Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

11 minutes ago, pendulum said:

Kako sad deluju smešni komentari sa KKCZ teme da je Petrušev žestoko omašio što nije umesto Olija odabrao CZ po povratku iz SAD. Dečko imao ozbiljnu ulogu u plejofu, igraće F4 EL. Ima vrhunskog trenera, sistem..teško da je mogao bolje da prođe.

U Crvenoj Zvezdi bi bio glavni igrac ili no2 opcija.

Odigrao je odlicno seriju sa Barsom ali je bas tesko bilo gledati tokom sezone kako mu se daje sansa na kasicicu jer je itekako dobar igrac.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, pendulum said:

Kako sad deluju smešni komentari sa KKCZ teme da je Petrušev žestoko omašio što nije umesto Olija odabrao CZ po povratku iz SAD. Dečko imao ozbiljnu ulogu u plejofu, igraće F4 EL. Ima vrhunskog trenera, sistem..teško da je mogao bolje da prođe.

Sve tacno iz ove perspektive.

 

Ipak, realnost je da se Filipu poprilicno otvorilo, Milutinov je bio dugo povredjen, Mozes nekonstantan, Piters nakon odlicne jeseni totalno podbacio u drugom delu sezone.

Da je bilo malo drugacije on bi verovatno dobio mnogo manju sansu u startu, a pitanje je kako bi se onda snasao s obzirom na to da njegova igra dosta zavisi od samopouzdanja i generalno mu treba kontinuitet na terenu.

Ne osporava to sve Filipov kvalitet i uspeh, zasluzio je nakon onoga u NBA i Efesu pre toga, samo pricamo o cinjenicama.


Sto se Barcokasa tice, i sam sam se iznenadio koliko ovaj veruje u Petruseva i kako mu je brzo nasao mesto u ekipi.

Nema sta, tako je to kad imas vrhunskog trenera koji zna koga i zbog cega zeli u ekipi.

 

Sa druge strane, ne bi mu bilo puno losije ni da je dosao kod nas i zauzeo mesto startera, ali daleko od toga da je (Misko) napravio gresku.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

U Crvenoj Zvezdi bi bio glavni igrac ili no2 opcija.

Odigrao je odlicno seriju sa Barsom ali je bas tesko bilo gledati tokom sezone kako mu se daje sansa na kasicicu jer je itekako dobar igrac.

 

Pazi, pitanje da li bi bio bio no1, no2 ili no3 opcija i kako bi se snašao. Možda bi ga publika sačekala na nož za svaku grešku pa bi mu samopouzdanje otišlo u minus. Jeste imao minute na kašičicu u startu ali su mu splet nekih okolnosti plus verovatno i njegova posvećenost doneli bolju ulogu. On bi sa Zvezdom verovatno završio pre plejofa, a ovde ide na F4 i biće opet veroovatno u prilici da juri neki NBA ugovor ili bar neki bolji EL angažman.

 

54 minutes ago, Nenadd said:

Sve tacno iz ove perspektive.

 

Ipak, realnost je da se Filipu poprilicno otvorilo, Milutinov je bio dugo povredjen, Mozes nekonstantan, Piters nakon odlicne jeseni totalno podbacio u drugom delu sezone.

Da je bilo malo drugacije on bi verovatno dobio mnogo manju sansu u startu, a pitanje je kako bi se onda snasao s obzirom na to da njegova igra dosta zavisi od samopouzdanja i generalno mu treba kontinuitet na terenu.

Ne osporava to sve Filipov kvalitet i uspeh, zasluzio je nakon onoga u NBA i Efesu pre toga, samo pricamo o cinjenicama.


Sto se Barcokasa tice, i sam sam se iznenadio koliko ovaj veruje u Petruseva i kako mu je brzo nasao mesto u ekipi.

Nema sta, tako je to kad imas vrhunskog trenera koji zna koga i zbog cega zeli u ekipi.

 

Sa druge strane, ne bi mu bilo puno losije ni da je dosao kod nas i zauzeo mesto startera, ali daleko od toga da je (Misko) napravio gresku.

