Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Igor se sam skenjao, a usput i reprezentaciju. Niko ga nije terao, sam je otisao, a slicno se desilo i u Feneru. Bas nista nije uradio pozitivno... nema nijedan plus. Ocigledno da nije imao volje i da iz privatnih razloga je resio da ode u usa i opet se sroza na mesto pomocnika. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Srećno, Kari!

 

Koliko mi je drago što je on novi selektor, toliko mi je krivo što smo Kokoškova potrošili a da nemamo pojma šta zapravo čovek može sa (našom) repkom. 

Edited by NMX
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NMX said:

Srećno, Kari!

 

Koliko mi je drago što je on novi selektor, toliko mi je drago što smo Kokoškova potrošili a da nemamo pojma šta zapravo čovek može sa (našom) repkom. 

? verovatno greska 🙂

 

12 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Koji Jovanovic, Dovla s 3 vokala?

Jok, FMP - Cibona

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Hugo Punch said:

Sramota je reci da je sa Kokoskovim bio debakl, novinari zesce preteruju.

 

Srecno Kariju povratak, ali brzo smo potrosili Igora.

Meni se čini kao da on nije po nečijem ukusu iz nekih nekošarkaških razloga.

 

Ne znam kako da objasnim to, intuicija samo, možda lupetam.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MilošVB said:

Meni se čini kao da on nije po nečijem ukusu iz nekih nekošarkaških razloga.

 

Niko se nije promenio izmedju njegovog dolaska i odlaska, tako da taj 'neko' ga verovatno ne bi ni dovodio da nije po ukusu. 

7 minutes ago, Marvin said:

Jok, FMP - Cibona

 

Meni deluje da je on projektovan kao Radonjin naslednik. 

 

A onaj drugi moze da zavrsi u reprezentaciji. Opcija moze da bude i SO. Nema trenera, nema! 

Link to comment
Share on other sites

Situacija nije ni blizu tako crna kao onomad kad se Duda latio posla nakon lutanja sa Šakotama i Mokama. Imamo odlične igrače, Kari nije u naponu snage ali je i dalje stari lisac koji je ne tako davno vodio vrhunsku evroligašku ekipu, ima dovoljno znanja i autoriteta, e sad videćemo da li će imati i sreće, valjda ne bi trebalo da je u raskoraku sa modernim košarkaškim tokovima. Kokoškov nije ni prva ni poslednja prerano završena ili bolje reći nedovršena priča ali delom je tome i sam kumovao, videćemo šta nosi sutra. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Pa nije bas sam kumovao, ovaj vid kvalifikacija je veoma tezak. Posebno kad igras na jedan mec u Areni...

 

Nismo mi bili toliko jaci, igrao je sa onim sto je imao i to je to.Generalno FIBA je rak rana i ovi njihovi prozori ali same kvalifkacije su bile neprirodne i ako smatram da Kokoskov tj svaki drugi trener nece zavisiti od sebe, koliko od FIBA, odaziva itd....

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Pa nije bas sam kumovao, ovaj vid kvalifikacija je veoma tezak. Posebno kad igras na jedan mec u Areni...

 

Nismo mi bili toliko jaci, igrao je sa onim sto je imao i to je to.Generalno FIBA je rak rana i ovi njihovi prozori ali same kvalifkacije su bile neprirodne i ako smatram da Kokoskov tj svaki drugi trener nece zavisiti od sebe, koliko od FIBA, odaziva itd....

 

 

Taj rad ... na prvom pripremnom treningu Kokoškov je imao je tri igrača ... kraj priče.

KSS ne vredi komentarisati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Malo cudna situacija da se smeni selektor kod kojeg jedno 5,6 igraca iz prvih 12 nije ni igralo.  

 

Ja necu plakati za Igorom. Nije mi se uopste svidelo kako je to izgledalo. Njegov pristup, temperament, nista mi to nije ulivalo poverenje. Takodje, pitanje je kolika je i njegova zelja da nastavi, brze bolje je pobegao iz Evrope cim je stigla NBA ponuda iako je imao trogodisnji ugovor sa EL ekipom.

 

Za Karija smo barem sigurni da je autoritet. I to nama treba sad, da neko dovede reprezentaciju u red i napravi je da opet izgleda kao ekipa. Moze se povuci paralela sa fudbalom. Iako je Kari nesumnjivo bolji trener od Piksija, autoritet je kod selektora glavna stvar. Nadam se da ce Kari to uspostaviti i odraditi par godina.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...