Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Just now, dekkard said:

 

O tome ja sve vreme i pričam. U kvalifikacijama i na turniru ista ekipa igrača, ne ova iseckana papazjanija. Onda bi i sama igra dobila na kvalitetu, svih reprezentacija.

 

 

takoje. ko ne može u kvale, ne zaslužuje da živi. ŠETAJ DO PRVOG SLOBODNOG KOMENTARA U VESTIMA

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

 

takoje. ko ne može u kvale, ne zaslužuje da živi. ŠETAJ DO PRVOG SLOBODNOG KOMENTARA U VESTIMA

 

Nisi baš ukapirao, jbga. Oni koji su igrali kvalifikacije nisu ni za prijateljske. Nije do igrača nego do sukoba organizacija.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dekkard said:

@zoe Bg (je l'' dobro threepwoode?) Ništa drugo do samosažaljenje

To su emocije nekoga kome je stalo, naravno da ima i samosazaljenja jer ljudi su na kraju ipak sebicna bica a to razumes jer si neko ko ima razumevanja za Jokicevu brigu o sebi jel da? :classic_smile:

Da je Bogdan takav kakav ti projektujes da jeste on letos uopste ne bi igrao kvalifikacije jer je posle prve nba sezone i napora koji su kako rece doveli do toga da jedva stoji na nogama u poslednjim utakmicama pa jos posle toga imao intervenciju na kolenu mogao da kaze kako mu je potrebno jos vremena za oporavak. Umesto toga on je dosao, igrao i povredio se. Zato malo postovanja i ne glumi Maksima. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, zoe Bg said:

To su emocije nekoga kome je stalo, naravno da ima i samosazaljenja jer ljudi su na kraju ipak sebicna bica a to razumes jer si neko ko ima razumevanja za Jokicevu brigu o sebi jel da? :classic_smile:

Da je Bogdan takav kakav ti projektujes da jeste on letos uopste ne bi igrao kvalifikacije jer je posle prve nba sezone i napora koji su kako rece doveli do toga da jedva stoji na nogama u poslednjim utakmicama pa jos posle toga imao intervenciju na kolenu mogao da kaze kako mu je potrebno jos vremena za oporavak. Umesto toga on je dosao, igrao i povredio se. Zato malo postovanja i ne glumi Maksima. 

 

Verujem da mu je stalo, ali je i pukao pod pritiskom, jer nije mogao da iznese ulogu MJ-a koja mu je dodeljena. Kingsi ni u jednoj sezoni nisu igrali PO otkako je Bogdan kod njih, ali se slažem da je izuzetan napor igrati i 78 utakmica.

Bottomline, nadam da će se Kingsi plasirati u PO dok on igra tamo, ili ako ga trejduju u PO tim onda ćemo (ali opet donekle) upoređivati njegovu situaciju sa Jokićevom.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, dekkard said:

 

O tome ja sve vreme i pričam. U kvalifikacijama i na turniru ista ekipa igrača, ne ova iseckana papazjanija. Onda bi i sama igra dobila na kvalitetu, svih reprezentacija.

Ja tebe ne shvatam.

Sa jedne strane opravdavas igrace koji nece da igraju za reprezentaciju, a sa druge strane trazis da ista (najkvalitenija) ekipa igra i kvalifikacije i takmicenja.

Ako se igrac odazove i igra, ti se sprdas (nipodastava) sa njegovim klubom, znanjem i patriotizmom, ako se ne odazove onda imas opravdanje ako smatras da je dobar igrac, ako smatras da nije, onda je sisa?

Mozda ti zagovaras bojkot takmicenja dok je u toku sukob FIBA-EL  :smiley2:? Jokic je valjda na toj liniji pa ga branis.

Meni se cini da ti ne znas sta hoces, samo udaras kontru na topiku :classic_tongue:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, dekkard said:

Lako je Bogdanu da igra u reprezentaciji kad igra u nekompetitivnom timu, a i propustio je veliki deo sezone. Njemu i trebaju utakmice, a to pokriva šatro patriotizmom. Upravo ovaj deo izjave "Ako osetim u jednom trenutku da mi to nije to više, ja ću to i da kažem, pa ko hoće da se ljuti, neka se ljuti, mene neće biti briga." je dat da se pokrije kad na klupskom nivou bude imao veću ulogu, i on sam i njegova ekipa, da može da odbije.

Nema sumnje kad bi bio u ovoj situaciji kao Jokić i on bi se premišljao i vrv odbio učešće.

 

 

 

14 hours ago, dekkard said:

 

Da parafraziram 1 poštovaoca magične crno-bele igre pod obručima: Ja jesam za reprezentaciju, ali ne za ovakvu reprezentaciju. Ko voli ovu igru, a ovde je na forumu preko 90% prisutnih voli, treba da se zalaže da gde god da je gledaju ona bude na što je moguće višem nivou. To sada nije slučaj, i mi prisustvujemo svojevrsnim Harlem Globetrotters 2k ekipama na takmičenjima, zato što najboljima nije omogućeno da budu zajedno jedan duži vremenski period, treniraju i dostignu taj kvalitet. Umesto toga sada smo primorani da gledamo neke Avramoviće, Jelovce, Đokoviće i da se ložimo da je to to. E pa jbg odbijam da mi prodaju m za b. Svi ovde imamo dovoljno godina da se ne zanosimo da se nešto radi iz nekih viših ciljeva, već je UVEK u pitanju nečiji interes. Kad se ti interesi poklope, e onda su oni patriote. Gimme a break.

