Jump to content

*Wimbledon 2022


Darth Steva

Recommended Posts

Norrie rutinirao Paula. Realno je favorit i protiv Gofana i britanci mogu imati polufinalistu. Posle one titule u IW-u prosle godine, Nori i ovde ima sansu da napravi bas jak rezultat. 

Alcaraz preziveo nekako TB 3S, videcemo moze li ovo uvesti u peti set. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Elias said:

Okrece ovo mali lagano. Najjaca glava trenutno na celom turu.

I dupla na brejk loptu. Hoćeš da se pridružiš forumskim malerima? :classic_biggrin:

 

Doduše Siner će izgleda da vrati poklon svejedno.

 

Od onoliko dosadnih ženskih mečeva baš onaj koji mi se gleda sad je našao da se poklopi...

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Trebao je Siner da resi ovo u 3 seta. Alcaraz ipak treba jos mleka da pije, prerano se krenulo sa silnim hvalospevima i upisivanjem slemova, doduse ne desava se svaki dan da 19godisnji klinac pokupi 2 mastersa u ranom delu sezone...

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Odavno nisam video da neki igrac ovoliko ulaze u servis, u smislu da skoro svaki drugi bije ko prvi. Slicno doduse radi i Kresi. VR je svakako ozbiljne pobede nanizao, nije to slucajno

Koliko je samo smesan Djokovicev zreb, u QF ide na Sinera a u SF Norrie-Goffin. Rafa u 1/8 ima drugog Holandjanina, a onda idu potencijalno Fricko i Kirgios koji su neuporedivi tezi rivali nego Noloovi.

 

PS. Tupavi Timo ne ume krsten udarac da odigra kad dodje do mreze i dopusta da ga SNSovac kolje lobovima

Link to comment
Share on other sites

Generalno kvalitetan mec. Tim ipak ne moze toliko dugo da drzi fokus. Ovo sto generalno igra je neki top 30 nivo lagano. Nadam se da ce nastaviti proboj, nedostaju ovakvi beskompromisni igraci koji udaraju, a ne guraju lopticu

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nisam očekivao da će Novak imati prelagan ostatak meča. Svakako u nastavku turnira ima dosta fin žreb za razliku od ostalih slemova kao što mu obično bidne.

 

Siner, pa Nori/Gofan. Velika je nepravda što se ovaj turnir ne boduje.

 

 

Što se tiče druge strane žreba. Velika mi je želja gledati Nadala i Kirjosa u SF. Zagararantovan strašan tenis i netrpeljivost u vazduhu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro je što je završio pre ponoći, stvarno mu nije trebao nastavak sutra.

Nadam se da se naštimovao za Sinera, možda je ovo i dobro da ga razdrma.

I koliko me nerviraju s ovim brojem dana od poslednjeg poraza, ko će to da preračunava bre :mad:

Link to comment
Share on other sites

Prvo da Kirgios prođe četvrtfinale, s njim se nikad ne zna kad će da implodira i samouništi se.

 

Ne znam kolike su cene karata ove godine ali gužve su se prilično smanjile...

https://www.espn.com/tennis/story/_/id/34189216/wimbledon-attendance-7-2019-second-lowest-total-first-week-2007

 

Edit: inače i Kirgios i Cicipas su kažnjeni posle prošlog meča, prvi 4000 a drugi čak 10000 :classic_biggrin:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Da li moze Nakashima da pripreti Kirgiosu ? Zanimljiv igrac, a izuzetno mlad (2001. godiste)

DeMinaur ima zicer protiv Garina, koji je nekako zavrsio u 2. nedelji travnatog slema, Bruksbisa se jos jednom propisno obrukao. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, delgado said:

Da li moze Nakashima da pripreti Kirgiosu ? Zanimljiv igrac, a izuzetno mlad (2001. godiste)

DeMinaur ima zicer protiv Garina, koji je nekako zavrsio u 2. nedelji travnatog slema, Bruksbisa se jos jednom propisno obrukao. 

 

Kirjosov najveći protivnik je on sam, tako da vrlo je moguće ovo što je alcesta rekla da se on samouništi u tom meču. Ja bih baš volela da ga taj dečko dobije.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...