Jump to content

*Wimbledon 2022


Darth Steva

Recommended Posts

2 minutes ago, alcesta said:

Čekaj, Klif Ričard je pevao danas? :classic_ohmy:

 

Da da, kao cula se grmljavina kad su Mekinro i Sue usli na CC i onda je on zapevao, kao sro je ranije tokom tih pauza zbog kise :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Boxy said:

 

Da da, kao cula se grmljavina kad su Mekinro i Sue usli na CC i onda je on zapevao, kao sro je ranije tokom tih pauza zbog kise :classic_biggrin:

Evo sad sam premotala da vidim, bogami je dedica u odličnoj formi, svaka mu čast, 80+ :thumbup:

 

Spoiler

Oftopik, gledala sam neki njegov film kad sam bila mala i ova pesma mi je otada ostala prva asocijacija na njega, volim i danas da je čujem :classic_smile:

 

Vidim da su rekli da je ovo poslednja godina kako Su Barker vodi ceremoniju.

Link to comment
Share on other sites

Fricko nalupao i Molcana, a sledeci protivnik mu je Kubler. Stvarno ga je pogledao zreb lepo, ima zicer za ulazak u svoje prvo Slam QF

Garin najbolje omastio brke, bio je siguran za 1r rutinski exit, a on dosao do druge nedelje na Beretinijevu muku.

Cicipas nikog nije pogodio, nego se sad zbog te Noloove diskvalifikacije svako gadjanje meri u sitna crevca da se podseti da mu je zli ATP 'oduzeo slam'. Kirgiosa su mogli da banuju sa Australijan Opena, ali nikoga ne bi mnogo potresle jer je bio u pitanju dubl mec... Plus klincu nije falilo nista, a dobio je reket za poklon (posteno skroz). Tako da je Nick dzabe jeo govna, ali hteo je peder da skine pritisak sa sebe ako izgubi, onda bi mogao da kenja kako je trebao da prodje zbog diskvalifikacije...

 

  Bas me zanima kako igra ovaj Holandjanin VR, sto kaze grof nanizao je sijaset ozbiljnih travara i igraca na putu ka toj tituli, a i ovde je rutinski usao u drugu nedelju. Nisam ga gledao tako da cu sigurno malo baciti pogled na mec sa Djokovicem. Goffan-Tiafoe sasvim ocekivano ide u 5S

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...