 

Slažem se sa prvim delom, zato i kažem "kako sad deluju" jer mi nije cilj da budem general posle bitke. Kao što sam i gore napisao, kako bi se on snašao u Zvezdi je predmet nagađanja. Verovatno bi imao veću ulogu i minutažu ali ne verujem da bi značajno pomogao Zvezdi da se popne koju poziciju gore. Iz ovog ugla bolje mu je definitivno što je otišao u uređeniji sistem kod boljeg trenera gde nije starter ali ima značajnu ulogu nego da je završio kao jedan od glavnih protagonista u loše posloženoj ekipi CZ gde bi verovatno za svaku grešku bio glavna meta publike.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, pendulum said:

 

Pazi, pitanje da li bi bio bio no1, no2 ili no3 opcija i kako bi se snašao. Možda bi ga publika sačekala na nož za svaku grešku pa bi mu samopouzdanje otišlo u minus. Jeste imao minute na kašičicu u startu ali su mu splet nekih okolnosti plus verovatno i njegova posvećenost doneli bolju ulogu. On bi sa Zvezdom verovatno završio pre plejofa, a ovde ide na F4 i biće opet veroovatno u prilici da juri neki NBA ugovor ili bar neki bolji EL angažman.

Slazem se ali Dusko je npr imao puno poverenje u njega i napravio bi zver od njega. U to sam 100% ubijedjen a da ne pricam koliko bi Zvezdi na toj poziciji trebao.

 

Samo da nastavi da dobija redovne minjte jer od toga samo moze reprezentacija da profitira. Filip moze biti ozbiljan igrac

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Molina23 said:

Nama će u skorijoj budućnosti mnogo veći problem biti treneri. Morali bi i bivši igrači malo češće da oblače sakoe i okušaju sreću i basket IQ. Inače ovim tempom biće fudbalski scenario među strukom. 

 

Nazalost, mnogo smo izgubili tragicnim odlaskom Dekija. 😞  Mislim da je on mogao biti odlican selektor. Taman da opet vodi neke od tih klinaca. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, DameTime said:

Neko je lepo napisao za vreme Mundobasketa, mislim da je to bio @Jataganac, da košarka u Srbiji ne može da umre, može samo da se uspava. Tako da će talenta uvek biti, samo da bude i onih koji će se baviti njim... 

 

Kacam rasan 🥰🥰🥰🌹🌹🌹

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Drug Crni said:

Jel sramota čestitati Nikoli treću MVP nagradu na ovom topiku?

 

Znacemo nakon konacnog spiska za OI, xe xe. 

  • Like 2
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Dusko said:

image.thumb.png.173ac1edbb1bcfb609a49da40cb5daad.png

 

qdSGzc.gif

 

Vučić kaže: "Posebno se spremam". Jel to znači:

(A) Da ćemo ga videti u stručnom štabu?
(B) Da ćemo ga videti na parketu? Ako jeste, pretpostavljam na pozicija pleja, zna da izigrava ljude samo tako.

(C) Da sprema ponudu koja se ne odbija za Jokića? Ako jeste, koji konj je u opasnosti?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Darko said:

 

Vučić kaže: "Posebno se spremam". Jel to znači:

(A) Da ćemo ga videti u stručnom štabu?
(B) Da ćemo ga videti na parketu? Ako jeste, pretpostavljam na pozicija pleja, zna da izigrava ljude samo tako.

(C) Da sprema ponudu koja se ne odbija za Jokića? Ako jeste, koji konj je u opasnosti?

Velika pretnja je Marko Djuric, taj gde dodje da tapse usere sve i veći je baksuz od prvorodjenog.

 

 

Vucic namesta taktiku već, defanzvno ide da uguši Stefa, ostali će se pogubiti na fiba terenu plus u meso će se braniti.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, bekrinjo said:

Spisak nije azurira, npr Srbija ce igrati 5.7. sa Holandijom i 7.7. sa Turskom

 

Da, napisao sam to već na topiku ali se igra bez publike i to u dogovoru trenera kao protiv CG pre SP 2023. Tada smo naprimer mi napadali nakon dogovora trenera jednu četvrtinu njihovu zonu i obrnuto, zato to nd prolazi kao zvanična pripremna, čak rezultat i boxscore nije izašao, ili jeste ali na kvarno. 2022 smo igrali protiv Bugarske tu vrstu tekme. Šteta za publiku po meni.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Molina23 said:

Već vidim Karija kako mu kuca - Nikola sine lepo odmori, vidimo se u Staroj Pazovi 24.06. I ne dovodi onog tvog Gordana, neće biti tamo konja hehehe 

 

Već čitam odgovor, "Kari, ako se košarka igra dalje od pet minuta peške od konjičkih takmičenja, bez mene, hvala." 😁

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Sad kreće medijski show i mesec dana gledanja u pasulj da li će igrati.

 

Nadam se da će se ovog puta to ranije saznati da se onda fokusiramo na momke koji idu u Pariz, sa njim ili bez njega.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...