Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

1 minute ago, DameTIme said:

 

Nije problem da li je ovo za ban - jeste. Moja poenta je da ako ja tebe nazovem ”pavijanom” - izvini ali nik ti je idealan kao primer xD nebitno je da li sam tvoj nik prevela, izmenila ili iskoristila u originalu - uvredila sam te.

Nisi pročitala moj oost u vezi nika.  Pa da ponovim.  Ukratko: Sam sam izabrao nik, ne vredjaju me upisi: baš ti pristaje, stvarno si pavijan i slično. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pavijan2 said:

Nisi pročitala moj oost u vezi nika.  Pa da ponovim.  Ukratko: Sam sam izabrao nik, ne vredjaju me upisi: baš ti pristaje, stvarno si pavijan i slično. 

 

Pročitala sam tvoj upis, biće da ti nisi moj. 😛  Poenta je: to što se ti ne vređaš i što si okej sa tim, ne znači da to nije uvredljivo, i da je prihvatljivo da te ljudi nazivaju tako kako bi te prozvali. Shvataš? Time što si izabrao nik ti si samo izabrao nik na forumu, iz kog god razloga, ali nisi drugima dao za pravo da ga koriste u pogrdnom kontekstu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Martin Mystere said:


 

 


A zašto nije ban ako misliš da jeste. To ti ne smeta zar ne?

 

 

Ko se prvi javio, prvi se oprasio. Stvarno ćeš ti to pitati, čovek koji smatra da je ok da prevede nečiji nik kako bi ga uvredio, ali ne voli kad se neko igra njegovim nikom? 

 

I evo par postova iznad imaš jeftino spuštanje na lični nivo jer ne podnosiš tog forumaša.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dulematic said:

Dokle ljudi? Jel vama jedini smisao bitisanja ovde konstantno pičkaranje?

Imas iskustvo sa svima nama, udri po savesti - ako budem medju posecenima, necu se ljutiti.

Resi ovo, covece, ode predaleko - ovakva podela se nikad nije dozvoljavala.

Reagujte iskusni, ako Boga znate.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DameTIme said:

 

Naravno da grupišem, govorim o ljudima koji su česti na ovom topiku sa žalbama na moderaciju, banove dok i sami pišu svašta. Da li ste svi zvezdaši je za mene irelevantna informacija, možete isto tako svi da budete navijači KK Gornji Ribnik. 

 

 

Govoris meni! A ja nisam ljudi koji su cesti na ovom topiku. To bi isto bilo kao kada bi ja tebi rekao vi jer mi gle cuda licis na pojedine odavde koji povezuju ljude na osnovu navijackog opredeljenja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Martin Mystere said:

Uletela si u pola priče, nešto si pročitala ovde i misliš da si upoznata sa čitavom pričom... Verovatno ti nisu poznati razni Džonatan Edvardsi od ranije ali ti to ne smeta da sudiš i presuđuješ...
Seems legit... Svako dobro.

 

Mene ne zanima vaša istorija sukoba. Zanima me ono što si napisao i što mi je ”zaparalo oko“, kao jedna bezobrazna nelogičnost u rasuđivanju, gde ti ne vidiš poveznicu između uvreda nego ti je bitno što je neko izmenio tvoj nik da te uvredi. Na to sam i reagovala, ne na nekakvu čitavu priču.

 

Svako dobro i tebi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kronostime said:

Imas iskustvo sa svima nama, udri po savesti - ako budem medju posecenima, necu se ljutiti.

Resi ovo, covece, ode predaleko - ovakva podela se nikad nije dozvoljavala.

Reagujte iskusni, ako Boga znate.

Aj iskuliraj i ti malo, ništa se ne dešava specijalno, standardna hiperprodukciji gluposti, ad hominema, dizanja tenzija, plus licemerje na sve strane. Doprinosiš i ti tome pa bi mogao malo da se smiriš.

A ds stvarno svi malo iskulirate, ako ovako nastavite kriterijum može da se promeni vrlo brzo.