@zoe Bg (je l'' dobro threepwoode?) Ništa drugo do samosažaljenje.

 

13 hours ago, dekkard said:

 

Nisi baš ukapirao, jbga. Oni koji su igrali kvalifikacije nisu ni za prijateljske. Nije do igrača nego do sukoba organizacija.

 

11 hours ago, dekkard said:

 

Verujem da mu je stalo, ali je i pukao pod pritiskom, jer nije mogao da iznese ulogu MJ-a koja mu je dodeljena. Kingsi ni u jednoj sezoni nisu igrali PO otkako je Bogdan kod njih, ali se slažem da je izuzetan napor igrati i 78 utakmica.

Bottomline, nadam da će se Kingsi plasirati u PO dok on igra tamo, ili ako ga trejduju u PO tim onda ćemo (ali opet donekle) upoređivati njegovu situaciju sa Jokićevom.

 

To kako ti tumačiš Bogdanovu izjavu ne govori ništa o njemu, ali govori sve o tvom načinu pisanja ovde. Na njegovu eksplicitnu i vrlo jasnu izjavu, koja btw nije nikakvo busanje u grudi, naprotiv, ti učitavaš mnogo toga što postoji samo u tvojoj glavi.

 

Dalje, objašnjavaš svoj stav time da ti je stalo da gledaš najbolji tim, prebacuješ igračima da se to ne dešava zato što gledaju samo svoje interese, a onda već u sledećem postu kažeš kako nije do igrača nego do organizacija.

 

Bottomline, i kad Bogdan odigra plej of pa dođe da igra za reprezentaciju, objašnjavaćeš opet kako je to samo zato što je to u njegovom interesu i dobro za karijeru. Već viđeno tisuću puta na forumu. 

 

Uglavnom, sasvim je jasno da namerno troluješ i dižeš tenzije. Što predstvalja nepoštovanje ljudi sa kojima deliš ovo mesto i to nije u redu. A da te podsetim i da postoje sankcije za takvo ponašanje, pa izaberi sam kako ćeš dalje.

  • Like 4
  • Thanks 7
Link to comment
Share on other sites



 
To kako ti tumačiš Bogdanovu izjavu ne govori ništa o njemu, ali govori sve o tvom načinu pisanja ovde. Na njegovu eksplicitnu i vrlo jasnu izjavu, koja btw nije nikakvo busanje u grudi, naprotiv, ti učitavaš mnogo toga što postoji samo u tvojoj glavi.
 
Dalje, objašnjavaš svoj stav time da ti je stalo da gledaš najbolji tim, prebacuješ igračima da se to ne dešava zato što gledaju samo svoje interese, a onda već u sledećem postu kažeš kako nije do igrača nego do organizacija.
 
Bottomline, i kad Bogdan odigra plej of pa dođe da igra za reprezentaciju, objašnjavaćeš opet kako je to samo zato što je to u njegovom interesu i dobro za karijeru. Već viđeno tisuću puta na forumu. 
 
Uglavnom, sasvim je jasno da namerno troluješ i dižeš tenzije. Što predstvalja nepoštovanje ljudi sa kojima deliš ovo mesto i to nije u redu. A da te podsetim i da postoje sankcije za takvo ponašanje, pa izaberi sam kako ćeš dalje.


Shvatam da moje mišljenje nije najpopularnije, ali je legitimno. Izvukao si iz konteksta moje stavove i doneo pogrešan zaključak, igrači gledaju svoj interes, a to je posledica loše organizacije koja sve radi da ubije timski duh svih reprezentacija, ne samo naše. Nije mi cilj podizanje tenzija već diskusija u kojoj su valjda dozvoljena različita mišljenja.
Poštovanje treba da bude obostrano, a ne samo sa moje strane, ja nikog nisam terao sa topica kao što su mene. Ne postoje svete krave nigde pa ni ovde.
To ako Bogdan odigra PO i dođe u reprezentaciju zaalužiće maksimalno poštovanje s moje strane, ali da pustimo prvo da se to desi pa da pričamo.
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, dekkard said:

To ako Bogdan odigra PO i dođe u reprezentaciju zaalužiće maksimalno poštovanje s moje strane, ali da pustimo prvo da se to desi pa da pričamo.

Ti si pokrenuo tu temu, ne neko drugi, tako sto si vrlo bezobrazno rekao da je njegova trenutna pozicija laka. Za dosadasnji odnos prema dresu Bogdan je odavno zasluzio postovanje, to sto tebi treba jos dokaza i kontstruises sbbkbb situacije, to je samo tvoj problem a ne ostalih ljudi sa kojih delis ovaj prostor i nikako nije nesto sto moze da sluzi kao argument u diskusiji koju si ti skrenuo tamo gde joj nije mesto tj. trolovao. 

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Što volim ovo sakrivanje iza "poštujte moje mišljenje iako se razlikuje od većinskog". Da bi skup reči postao mišljenje treba ga podupreti nekim validnim argumentima. 

 

Evo, moje mišljenje je da je Gagić naš najbolji centar. 😄

  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...