Jump to content

*Wimbledon 2022


Darth Steva

Recommended Posts

2 hours ago, diego said:

Cuvena taktika Djokovica u kojoj protivnik ulazi u mec sa saznanjem da nema nikakve sanse, a onda mu Djokovic da laznu nadu da moze, i onda ga u tom rastrojstvu ocekivanja i izokrenute realnosti dohvati dok ovaj nije svestan sta ga je snaslo. 3:1 za Djokovica.

Pa da se samoquotujem

  • Like 3
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, kriv i dužan said:

Bio sam uvjeren da će Đoković protutnjati ovim polufinalom, a on nikad gori. Stvarno si ne bi smio dozvoliti ni jedan izgubljeni set ovdje.

Ocekivanja su ti bila sasvim realna i na mestu. Djokovic se jednostavno nije pojavio u prvom setu. To je cela prica.

Link to comment
Share on other sites

OK je bio NĐ. Nori ga, ja bi laički otkucao, udara vrlo netipično, trebalo je vremena i da proradi prvi servis i da ga pročita, posle je bila rutina.

 

Takođe, čemu više nervoza alo alo kada NĐ izgubi set?

 

Kao da se prvi dešava, kao da nije bilo meleon mečeva u kojima je gubio na početku.

 

Jedini kiks koji NĐ sebi nikako nije smeo da dozvoli je poraz od Medvedeva prošle godine, ne zbog GSa, nego zato što je mnogo bolji igrač + jbg nije mi i dalje jasno zašto mu svaki treći četvrti servis nije bio under arm, pa taj Medvedev stoji još i dalje od Nadala kad ga prima (servis).

 

U nedelju očekujem da će MOŽDA Kirgios vrlo ozbiljno shvatiti meč i da sigurno neće biti provokacija.

 

Mislim, možda i grešim.

Edited by Brian Setzer
Link to comment
Share on other sites

Očekujem Đokovića na višoj razini u finalu (a i trebat će mu), od Kyrgiosa ne znam šta da očekujem. Hoće li se standardno glupirati, svađati sa sucem itd. Mislim, ipak je finale GS-a a i s Novakom je sad izgladio odnose. Ne znam, nekako mi ne ide uz ime Nicka Kyrgiosa GS titula. To bi po meni bila i loša reklama za tenis kao sport - eto, čovjek bira turnire i ne mari za pripreme a onda “tek tako” osvoji GS protiv teniskog GOAT-a koji je zadnji poraz na W imao prije 5 godina. Zanima me mišljenje po ovom pitanju Meka (dobro, to već mogu donekle i predvidjet 😁) i Brogdona (za kojeg mislim da se ne slaže sa mnom).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Đovak ima negativan skor sa Kirjosom 0:2

 

Znači i da nije tek tako lagan matchup.

 

 

Standard, videćemo agresivnog Nika i Novaka koji se brani i čeka na greške. Naravno, ključ meča će biti svakako koliko će Kirjos pogađati polje, tj. na koju nogu ustane tog dana. Ne mislim da će Nik imati tremu, za razliku od Novaka. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, diego said:

Cuvena taktika Djokovica u kojoj protivnik ulazi u mec sa saznanjem da nema nikakve sanse, a onda mu Djokovic da laznu nadu da moze, i onda ga u tom rastrojstvu ocekivanja i izokrenute realnosti dohvati dok ovaj nije svestan sta ga je snaslo. 3:1 za Djokovica.

 

Bravo! Vrtim temu da li je iko ovo napisao... Kao da nismo odgledali X ovakvih mečeva gde Novak gubi prvi set i posle počisti protivnika.

 

Što se tiče match up-a sa Kirjosom, neće on biti lagan rival. Razlikuje se od ostalih koje Novak psihički uništava na terenu po tome što na isti izlazi sa premisom da on igra bolje od protivnika, pogotovo recimo Novaka. Ali to "samopouzdanje" ne dolazi od samouverenosti u svoju igru i taktiku, već iz arogancije. Tako da podjednako je ranjiv kao i ovi što meč izgube u svlačionici. Očekujem da Noletu uzme set, ne više od toga, dakle 3:1.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Dracarys said:

Đovak ima negativan skor sa Kirjosom 0:2

 

Znači i da nije tek tako lagan matchup.

 

 

Standard, videćemo agresivnog Nika i Novaka koji se brani i čeka na greške. Naravno, ključ meča će biti svakako koliko će Kirjos pogađati polje, tj. na koju nogu ustane tog dana. Ne mislim da će Nik imati tremu, za razliku od Novaka. 

Koliko se secam oba meca su bila 2017 kada je Novak bio bas u kanalu, nikad nisu igrali a da je Novak iole bio u formi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, vlaDixXx said:

Dzesi Ovens 1936

Elena Ribakina 2022

 

5 dana zbog krajnje neumesne paralele.  

 

Pretpostavio sam da je komentar nastao iz nedovoljnog razmišljanja pre postovanja i otud samo 5 dana.

Da sam potpuno ubeđen da je ova bljuvotina napisana u nameri da se diskredituje domaćin Wimbledona, ban bi verovatno bio trajni.

Na članu @vlaDixXx je da za 5 dana izabere put kojim će da nastavi na forumu.  Ako nastavi. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ciao said:

Koliko se secam oba meca su bila 2017 kada je Novak bio bas u kanalu, nikad nisu igrali a da je Novak iole bio u formi

 

True, 2017. koja je verovatno bila ponor njegove karijere. Ali pobeda je pobeda... Nik se njome busa u grudi već 5 godina, u nedelju ćemo videti od čega je zaista napravljen. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...