Jump to content

*Wimbledon 2022


Darth Steva

Recommended Posts

Nadal je znao da će izgubiti od Novaka i ako prođe slučajno Kirjosa, jer je Novak trenutno nepobediv na travi.  Samo bi još više pogoršao povredu, verovatno i na 20+ mm i i bio bi mu upitan nastup na USO, tamo gde Novak ne igra i gde postoji lepa šansa za titulu. NAdal je rekao da se sa trenutnom povredom može oporaviti potpuno, tek za 4 nedelje. USO kreće za nekih 7+ nedelja. Neće čovek da rizikuje.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@Darth Stevaizbise mi Fric (zbog nesposobnosti) i Nadal (zbog ne-predaje) lepsu svotu novca..otuda moj gnev :classic_biggrin: Inace,slabo sam sta i gledao od meceva na ovom turniru. Cak nijedan Novakov u kompletu..

8 minutes ago, diego said:

nego jel gledao neko Norija, ima li on bilo kakvo oruzje da zapreti Djokovicu?

Ovde ga nisam gledao,ali jesam u Kvinsu protiv Dimitrova. Odgovor je:nema. Prosle godine (na ATP finalu) ga je Novak bukvalno unistio.

Link to comment
Share on other sites

briljiraju :ajme:

 

Quote

Darren Parkin

 

Rybakina into first final First 4 questions in English.

1st:asked about Kate Middleton presenting the trophy and what she thinks of royal family

2:Does she feel like she represents Russia

3.not showing emotion and if she’ll smile if she wins

4:thoughts on the match she just won

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ma ljudi... Nadal da je imao i promil nade, i izjavu bar jednog od 100 lekara da izadje i da odigra - on bi to ucinio. Ko zna kada ce ponovo da dodje nadomak Wimbldon finala, a u polufinalu ga cekao jebeni Kirjos, pajac koji moze da odigra mec zivota a moze i da se zajebava gde je protivniku dovoljno samo da prebacuje mrezu. Nadal je sto posto danas izasao na trening, i video je da ne moze nista, ohladila se povreda i ne postoji nacin da prodje osim da se odmori, sigurno je probao i sa pain killerima ali je povreda jace prirode.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Darth Steva said:

 

 

Nikad od tebe apprentice, ostaces veciti youngling :classic_sleep:

A sad je tek meni jasno, sve ove godine steva dolazi ovamo i postuje samo da navuče nekog da pređe na Tamnu stranu, a ja to nisam provalila ni kad je uzeo ovaj nik :ajme:

 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Dracarys said:

Pa Novak je u finalu maltene počistio Medvedeva. Rekao bih da je on bio u najspremnijem izdanju, jednostavno je popio lekove koji su neutralisali bol. Posledica je bila još gora povreda svakim odigranim mečom. On takođe, da bi se što više sačuvao, nije ni trenirao između mečeva.

 

Kakvi sad lekovi? :classic_huh:

Zar nije pio samo organic pomorandzu i to ga je izlecilo :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Drug Crni said:

Nema moderacije na ovom pdf,pa cu te lepo zamoliti da ovde stanes. Jer,jedno je podbosti/prozivati/(pa cak i) baciti hejt prema nekom teniseru,a nesto sasvim drugo ovako ici na kolege/ice forumase/ice

 

 Stacu ja, to je namanji problem. Samo mislim da ovi sto mi spocitavaju da sam isao u vecernju skolu Kristijana Golubovica, ili procenjuju da sam retardirana osoba/strasno maliciozna ako ispitujem mozda i mogucnost Novakovog dopinga sigurno nece. Ne staju uopste godinama, i stvarno mi je jako tesko pada da citam u sta se pretvorilo uglavnom, kao jednom od tvoraca ovog PDF-a koji je preziveo sve rusevine, selidbe i talase. Nikog nije bilo briga da se pozabavi time, i onda ste kao rezultat dobili Srdjan_Djokovic.com/forum, a poslednjih godinu dana takvu pljuvaonicu Nadala kakve nema verovatno ni na dark webu.

