Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Quote

 

“Nema špekulacija. Neću biti deo reprezentacije ove godine. Sa selektorom sam pričao i posle Manile.

Tako da je on već posle tog prvenstva bio upoznat sa situacijom. Opet, napominjem da je porodica na prvom mestu. To su jedini razlozi.

Želim da se posvetim njima, da budem tu, sa roditeljima. To je jedini razlog. Da je sve kod kuće kako treba, moj odaziv ne bi bio u pitanju”, rekao je Jović novinarima u Nišu.

 

 

  • Like 12
  • Love 10
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Prijatelj Mitar said:

Danas je Karipešić dobio zvanje pocasnog doktora Unverziteta u Nisu. Sa njim su bili Borisa Simanic i Stefan Jovic, kako prenosi Mocart sport. 

 

IMG-20240612-193908.jpg 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ipak se povrijedio, ali vidjecemo je li insajder bio u pravu kad je rekao da je pokidao ligament. Nadam se da je bar tezinu povrde promasio.

Edited by Bojdo
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fancy said:

MIslim da nema veze sa ligamentima  ortopedska čizma je uglavnom vezana za povrede skočnog zgloba.

 

Videh sliku ovde - ima ortopedsku čizmu.

Повреда скочног зглоба најчешће подразумева истегнуће или кидање лигамената скочног зглоба. Некада може да се откине и делић кости. С' обзиром на чизму, дефинитивно није наивно.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

Повреда скочног зглоба најчешће подразумева истегнуће или кидање лигамената скочног зглоба. Некада може да се откине и делић кости. С' обзиром на чизму, дефинитивно није наивно.

 

Da, u redu, nego sam prevideo da kod "pokidao ligament" nije stajalo AC :classic_biggrin:

(a sve ostalo je, koliko god ozbiljno, ipak laganica u odnosu na to... )

 

6 minutes ago, Bojdo said:

Nažalost i tu postoji sijaset povreda koje ga mogu odvojiti od OI.

 

Nadamo se da nije ništa od toga u pitanju, nešto sam (neobično za mene) optimista jer je - došao :classic_smile:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, HAMMER said:

ima ligamenata i na skocnom zglobu i svaka povreda skocnog zgloba ukljucuje i povredu ligamenata skocnog zgloba. verovatno mislis na acl konkretno.

 

Što sam i napisao tačno 3 posta pre tvog.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, HAMMER said:

ima ligamenata i na skocnom zglobu i svaka povreda skocnog zgloba ukljucuje i povredu ligamenata skocnog zgloba. verovatno mislis na acl konkretno.

Sem pucanja ligamenata ili frakture skocnog zgloba, ostalo prodje za 2 nedelje mirovanja uz  gips ili cizmu. (nije se stavljala kada sam imao vise dodira u mladjim godinama sa tom vrstom povrede)

:default_coffee:

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Evo mene već 25i dan nakon povrede skočnog zgloba i dalje relativno daleko od normalnog funkcionisanja (ne mogu još ni da vozim npr ni da idem u duge šetnje) a bar još mesec dana daleko od igranja košarke iako sam poštovao ceo proces oporavka uz lekove, meleme i razne oblike fizikalne terapije. Jes da je Jović mnogo mlađi od mene i da ima mnogo bolje uslove oporavka ali nije baš da se tako brzo oporavlja od ozbiljnijih distorzija/kidanja ligamenata skočnog zgloba.

Link to comment
Share on other sites

С обзиром да је то повреда још из Мајамија а не да се десила сада мислим да нема превише бриге. Не би га ставили на списак да сигурно не може играти.

Што се тиче Тристана не зезајте стварно ми поред Јовића имамо од играча који су 4 или могу да играју 4 Петрушева, Лучића, Давидовца и Покушевског. Биће времена и за њега и за Топића и за Ђуришића.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Chaos Is Me said:

Evo mene već 25i dan nakon povrede skočnog zgloba i dalje relativno daleko od normalnog funkcionisanja (ne mogu još ni da vozim npr ni da idem u duge šetnje) a bar još mesec dana daleko od igranja košarke iako sam poštovao ceo proces oporavka uz lekove, meleme i razne oblike fizikalne terapije. Jes da je Jović mnogo mlađi od mene i da ima mnogo bolje uslove oporavka ali nije baš da se tako brzo oporavlja od ozbiljnijih distorzija/kidanja ligamenata skočnog zgloba.

Ni kola posle 40+ godina ne pale "na pola kljuca" vec moras da verglas, tako se i mladji lakse i brze oporavljavaju.

Jbg, godina proizvodnje mnogo znaci.

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Kronostime said:

Ni kola posle 40+ godina ne pale "na pola kljuca" vec moras da verglas, tako se i mladji lakse i brze oporavljavaju.

Jbg, godina proizvodnje mnogo znaci.

:classic_biggrin:

To je to. Entropija, drugi zakon termodinamike. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Kako prenosi "Five reasons sports", popularni medij blizak Majamiju, pred Srbinom je pauza od dve nedelje. To znači da bi trebalo da prođe sa timom veći deo priprema i da bude na raspolaganju selektoru.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...