih probao Marjanović, Raduljica, Bjelica, Birčević i Jokić da bude plej. Oni mogu halu u Kini da nose na leđima. To je moderna košarka."

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, slavisa said:

Jedan od komentara a sa kojim se ja upotpunosti slazem. 

kakav bi to sok bio za ekipu protiv koje bi igrali : " Ja bih probao Marjanović, Raduljica, Bjelica, Birčević i Jokić da bude plej. Oni mogu halu u Kini da nose na leđima. To je moderna košarka."

tumblr_n7wodv0EfI1rd5rz4o1_250.gif

  • Like 6
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...