Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

19 minutes ago, Drug Crni said:

Kažu da je ortopedsku čizmu nosio samo iz predostrožnosti,da bi lakše podneo let.
Nikola Jović.
U prevodu - neće biti spreman za OI. To tako biva sa našim košarkašima.

 

To možda u KKCZ :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, DameTime said:

 

To možda u KKCZ :lol_2:

Na aerodromu se pojavio u majici navijačke grupe,zvezdaš je..to ti 2/3 od uslova :classic_tongue:
Uopšte ne mračim;prečesto smo viđali ovakve situacije u prošlosti

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/12/2024 at 3:54 PM, Molina23 said:

Briga o Boriši i zajedništvo koje je Kari podigao na prajm Duda/Sale nivo je stvarno za filmsko platno. Nije patetika, to stvarno jeste suština sporta i života kao takvog. Zlata dođu i prođu, ovakvi drugarski i porodični odnosi čine našu košarku posebnom. Taj duh stvarno ne smemo da izgubimo sve i da nikada ne dobijemo jebene Amere ili imamo MVP-a Nba lige. 

 

Bez obzira na OI rezultat, matori majstorski zatvara svoju priču i ostaviće nasledniku ekipu punu talenta, svežeg samopouzdanja i fenomenalnih odnosa. 

 

 

Pirocanac kao Master Joda a igraci njegovi padavani. Ili sto bi rek'o Glogovac Bjeli u Juznom vetru : "Care ti nam svima dodjes kao neki stric, neki ujak, jbem li ga". 

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Ova Bogijeva zgađena faca vrišti  - "Ne pitaj me druže ništa. Šta sve moram da radim ne bi li ovog ludaka malo naložili i na basket. Jebali ga konji i on njih. Miloše brate, dobri moj, gde si mi sad, uvoštio bi se od rakije i cigara.

Vodi me u Valjevo iz ovog pakla."

Edited by Molina23
  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Molina23 said:

Ova Bogijeva zgađena faca vrišti  - "Ne pitaj me druže ništa. Šta sve moram da radim ne bi li ovog ludaka malo naložili i na basket. Jebali ga konji i on njih. Miloše brate, dobri moj, gde si mi sad, uvoštio bi se od rakije i cigara.

Vodi me u Valjevo iz ovog pakla."

Sa Jokićem udara po pivu.Lajt verzija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Molina23 said:

Ova Bogijeva zgađena faca vrišti  - "Ne pitaj me druže ništa. Šta sve moram da radim ne bi li ovog ludaka malo naložili i na basket. Jebali ga konji i on njih. Miloše brate, dobri moj, gde si mi sad, uvoštio bi se od rakije i cigara.

Vodi me u Valjevo iz ovog pakla."

 

Bogdan je pravi lider, radi sve što treba da se zadrži atmosfera u timu. Iako ja smatram da nikom ne treba titrati jajca, ali gradi odnos sa njim. 

 

O bromance-u imam da kažem ovo:

 

Spoiler

spacer.png

 

Zauvek najdraži. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

Bogi ne zna ni da sipa pivo u čašu :lol_2:

 

https://www.instagram.com/p/C8SADWkIBe0/

Kao svaki prestonicki iole obrazzovani pivopija zna da se pivo NE PRESIPA IZ LIMENKE U CASU.

Pije se direktno iz limenke ili flase - u casu se sipa iz tocilice.

Beerhounds (forumski postovaoci i proizvodjaci piva) are comming on your traill....

:classic_biggrin:

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

POČELO FAKULTATIVNO OKUPLJANJE ORLOVA: PEŠIĆ POZDRAVIO PETORICU KANDIDATA

Sedam dana ranije, odnosno u ponedeljak ujutru krenulo je fakultativno okupljanje kandidata za reprezentativni dres, za one koji žele da polako krenu sa radom i uhvate zalet za ono pravo.

Selektor Srbije je u Areni pozdravio petoricu potencijalnih reprezentativaca Srbije – Vanju Marinkovića, Dušana Ristića, Ognjena Jaramaza, Alekseja Pokuševskog i Uroša Plavšića.

 

https://mozzartsport.com/kosarka/vesti/pocelo-fakultativno-okupljanje-orlova-pesic-pozdravio-petoricu-kandidata/484931

Link to comment
Share on other sites

Vrlo moguće bez Luče...

 

Quote

Srbija verovatno bez Vladimira Lučića na Olimpijskim igrama, preneo je @meridiansportrs. Odluka je igračeva.

Lučić, koji ima 35 godina, imao je dugačku sezonu u koju je ušao kasnije od svojih saigrača iz Bajerna, jer se oporavljao od povrede zbog koje je propustio Mundobasket.

“Oporavljao se od povrede zbog koje je bio van terena osam meseci i koja ga je sprečila da nastupi na Svetskom prvenstvu. Sve to je nateralo Lučića da duboko razmišlja da li i koliko može da pomogne reprezentaciji ovog leta”, piše Meridian.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...