Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Tačno je da je Gudurić uglavnom neslavno završavao svoje reprezentativne epizode, posebno kad se očekivalo da istupi u odsustvu Bogdana. Međutim, on jeste igrač kojeg vredi čekati, mi boljeg beka od njega pored Bogdana i Nedovića nemamo, imao je mudate performanse kroz karijeru i uvek je tu za reprezentaciju kad je u mogućnosti. Ulazi u prajm i polako odbacuje neke dečje bubice. Svakako odličan igrač i ozbiljan evroligaški bek koji zna sa loptom a i defanzivno nije truba.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Ne jinxujem, nego sam ozbiljan u konstataciji da ne razumem zbog cega nas mediji i vecina domace navijacke baze dozivljava kao nekog izrazitog favorita u Atini veceras.


Nasa bekovska linija ima skupa 15 poena u rukama dok kod Grka ima samo Haralampopulos isto toliko, odlican strelac koji igra super sezonu u Seriji A. Treba se ovo dobiti pod kosem i na odbranu ali isto tako podsetiti da smo pucali u Estoniji sa Avramom, Teom i Bjelicom. Gledam nas roster i nije mi jasno kako hocemo izbunariti 70 poena u ovom sastavu. Nama je najbolji suter veceras Jeremic, niti Jare niti Jovke ne mogu da iznose teret koji ce vecras biti na njima jer nisu taj profil igraca. 

Iskreno mislim da je 50-50 i da ce tekma kostati izuzetno puno zivaca. Ne bi me cudio poraz ni malo. Treba ih udaviti odbranom. Druge nema.

Edited by Problem sa licnim greskama
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jeste, treba se paziti Haramospolupopolopusa, nadjoh da daje jakih 8 poena u Seriji A, nakon sto mi je trebalo pola sata da ga pronadjem na guglu.

 

Ali ozbiljno, ne pratim sta trenutno javnost prica, ali zar nije svih prethodnih meseci bio narativ da ovo verovatno gubimo i da treba da drmnemo VB kuci i na to se koncentrisemo?

 

Meni pobeda veceras samo bonus, nemam nikakva ocekivanja.

Edited by Snjofko
Link to comment
Share on other sites

Just sayin' momci. Nadam se da cemo rutinirati ovo danas. Ali se secam samo jedne rutine u gostima ikada a to je bila Gruzija sa mnogo boljim sastavom i bedna Finska koju je dobila bekovska linija predvodjena Andjusicem. Sa svim svojim manama upravo igrac koji donosi 15ak poena kao u Njukaslu. Sto je u ovim tekmama zlata vredno.

Kazem samo da cemo proliti i krv i suze da poentiramo spolja. 

Link to comment
Share on other sites

Ja se spremam kao za osminu finala 2014.godine.

 

Kad smo kod te tekme, secam se nalozenosti i opsteg ludila i optimizma pred tu tekmu sa Grckom, a vise uopste ne mogu da se setim razloga za tako nesto jer smo bili cetvrti u grupi sa 2-3 skorom, a Grci prvi sa 5-0.

 

Ali ta tekma je isla da se gleda sa stavom da dobijamo.

 

Valjda zbog celave sujete. Jos je to prvenstvo posle niza neuspeha, sa tada vrlo cudnim sastavom i nekakvim Jovicima i Kalinicima, nije kao da je neka proverena generacija koja je malo pala i kiksnula par puta, ali znamo da mogu. Kao ovi sada.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Ne jinxujem, nego sam ozbiljan u konstataciji da ne razumem zbog cega nas mediji i vecina domace navijacke baze dozivljava kao nekog izrazitog favorita u Atini veceras.

 

 

zato što imamo bolje igrače na raspolaganju. to ne znači da ćemo biti bolji ali jesmo favoriti

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Ne jinxujem, nego sam ozbiljan u konstataciji da ne razumem zbog cega nas mediji i vecina domace navijacke baze dozivljava kao nekog izrazitog favorita u Atini veceras.


Nasa bekovska linija ima skupa 15 poena u rukama dok kod Grka ima samo Haralampopulos isto toliko, odlican strelac koji igra super sezonu u Seriji A. Treba se ovo dobiti pod kosem i na odbranu ali isto tako podsetiti da smo pucali u Estoniji sa Avramom, Teom i Bjelicom. Gledam nas roster i nije mi jasno kako hocemo izbunariti 70 poena u ovom sastavu. Nama je najbolji suter veceras Jeremic, niti Jare niti Jovke ne mogu da iznose teret koji ce vecras biti na njima jer nisu taj profil igraca. 

Iskreno mislim da je 50-50 i da ce tekma kostati izuzetno puno zivaca. Ne bi me cudio poraz ni malo. Treba ih udaviti odbranom. Druge nema.

Pa za pocetak jer smo jasni favoriti kod kladionica.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...