Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

preostalo mi je još dva besplatna teksta 😐

 

što kažu na ringeru oko plaćanja netflixa,

Netflix during its Q2 earnings call, the crackdown has worked: The streamer has greatly exceeded expectations and added 6 million new subscribers.

(When did we become such a rule-following society? We used to be a culture.)

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, DameTime said:

Fin tekst i osvrt na reprezentativnu priču, samo

 

  Hide contents

Trebalo bi da se piše Tokio, ne Tokijo ;D 

 

 

ah to je za lektore. ja iskreno uvek pišem originalna imena, sa transliteracijama se mlatim samo kad izlazim "zvanično" u javnos', pa šta oni naprave od toga.

Edited by Mairosu
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ChrisJudd said:

Nije Jaramaz ni potreban ako se priključuje Jović. A taman da se uigra sa novim klubom u kom će kako stvari stoje biti prvi plej.

 

trebaće nam jaramaz da odigra odbranu 10ak mins. ne verujem da je jović u svom prajmu defanzivno a ostaje još vanja marinković. to je uz milutinova to što imamo od dobre defanzive

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, uini said:

 

trebaće nam jaramaz da odigra odbranu 10ak mins. ne verujem da je jović u svom prajmu defanzivno a ostaje još vanja marinković. to je uz milutinova to što imamo od dobre defanzive

 

Ja mislim da je Jovic mnogo bolja opcija za 25min od Jaramaza. Jare je poludio protiv Grcke i dao kos Britancima u uvek nezgodnom Njukaslu, inace je njegova reprezentativna karijera, osim U20 prvenstva u Italiji, prilicno losa.
Njegov nastup protiv Italije je bio jednako skandalozan kao Micicev. Nije mogao loptu da prevede na pritisak. Mislim da raspodela minuta Jovke-Avram mnogo vise odgovara ovoj ekipi. U situaciji u kojoj smo ce verovanto i upasti i icicemo mozda sa 6 niskih, ali ako sam jedan otpada je to po meni sigurno Jaramaz.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@Problem sa licnim greskama, nisam ni pominjao 25mins, vec 10ak ili manje, posto, da ponovim, zaista ne znam kakav je jovic defanzivno u odnosu na vreme kada je bio jako dobar.

 

zavrtece jovic neki pnr, mada sa milutinovim to nije bezgranicni broj opcija ali sam eksplicitno referisao na to da od pg do sf bez jaramaza, imamo jednog garantovano dobrog defanzivca (od pf do c mozda vise od jednog u teoriji).

 

ako neceg ne fali danasnjoj kosarci, to su brzanjci na pleju tipa spizu i menion, koji trce sa loptom k'o desno krilo u fuci do kraja 80ih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, John Terry said:

Zlatna šansa za Nedovića da konačno nešto uradi za nacionalni tim.

https://www.fiba.basketball/en/player/160564/Nemanja-Nedovic

 

Na svim takmicenjima gdje je igrao je bio sa klupe, iza Bogdana i u nekoj roli od 10-15 minuta.

Uglavnom su tu tada bili Teo, Jokic, Bogdan, Bjelica itd itd

 

Dal se ocekivalo u takvoj roli da daje 15ppg?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dilema Jović - Jaramaz je lažna dilema, nijedan od njih nema kvalitet da doprinese reprezentaciji. Jović je nekada mogao, u jednoj specifičnoj ulozi u kojoj je više bio glue guy nego plej (uglavnom je i igrao sa prajm Teom u paru), ali je to vrijeme davno prošlo. Jaramaz nikad nije mogao i nikad neće moći. Aleksa Avramović danas može da pruži više nego Jović i Jaramaz zajedno i šteta je da ijedan od dvojca Jović - Jaramaz zauzima mjesto u reprezentaciji, plus što je totalno nekorektno što cimaju Jovića na pripreme sa kojih možda/vjerovatno neće ni otići na takmičenje ako mu član porodice ima zdravstveni problem koji nije naivan.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Beonegro said:

Dilema Jović - Jaramaz je lažna dilema, nijedan od njih nema kvalitet da doprinese reprezentaciji. Jović je nekada mogao, u jednoj specifičnoj ulozi u kojoj je više bio glue guy nego plej (uglavnom je i igrao sa prajm Teom u paru), ali je to vrijeme davno prošlo. Jaramaz nikad nije mogao i nikad neće moći. Aleksa Avramović danas može da pruži više nego Jović i Jaramaz zajedno i šteta je da ijedan od dvojca Jović - Jaramaz zauzima mjesto u reprezentaciji, plus što je totalno nekorektno što cimaju Jovića na pripreme sa kojih možda/vjerovatno neće ni otići na takmičenje ako mu član porodice ima zdravstveni problem koji nije naivan.

 

ima smisla to što pišeš, pogotovo kada smo kompetniji na pg-sg

ja čak očekujem i solidno minuta za bogdana na SF -> odnosno, očekujem da nadoknadimo nemanje plejmejkera, tako što će gudurić-nedović-bogdan provoditi solidno vreme zjedno na terenu, gde svako može nešto da organizuje, bez obzira na to ko faktički prevede loptu.

 

meni je jaramaz ogromno razočarenje, pisao sam to 100x ali ujedno ne delim taj neki hajp oko alekse avramovića, pošto je on u suštini microwave scorer, to mu je jedini pravi kvalitet;

a ako on krene da uzima šuteve u seriji pored bogdana, nedovića, pa i gudure (pišem samo na temu niskih igrača), ili se zapalio k'o ludak (dešava se ponekad) ili je sve otišlo u tri lepe, u smislu da ova trojica ne mogu da ubace ni blizu dovoljnog.

 

ne znam, jednostavno mi je i on igrač kao jaramaz, samo na drugoj strani parketa: 7-10mins ako mu ide šut, što važi zajaramaza ako mu ide difens. ne znam šta on još donosi (avram)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, freethrow said:

Paradoskalno, Aleksa Avramović mi je od primera igrača na koju je spala repstacija i KKP došao do jednog od najbitnijih igrača obe ekipe. Užasno prost razlog: jedini igrač kojeg imamo u poslednjih desetak godina koji je brz.

 

pa nedović je brži od njega a uključi i mozak u toj brzini

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...