Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Da li stvarno ovo pitas @John Terry ?

 

Bukvalno opravdava ono seljacko ponasanje (nepostojecim) sudijskim greskama. Umanjuje znacaj tog huliganstva na taj nacin. Relativizacija dogadjaja. Po Bertiju, ako sudije grese (a nisu u konkretnim primerima - namerna i linija) onda je valjda OK da ih gadjamo? 

 

Daj ne zajebavaj... 🙂 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Don Dusko

Skrenuo si mi onomad paznju da mi je poslednje upozorenje pred trajni, pa me interesuje da li se to odnosi na bilo kakav prekrsaj ili iskljucivo kada je u pitanju nesto sto je u dosluhu s prethodnim kaznama?

Takodje, zanima me da li postoji opcija da se zatrazi da se forumasu zabrani opcija pisanja, ali da je u mogucnosti da prati rad foruma? Kao i da nastavi da pise, onda kada izrazi zelju da se ponovno aktivno integrise u isto.

 

Hvala

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, mille plateaux said:

@Don Dusko

Skrenuo si mi onomad paznju da mi je poslednje upozorenje pred trajni, pa me interesuje da li se to odnosi na bilo kakav prekrsaj ili iskljucivo kada je u pitanju nesto sto je u dosluhu s prethodnim kaznama?

Takodje, zanima me da li postoji opcija da se zatrazi da se forumasu zabrani opcija pisanja, ali da je u mogucnosti da prati rad foruma? Kao i da nastavi da pise, onda kada izrazi zelju da se ponovno aktivno integrise u isto.

 

Hvala

 

Iskreno, takvu si zaostavštinu ostavio da ti ni klon nalog ne bismo skontali, tako da samo udri. 😄

 

Da ti odgovorim iako nisi pitao mene već @Don Dusko, ali nikako da naučite... ah, mrzi me da se ponavljam.

 

Trajni ban osim ako nije HC slučaj i ne biva takav ako ne postoji neka istorija prethodnih prekršaja (diskutabilno), tako da ono - iskušavaj nas. Ali pazi se, možda budemo nadrogirani ili naroljani. 

 

Spoiler

Simpatično je bilo priznanje i obrazloženje prethodnog bana tako da imaš gratis ban

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, mille plateaux said:

@Don Dusko

Skrenuo si mi onomad paznju da mi je poslednje upozorenje pred trajni, pa me interesuje da li se to odnosi na bilo kakav prekrsaj ili iskljucivo kada je u pitanju nesto sto je u dosluhu s prethodnim kaznama?

Takodje, zanima me da li postoji opcija da se zatrazi da se forumasu zabrani opcija pisanja, ali da je u mogucnosti da prati rad foruma? Kao i da nastavi da pise, onda kada izrazi zelju da se ponovno aktivno integrise u isto.

 

Hvala

 

Nisam siguran da su ti odgovorili bas onako kako si hteo, pa da probam ja koji nisam ni moderator, ne zamerite.

 

Koliko sam shvatio, postoji istorijat prekrsaja i ako za isti prekrsaj nagomilas nekoliko banova (ne znam koliko), mozes biti trajno banovan.

 

Druga varijanta je da napises nesto bas brutalno u suprotnosti za pravilima foruma, nesto fasisticki, tesko seksisticki ili neku dobru sovinisticku opasku. To se retko desava.

Link to comment
Share on other sites

@John Terry

 

Bez ikakve namere da te uvredim, ali deluje mi da si rođen za policajca. Znam da si se nudio da budeš moderator ovde i da ti je to neispunjena želja. Ničim izazvan se odazivaš da odgovoriš na pitanje koje je postavljeno moderatorima i na koje je moderator već odgovorio. Posle se duriš kada ti kažu da previše vremena provodiš na temama za moderaciju a skoro da nema teme ili bana gde se nisi uključio u raspravu. Možda tebi to ne deluje tako, ali kada ja kao potpuno nezainteresovana strana imam takav utisak onda možeš misliti kakav imaju moderatori koji imaju i širu sliku od mene.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Knipex said:

@John Terry

 

Bez ikakve namere da te uvredim, ali deluje mi da si rođen za policajca. Znam da si se nudio da budeš moderator ovde i da ti je to neispunjena želja. Ničim izazvan se odazivaš da odgovoriš na pitanje koje je postavljeno moderatorima i na koje je moderator već odgovorio. Posle se duriš kada ti kažu da previše vremena provodiš na temama za moderaciju a skoro da nema teme ili bana gde se nisi uključio u raspravu. Možda tebi to ne deluje tako, ali kada ja kao potpuno nezainteresovana strana imam takav utisak onda možeš misliti kakav imaju moderatori koji imaju i širu sliku od mene.

 

Imaš potpuno pravo na svoj stav.

 

Ne ljutim se.

 

Nije mi neispunjena želja 🙂 samo pokušavam na svoj način da doprinesem forumu. Imam ja neispunjenih želja, ni jedna nije vezana za bilo šta na internetu.

 

Boldirano je verovatno najveća glupost koju je iko napisao na bilo kom forumu. No dobro, da se vratimo na prvu rečenicu, svako ima pravo na svoj stav pa i ti. 