 

 Dozvoljavate da na fan temi "Rafael Nadal" stoji post koji otvoreno insinuira da je njegovoj zeni neko drugi napravio dete. Lepo je @Darth Steva rekao, kad neko na primer ja dodje i ukaze, desava se ovo sto se desava. Dobro pogledaj koji su postovi prethodili mom odgovoru, pa razmisli zasto sam izabrao da im se bas obratim tim tonom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam mod,zamolio sam te kao forumas forumasa. Malopre napisah da sam ceo turnir relativno slabo ispratio,pa shodno tome i temu. Na fan teme o Rafi i Rodzeru i ne zalazim..ne bih znao da kazem sta je tamo napisano..a u sledecem postu sam napisao da isto apelujem i na Novakove fanove..ja drugo sta ne mogu da preduzmem

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@Drug Crni

 

Problem je što se više puta desilo da se hejt prelije sa toga za koga navijaš na samog forumaša, pretpostavke kakav je on čovek, o njegovim vrednostima, stavovima itd. Tako da razumem delgadov sentiment, iako ja spadam među one koji Nadala smatraju folirantom, a ovo kažem kao neko ko se više puta kačio s njim na ovom forumu 😄 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Drug Crni said:

@Darth Stevaizbise mi Fric (zbog nesposobnosti) i Nadal (zbog ne-predaje) lepsu svotu novca..otuda moj gnev :classic_biggrin: Inace,slabo sam sta i gledao od meceva na ovom turniru. Cak nijedan Novakov u kompletu..

Ovde ga nisam gledao,ali jesam u Kvinsu protiv Dimitrova. Odgovor je:nema. Prosle godine (na ATP finalu) ga je Novak bukvalno unistio.

Ali uvek možemo računati na Novaka da uništi sebe.😇

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da zamislim scenario u kojem Novak unistava sebe..protiv Norija..zaista ne mogu. To bi stvarno morao bio raspad kakvog ne pamtim kod Djokovica.. I pre vesti o povlacenju Nadala sam napisao da je sve do kraja na Novakovom reketu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, kriv i dužan said:

Nadam se da je barem malo stid one koji su jučer tvrdili da Nadal folira ozljedu.

Ne-kod mene je sam zaradio takvu reputaciju da i dalje mislim da nije sposoban da igra bez "pomoći"...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Drug Crni said:

Ne mogu da zamislim scenario u kojem Novak unistava sebe..protiv Norija..zaista ne mogu. To bi stvarno morao bio raspad kakvog ne pamtim kod Djokovica.. I pre vesti o povlacenju Nadala sam napisao da je sve do kraja na Novakovom reketu.

U svakom slučaju ja ću morati publiku na mute, nerviraju me od početka turnira. Nikad me vimbldonska publika nije toliko nervirala u "neutralnim" mečevima, ne znam jesu li se meni živci istanjili ili oni postaju sve gori :classic_blink:

 

Pavić i Mektić u finalu, bravo  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Zapravo, covek ima 2:0 protiv Djokovica, i 3:6 sa Nadalom, a sve su to mecevi bili na jakim turnirima. Nije to slucajno. On je jako nekonstantan, a glavna razlika koja ga deli od najboljih tenisera je motivacija da uspe u tom sportu, pri tome ne mislim da "zaradi pare", nego da osvaja titule i upisuje se u istoriju. To ga ocigledno nije zanimalo do sad, pa se provlacio na sporadican trening i talenat, ali ipak je rec o jako nekonstantnom teniseru, a takvi retko osvajaju najvece trofeje (tu me podseca na Tsongu ili Monfilsa, sa tim sto je Kirjos jos gori od ove dvojice po tom pitanju). Mozda mu je sad nakon nekoliko godina dosao i taj apetit za trofejima. Videcemo, nadam se posle Vimbldona. Sta vise, ubedjen sam da ga Djokovic dobija lako u eventualnom finalu, 3:0 ili 3:1.

Edited by diego
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...