Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

2 hours ago, Stondisha said:


Bićeš bukvalno prvi koji je to napisao na ovom forumu... e sad ne znam da li želiš i kakvu želiš da gradiš forumašku reputaciju NA OVOM FORUMU.


inače da te podsetim i da se razilazimo polako OVAJ FORUM postoji 2 meseca i malo jače neki dan, dogovor je bio da je ovo novi forum sa starim članovima gde se neće forumaška istorija uzimati u obzir, a kako to rekoh znači neće se uzimati ni šta si mogao, a nisi napizao za Luku Drču i Filipa Šepu i za Drakulića čiji je jedan od ove dvojice bio sin pa m plaćao alimentaciju kroz sponzoorsku ugovor...  niti ćemo se vraćati kroz istoriju i baviti se omiljenim balkanskim sportom: A ŠTA SU ONI NAMA RADILI, jer tu nema pobednika, samo porazi i kopanje po starim ranama, a ako ne možemo da se bavimo prezentom i futurom, onda se, što se mene tiče, nećemo ni baviti prošlošću. a ako želiš da se baviš tim temama, upućujem te ovde, na mesto predvideno za to i udri do mile volje. Naravno to udareno tu, nećeš prenositi na košarkaške teme, jer jel te i nisu.

Ok, da ne sirimo imas i ti argumente samo sam rekao da mi vise ti fazoni idu na zivce,lepo je Pantelija rekao to spada u one trolere zajebante kako ih Lavrnja nekad nazvase i ok nek bude, videcemo samo dal ce uvek biti smesno kad nekog debelo isprovociraju .

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

ako krenem da pisem kako je Dzenkins dosao zato sto se uzeleo Beograda i kako dolaxi ispod cene i konobarisace u Knezu posto je mala plata. Vidis na sta ce to da lici

Kao primetićemo razliku u odnosu na tvoje uobičajeno pisanje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, 34Barkley said:

Kao primetićemo razliku u odnosu na tvoje uobičajeno pisanje.

Pa naravno da neces ali kad bih to rekao za nekog igraca Partizana bilo bi ti duhovito, posto vidim da ti takvo uobicajeno pisanje na KKP temi ne smeta. Jednom sam vec rekao tj citirao ne mogu ja svom komsiji da zameram sto ne cisti svoje dvoriste kad nisam ni ja svoje, tako da kad budes kao Dzep npr to forumisima koji navijaju za tvoj klub prebacivao imas sav kredibilitet i za druge. Sportski pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Pa naravno da neces ali kad bih to rekao za nekog igraca Partizana bilo bi ti duhovito, posto vidim da ti takvo uobicajeno pisanje na KKP temi ne smeta. Jednom sam vec rekao tj citirao ne mogu ja svom komsiji da zameram sto ne cisti svoje dvoriste kad nisam ni ja svoje, tako da kad budes kao Dzep npr to forumisima koji navijaju za tvoj klub prebacivao imas sav kredibilitet i za druge. Sportski pozdrav.

Nasmeja me na kraju ovog dana, fala ti.

Link to comment
Share on other sites

On 7/17/2019 at 12:06 PM, Swift Pancakez said:

i ovaj lik je mod jbt

Djurase, ne vredi.

 

Al neverovatno je kako su ovu pricu s njim provukli. Nikad neces ni dobiti posten odgovor.

 

A on lagano nastavlja gde je stao na starom forumu, pre pauze.

 

Moderator s tata upisima, pritom covek trosi bas dosta vremena na postove koji se mogu uporediti sa Beksovim klizanjem kod izvodjenja penala.

 

Neverovatno zaista

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da je smisleno i planski.

 

Al se ne zna da li je gore to sto je on mod, ili da se vecina njih slozila da to bude on. Prilicno sam siguran da postoje neki koji nisu bili za to, ali su cutali.

 

Mnogo je glupo opet sto ovo pisem na ovaj nacin, ali jbg..Neverovatno, to moram ponovo da naglasim

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...