Jump to content

*Wimbledon 2022


Darth Steva

Recommended Posts

3 minutes ago, Elias said:

Jel samo Djokovic popasao diskvalifikaciju zbog ovih napucavanja loptice vani. Bilo je mali milion incidenata u medjuvremenu ali ne pamtim slican ishod kobne prirode po igracu kao na USO 2020? Evo Tsitsipas gadja nekoga u publici I dobija samo code violation. Pa jbt. 

Pa Đoković je uspeo nekog i da pogodi, Cicipas izgleda nije. Kako god, Kirgios bi mogao da ućuti i da se koncentriše na svoju igru, ne mogu da verujem da toliki deo publike navija za njega 

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran ni da bih mogao da nazovem napucavanjem loptice Novaka na USO 2020, samo je malcice jace udario da brze stigne do skupljaca lopti, nije imao pojma ni gde je sudija, niti je imao nameru, niti udarac bio silovit. Imao pre toga napucavanje loptice, mozda 10 minuta, kada je iz besa pogodio reklamu sa strane. Inace sama diskvalifikacija je bila smesna.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pa Novak ceo život napucava lopticu, i nikad nije bio diskvalifikovan zbog toga, niko nije da ja znam. Zeznuo je stvar kad je slučajno pogodio sudiju bez napucavanja, i to na praznom stadionu, i to treba umeti :ajme: ali šta ćemo sad.

Cicipas ima trenutno više sreće nego pameti, ako nastavi ovako nekog će i pogoditi.

 

Link to comment
Share on other sites

Pa ovo sto kaze Drakarys, Djokovic je tada polu napucao loptu, nije bilo to nesto previse jako, e sad sto je ona sutkinja pala kao pokosena, to je druga stvar. Cicipas danas besno gadja publiku, evo sada i Kirgiosa I ima srecu sto za sada nikoga nije pogodio. U medjuvremenu od tog USO-a 2020, desavali su se I drugi incidenti na turu, gadjani su ballkidsi, sudije, kamermani ali niko nije diskvalifikovan od igraca. Ja sam tada bio u kampu da je Djokoviceva diskvalifikacija potpuno opravdana. Ali sada iz ove perspektive mi deluje kao teska sprdnja.

 

15 minutes ago, alcesta said:

Pa Novak ceo život napucava lopticu, i nikad nije bio diskvalifikovan zbog toga, niko nije da ja znam. Zeznuo je stvar kad je slučajno pogodio sudiju bez napucavanja, i to na praznom stadionu, i to treba umeti :ajme: ali šta ćemo sad.

Cicipas ima trenutno više sreće nego pameti, ako nastavi ovako nekog će i pogoditi.

 

 

Edited by Elias
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kirgiosu bi bolje bilo da se pokrije ušima jer je i sam tako nešto izveo u Australiji, a i sam je bio iznenađen što ga nisu diskvalifikovali.

Deluje da se posle onog pada slabije kreće i skraćuje poene, videćemo, nadam se da nije ništa.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Elias said:

Jel ovo Nadal objasnjavao Sonegu neke stvari na mrezi, nakon sto je ovaj vratio brejk u trecem setu!? 

:classic_laugh: Rafa učitelj, objašnjava šta je sportsko ponašanje, prvi asistent Serena.:lol_2:

 

Što se pak ove dvojice tiče, Nik je bar dosljedan, ja ne volim Cicija i njegovo ponašanje, pa posle izvinjavanje na mrežama.

 

Link to comment
Share on other sites

Nisam znala da je Navratilova dobila koronu.

Kako prekjuče reče Viško, Bekerov sin sedi u Novakovoj loži a Beker znamo gde je.

Zakasnila sam na početak, ne vidim je li Endi tu?

Edit: a, sad su ga prikazali. Moraću da premotam na početak kad su ulazili da vidim ko je sve tu, stigla sam na Lejvera.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...