Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Kalina je odigrao najbolju sezonu dosadasnje karijere. Doduse i Lucic je bio odlican. Ajde jos da nekako razumem da se tu lomilo, ali bih opet pre izabrao Kalinu. Njih dvojicu poredim jer se iskreno nadam da su Bircevic, Macvan, Simonovic tu samo da bi bili u izlogu i zaboli jos neki ugovor a da sigurno nece ici. Ovako mozda je poenta da se napravi prostor za Jokica na 4 pored Bjelice, i Lucica kao kombo 3/4. A to onda otvara mogucnost da se povede Raduljica uz Marjanovica i Milutinova, mada je to bas previse unutrasnjih igraca koji slabo igraju van reketa. 

Opet, i da je tako, da hoce Jokica na 4, mogao je da to prvo isproba a ne tako da se odrice nekih igraca. 

 

S druge strane precrtati Nedovica pre Milosavljevica ne mogu da razumem. Ok, mozda zbog neke odbrane, posto nema Lazica... 

 

U svakom slucaju, neocekivano i voleo bih da selektor obrazlozi. 

Link to comment
Share on other sites

Ali jedna stvar mi pada na pamet - ona balavljenja na našu ekipu posle prvog spiska. Još tada napisah - čekajte ljudi, bukvalno se nikada nije desilo da odu svi koje mi želimo, uvek bude nekih problema. Čak su došli i brže nego što sam mislio.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nedović je otpao verovatno zbog povrede, da je on tražio odmor, da se spremi u fulu za novu sezonu, sve drugo je ludost. Sigurno ne bi ostao Aleksa Avramović ispred njega. Za Kalinu je druga priča, nema šanse da je sam tražio da ne igra, prosto to ne idu uz njega.

 

Sada je malo jasnija situacija oko 12. Od ovih 18, ispadaju Avramović, Todorović, Birčević (ukoliko je Mačvan spreman), Kuzmić i nadam se Raduljica, mislim da nećemo sa 4 centra. Ostaje dilema Mačvan ili Simonović.

Link to comment
Share on other sites

Zelim da verujem da su povrede ili dogovor sa igracima u pitanju, mada bi i tako bilo logicno da se napise neko objasnjenje.

Ovako se ostavlja javnosti prostora za interpretaciju, a to nikad nije najsrecnije resenje. 

Edited by threepwood
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MetalHead said:

Teodosic, Jovic, Micic
Bogdanovic, Milosavljevic
Guduric, Lucic
Bjelica, Jokic 
Raduljica, Marjanovic, Milutinov

 

Najbolje trenutno... uz rokadu Macvan/Radule. 

 

Ali sigurno nas ocekuje jos neprijatnih iznenadjenja. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vepar said:

 

Najbolje trenutno... uz rokadu Macvan/Radule. 

 

Ali sigurno nas ocekuje jos neprijatnih iznenadjenja. 

 

Mozda ces ti na pleja na kraju. Kud ces neprijatnije iznenadjenje. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, realno *w said:

Gudura na tri može baš u nekim lajt varijantama i ne protiv ozbiljnih ekipa.

Vise smisla ima da ako vec Gagi i Gudura budu u ekipi Gagi ide na 3, a ne Marko. Tako ce i biti, skoro sam ubedjen, Gagi je ovime upao na prvenstvo. 

Samo da vidimo ko ce biti druga cetvorka. Znaci daj i cetiri centra samo da Birca ne ide. A ne znam otkud Macvan u ovoj prici kad je valjda Sale rekao direktno da on nece ici na prvenstvo, jedino ako sam ja nesto prezupcio ili se situacija promenila od tada.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...