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTIme said:

 

Mene ne zanima vaša istorija sukoba. Zanima me ono što si napisao i što mi je ”zaparalo oko“, kao jedna bezobrazna nelogičnost u rasuđivanju, gde ti ne vidiš poveznicu između uvreda nego ti je bitno što je neko izmenio tvoj nik da te uvredi. Na to sam i reagovala, ne na nekakvu čitavu priču.

 

Svako dobro i tebi.

Istoija sukoba Zvezde i Partizana se sastoji u tome sto navijaci Zvezde osoravaju  svaki rezultat KKP, a to je:

= Prvak Evope.

Saletova trojka u Istanbulu vise boli nego ista navijace kluba koji sve svoje legende motkom tera.

Ko je legenda KKCZ?

:default_coffee:

  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, dulematic said:

Aj iskuliraj i ti malo, ništa se ne dešava specijalno, standardna hiperprodukciji gluposti, ad hominema, dizanja tenzija, plus licemerje na sve strane. Doprinosiš i ti tome pa bi mogao malo da se smiriš.

A ds stvarno svi malo iskulirate, ako ovako nastavite kriterijum može da se promeni vrlo brzo.

 

Daj Bože al' teško da može. Ovo je stvarno otišlo u tri lepe šargarepe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kronostime said:

Istoija sukoba Zvezde i Partizana se sastoji u tome sto navijaci Zvezde osoravaju  svaki rezultat KKP, a to je:

= Prvak Evope.

 

 

Pored toga sto je ovo gramaticki suluda recenica (svaki rezultat je Prvak Evrope), nema veze sa zivotom.

 

Ko moze da ospori tu titulu i zasto, na koji nacin?

 

Prezupcio si, odmori se malo aman. Ili se posveti tom blogu sto pominjes, samo smanji hiperprodukciju, postaje bas neprijatno.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, dulematic said:

Aj iskuliraj i ti malo, ništa se ne dešava specijalno, standardna hiperprodukciji gluposti, ad hominema, dizanja tenzija, plus licemerje na sve strane. Doprinosiš i ti tome pa bi mogao malo da se smiriš.

A ds stvarno svi malo iskulirate, ako ovako nastavite kriterijum može da se promeni vrlo brzo.

Ja ne trazim da me stitis - udri po svima kojji krse pravila, to ti je funkcija.

Prelistaj strane pa reci, iskreno.

Samo to trazim od tebe - banuj me trajno ako gresim,

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kronostime said:

Istoija sukoba Zvezde i Partizana se sastoji u tome sto navijaci Zvezde osoravaju  svaki rezultat KKP, a to je:

= Prvak Evope.

Saletova trojka u Istanbulu vise boli nego ista navijace kluba koji sve svoje legende motkom tera.

Ko je legenda KKCZ?

:default_coffee:

Daj jedan upis gde neko to osporava.

Nisi se ni vratio, a pregrejao si se.

Ovo ni stondisa nije uspevao.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kronostime said:

Istoija sukoba Zvezde i Partizana se sastoji u tome sto navijaci Zvezde osoravaju  svaki rezultat KKP, a to je:

= Prvak Evope.

Saletova trojka u Istanbulu vise boli nego ista navijace kluba koji sve svoje legende motkom tera.

Ko je legenda KKCZ?

:default_coffee:

Cekaj...Ama bas svi navijaci Zvezde osporavaju to?Ili samo ostrasceni klinci na portalima i drustvenim mrezama....

Ja nisam video ovde da neko sa 5g mozga osporava to...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Martin Mystere said:
5 minutes ago, Kronostime said:
Ja ne trazim da me stitis - udri po svima kojji krse pravila, to ti je funkcija.
Prelistaj strane pa reci, iskreno.
Samo to trazim od tebe - banuj me trajno ako gresim,

Učini to što bezbolnije.

Jel se ti sećaš što je kronostime najuren sa starog foruma?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...