Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

2 minutes ago, Milan33 said:

Mnogo sam tuzan.

 

A racunati da cemo pobediti Francusku ili USA u narednom mecu posle ovakvog poraza je malo ludo.

 

 

Steta,

ne znaci ti nista pobeda protiv amera, dapache.. to bi znacilo da smo vec ispusili za oi..

sad nam treba da ameri tuku vrancuze, australija ceski, i onda da mi bijemo vrancuze pa boljeg iz poljska/ceska

 

Link to comment
Share on other sites

On 8/11/2019 at 10:16 PM, Obi-Wan said:

Nakon  viđenog juče  u Areni, istinski bi me začudilo osvajanje bilo kakve medalje.

Suđenje je bilo blamantno i kao reakciju na to očekujem u revanšu vraćanje  "milo za drago". 

Top kvalitet kod nas imaju samo Jokic i Bogdanović, ali je mnogo veći problem sto ostali nisu ukljopljeni i iskorišćeni na pravi način. Ovaj tim bukvalno plače za  Kalinom. DMB na 3 je šarena laža, jer ce ga svaka prava  trojka zlostavljati (Ulanovas pokazao sinoc). Simon s druge strane malo bolji u odbrani na 3, ali u napadu pokazao da je posvadjan sa loptom  trajno. Odbrana je mnooogo veci problem od napada.

 

Ne znam jel sad ha-ha smešan ovaj moj post?

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, momohyoideus said:

Vec vidim kako ce se na nekom sledecem turniru pricati kako Kokoskov nema pojma i da treba da ode sa cela repstacije. U stilu, da je valj'o, ne bi ga sutnuli iz Feniksa.

E jbg sad, da Djordjevic valja, ne bi dobio otkaz u svakom klubu u kome je radio.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ne sam Safete said:

sve ovo na Sašinu dušu realno, užasan skauting za važne utakmice,  užasna priprema ekipe ... sve unazad do Kaline. Ispalo je da muda ovoj ekipi fali više nego ičega drugog

 

 

svaka čast za Argentinu

Baš. Sve suprotno od Eurobasketa pre dve godine. Ne znam iskreno šta je stručni štab očekivao od ove i prošle utakmice

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wook said:

Lako je smeniti Djordjevica, i treba ga smeniti, dalje ovako ne moze, ali niko od vrhunskih trenera nece sesti na klupu.  Treba i na to racunati. Mada, gore od ovoga ne moze...

Sasa Obradovic je bolji trener od Djordjevica u svakom slucaju.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

lol, vama ni Kokoskov nece valjati, jer cete svakome naci zamerku. Kada budete terali sa klupe Kokoskova, bice vam argument, "Nisu ga dzaba i iz Finiksa oterali"... 

Hvala momcima, borili su se onoliko koliko su mogli, poraz jeste teze prirode, jer smo bili favoriti u ovom mecu, ali ide se dalje u doigravanje da se obezbede olimpijske igre. Navijamo da prodju Australci i Amerikanci dalje. Onda sa Francuzima za 5. mesto i plasman na OI. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Objasnio Gurovic. Moraju da se razdvoje prijateljske utakmice od prvenstvenih, a takodje da se razdvoje prvenstvene u grupi od eliminacionih. Javnost se nalozila nakon pobeda po nekakvim Akropolis kupovima i u grupi nad Angolom, Filipinima i Portorikom, pa je se onda surova realnost srucila na sve. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...