Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

8 hours ago, Bek said:

Pa to i ja kazem za Jokicevo ovogodisnje odazivanje, a svi su u fazonu, sta je sada hejteru, je li te sramota...

 

Tek ako odigra OI sledece godine cemo moci da kazemo da se odazvao svakom drugom pozivu, sto je i dalje sramotno mali procenat. Treba jos dosta on da se dokazuje da se zaborave 2015, 2017 i 2018.

 

Najboji centar na svetu treba da se dokazuje clanu foruma vox92? Slazem se. Ako se dokaze, mislim da bi KSS tebi trebalo da dodeli odluku da li je okajao grehove i da li moze da igra na EP 2021.

 

A 2015. si sigurno mnogo propatio za njim, za 41. pikom na draftu koji je iz Mege otisao u NBA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, dekkard said:


 

 


Ne, random kladionica je potvrdila ono što sam i ja pričao pre toga, da smo posle USA najveći favoriti. Nađi drugu random kladionicu koja tvrdi drugačije.
Reper za uspeh na svetskom prvenstvu je to što nastupamo u najjačem mogućem sastavu. Videćemo da li je to dovoljno za srebro.
I da se nadovežem na temu o www pritisku na igrače da nastupe na takmičenju isti takav pritisak bi trebalo da postoji glede rezultata. Ili je nešto drugo važnije od rezultata?

 

Друже, не знам шта да ти кажем али видео сам скоро састав Аустралије и уопште ми није пријатно кад видим сва она имена. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Cavani said:

Jokic kao sav normalan svet.

Doduse, nije mi jasno kad je pre uspeo da pusti shkembe. 🙂

Ovako oklembesen ni malo ne odudara od ovih debeljana iz kraja sto pikaju sa njim. Izgleda da mu prijaju mamine sarme 🙂

 

 

Na pocetku klipa mi djeluje da se zadihao. :s_d:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, sale11 said:

Друже, не знам шта да ти кажем али видео сам скоро састав Аустралије и уопште ми није пријатно кад видим сва она имена. 

Koja imena? Ingls i Bejns?

Tu je samo Simons veliko ime.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drakaris said:

Koja imena? Ingls i Bejns?

Tu je samo Simons veliko ime.

 

lol pa tako je samo jokić veliko ime kod nas 

 

 

 

arsenije, jel mogu da dobijem neku moć da secem glave kao u gejmoftronz? 

 

bolje i to nego da poludim kao deneris 

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

lol pa tako je samo jokić veliko ime kod nas 

Nigde ja nisam rekao da Srbija ima velika imena, samo Jokic i mozda malo Bogdan i to je to od elite. Ono sto po cemu je Srbija jaka je jaka klupa. I imamo dosta vise boljih sutera.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drakaris said:

Nigde ja nisam rekao da Srbija ima velika imena, samo Jokic i mozda malo Bogdan i to je to od elite. Ono sto po cemu je Srbija jaka je jaka klupa. I imamo dosta vise boljih sutera.

 

po čemu je bogdan elita a ingles nije? 

 

ja obožavam bogdana ali ovaj lik je dokazani bad motha fucka 

 

71ZAapyoyPL._UX385_.jpg

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najveca prednost Srbije do sada je bila najbolja timska igra i zajednistvo u odnosu na ostale reprezentacije. Svaki put smo ostvarivali bolji rezultat, nego sto smo bili favoriti i u odnosu na procene... izuzev poslednjeg EP gde smo i bili projektovani kao drugi favorit pa dmo opravdali ocekivanja.

 

Na ovom SP imacemo jaci individualni kvalitet nego sto je bilo na prethodnim prvenstvima, A procene se rade na osnovu individualnog kvaliteta, jer se timska igra i kohezija ne mogu proceniti... to pocne da se nazire tek kada pocne takmicenje. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

po čemu je bogdan elita a ingles nije? 

 

ja obožavam bogdana ali ovaj lik je dokazani bad motha fucka 

 

71ZAapyoyPL._UX385_.jpg

 

 

Obican 3D igrac. Bogdan bi bio dosta bolji za igru Jute. Jos plus igra se po FIBA pravilima, tu je Bogdan kao riba u vodi. Uostalom, videli smo Inglsa i 14 poena Australaca za poluvreme na OI.

Link to comment
Share on other sites

Ono što je meni fascinantno u vezi naše reprezentacije, jeste činjenica da su se svi igrači koji su nastupali za istu, odlično uklopali u sistem igre koji praktikujemo. Tim nam se menja iz takmičenja u takmičenje (povrede, ugovori, obrtanje guma 😀...), ali to ne utiče previše na način na koji igramo. Samo sa zdravim Jovićem i Lazićem, gotovo sam ubeđen da bi uzeli zlato na prethodnom EP-u. Nismo tim zvezda, ali imamo kvalitetom, vrlo ujednačenu grupu igrača sa jasnom podelom uloga i hijerarhijom u timu i to je ono što je donosilo prevagu na prethodnim takmičenjima.

Edited by drgnk
Link to comment
Share on other sites

Ingles je dobar igrač ali kanda malko precenjen. U jalovom napadu Jazza svako ko zna da dribla loptu bez da se pogodi istom u nogu dobija na značaju. Svakako pametan tip koji ima dosta vrlina al sad da je neki ultimativno zajeban plejer - no way. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ingles je dobar igrač ali kanda malko precenjen. U jalovom napadu Jazza svako ko zna da dribla loptu bez da se pogodi istom u nogu dobija na značaju. Svakako pametan tip koji ima dosta vrlina al sad da je neki ultimativno zajeban plejer - no way. 

 

zatvorio freakin paul georgea kad je trebalo plus ubacio poene, podelio asistencije = baad mf 

 

to ne može svako 

Link to comment
Share on other sites

Strucni stab je uvek bio najodgovorniji da napravi koheziju i zajednistvo, sto se i desilo na prethodna 4 takmicenja sa velikim uspehom.

 

Medjutim to nije dovoljno komarcima zujalicama koji verovatno iz klubaskih ili sujetnih razloga jedva cekaju da popljuju selektora i reprezentaciju, i da kao ptice zloslutnice prizeljkuju neki neuspeh ili situaciju koju bi mogli da iskoriste. .. pa u nedostatku istih u ispomoc prizivaju Micova, Don Vita Zalizonea, traktorske gume, sukobe, i kladionice. Nema za njih pomoci... za nas ima, jer ne moramo da trpimo trolovanje na ovoj temi. 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Drakaris said:

Koja imena? Ingls i Bejns?

Tu je samo Simons veliko ime.

 

Nije pitanje cak ni ko je veliko ime ko nije, prosto Ingls Bejns Mils su specificni igraci ciji kvaliteti dolaze do izrazaja uz ozbiljne nosioce igre. A i sam Simons je igrac kome mora da se podredi ekipa da ne bi izgledao ovako kako je izgledao u PO. Tako da osim podatka da imaju 8 nba igraca nista drugo kod njih nije impresivno. Druge ekipe me vise plase slazem se

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

 

zatvorio freakin paul georgea kad je trebalo plus ubacio poene, podelio asistencije = baad mf 

 

to ne može svako 

Sada cemo na konto jednog meca da odredjujemo njegov kvalitet, jeste. U ostalim mecevima , Dzordz 29 poena prosek. Terens Ros je takodje ubacio 50 poena, Deron Viliams takodje. Ni to ne moze svako.

 

4 minutes ago, bosMan_jr said:

 

Nije pitanje cak ni ko je veliko ime ko nije, prosto Ingls Bejns Mils su specificni igraci ciji kvaliteti dolaze do izrazaja uz ozbiljne nosioce igre. A i sam Simons je igrac kome mora da se podredi ekipa da ne bi izgledao ovako kako je izgledao u PO. Tako da osim podatka da imaju 8 nba igraca nista drugo kod njih nije impresivno. Druge ekipe me vise plase slazem se

Ta ekipa ima dosta mana, nemaju sutera sem Inglsa. Mils i Delavedova su ocajni ove sezone, oni sad imaju samo "ime". Imaju samo tri dobra igraca, Simons koji je ol star, ali u ekipi bez vise sutera, njegov kvalitet nece doci puno do izrazaja, pomenuti Ingls i Bejns koji je dosta napredovao i igra odlicnu odbranu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ta jedna tekma je bila umetnost, ostale su u rangu bogdana 

 

meni je nakon danilovica bogdan omiljeni igrač ali nije sve u statsima 

 

potcenjujete prekaljenu ekipu ozija koja još ima i motivaciju da nas pobedi od olimpijade 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

lol znači australija nema veze 

 

evo ja sada tvrdim da su egal sa nama i najveći protivnik za finale (a ima ih jos) 

 

Nije da nema veze, samo ih ne vidim u top 3 ekipe, cak ni u top 5. Videcemo naravno

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...