 

Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, leki bg said:

Recimo @Guru kad ti je trebala fotka Eltona Brauna kako ne slusa tajm-aut, nije ti bio problem da me juris via private msgs da ti istu posaljem, jer je bilo za tebe, da ne kazem tvoju licnu korist (pisao si neki season review ili sta vec).

 

Bukvalno nemam predstavu o čemu pišeš - kakva fotka Eltona Brauna, kakav season review, kakva lična korist? :classic_mellow: 

 

1 hour ago, leki bg said:

Sada, kad je bilo u korist foruma, "opsteg dobra", mog dobra, a ne tvog licnog benefita, bilo ti je (a jbga) mrsko da kucas poruku. Lakse ban, nego poruku od 6 reci koja resi problem u startu i za sva vremena. Realno, bilo te bas briga.

 

Otkucao sam ti vrlo opširno obrazloženje u banu, jel' imaš neke primedbe na isto? Ova varijanta gde ti očekuješ da te neko kontaktira na pm i zamoli te da ne stalkuješ moderatora i ne pišeš mu da nema intelektualni kapacitet da razume, a potom napišeš ovo:

 

1 hour ago, leki bg said:

vas odnos je doveo da stalkujem jednog moderatora...cega se gadim pa i stidim iako sam to uradio svesno radi dobijanja trajnog bana.

 

mislim stvarno...

 

 

 

 

I naravno da do ovoga nije doveo naš odnos prema tebi, nego tvoja ljutnja i uvređenost posle svakog bana koji si dobio, čak i nakon prvog gde si drugom forumašu napisao, citiram:
 

Quote

 

"A mozes da mi..you know..tako jadan priglup i neobrazovan. Tebi IQ test ni ne treba, vrv bi mislio da se papir za test jede, a da je hemijska viljuska".


 

 

Za to si dobio 4 dana, nakon čega si se vratio i reagovao sa:

 

Quote

 

Banovan by @NMX , jer sam avaxa @StiviKivi nazvao neobrazovanim i glupim.

 

Naravno, nastavicu da nazivam svakog avaxa koji taj svoj stav prvi iznese, jer je to cinjenica, ne uvreda.

 

Tu sam od 2006., banujte me slobodno forever & ever.

 

 

Znači pattern je očigledan: tagovanje moderatora koji je objavio ban, potvrđivanje stava zbog koga si banovan, opraštanje od foruma/traženje da te moderacija trajno banuje i potenciranje tvog staža na forumu... Što si naravno uradio i sada u poslednjem postu.

 

 

Ne znam ko je te 2021. bio u moderaciji, znam da ja sigurno nisam... Al' izgleda je i u njima bio problem, radili i oni svoj posao površno i nisu kvalitetno komunicirali sa tobom... A trajno banovan nisi ni ovaj put, tako da to da li ćeš da pišeš ili nećeš opet zavisi isključivo od tebe, kao što od tebe zavisi i da li ćeš opet biti banovan, u zavisnosti od toga da li kršiš pravila foruma... Koja jbg važe i za tebe, bez obzira što pišeš na forumu od 2006. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, leki bg said:

@guru mozes da se pravis lud koliko ti je volja.

 

Oko čega se pravim lud?

 

2 minutes ago, leki bg said:

Potenciranje na banu za koji sam rekao da bih i milion puta ponovio za avaxa...je tvoj argument.

 

Moj argument je ovo:

 

 

... gde lepo svako ima priliku da vidi i tvoje banove i krajnje infantilne reakcije na svaki. Sa kojima naravno nastavljaš. 

 

6 minutes ago, leki bg said:

Moderator koji doprinosi forumu tako sto odluci da ne pise na KKCZ temi, jer se naljutio. 👍👍

 

Uopšte se nisam naljutio, nego mi se zgadio frankenštajn rostertm i dovođenje igrača mimo volje trenera... Pa da ne bih ljudima kvario zadovoljštinu tako što ću konstantno da mračim, kritikujem i ponavljam se, rešio sam da jednostavno uopšte ne pišem.

 

Ne znam doduše kakve to veze ima sa tobom... Niti zašto bi moderator morao da doprinosi forumu pisanjem na KKCZ temi.

 

7 minutes ago, leki bg said:

Na ignore listi si mi od ovog trenutka, pisi sta god hoces. 

 

Vrlo zrelo... U skladu sa tvojim dosadašnjim opusom. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, leki bg said:

@Guru ne mogu ignore, jer si moderator.

Molim te da se otkacis od mene. 

Nadji neku zanimaciju, probaj da budes manager ljudima in RL, naucices nesto, shvatices svadta...samo se, MOLIM te, otkaci od mene. Hvala.

 

Bukvalno si ti mene tagovao. I pritom napisao kako sam te preko privatnih poruka jurio za fotku Eltona Brauna kako ne sluša tajmaut, jer mi je trebala za ličnu korist !? Elton Braun igrao u Zvezdi pre 12 godina - niti znam na kom sam forumu tada pisao, ni zašto bi meni ta fotka trebala, ni kakvu bih ličnu korist na osnovu nje mogao da ostvarim.

 

I onda mi još deliš savete šta da radim u RL-u... Gledaj bolje sebe.

 

Edited by Guru
Link to comment
Share on other sites

@Guru stalkujes me, postaje nelagodno. Pisao si na RSB.

MOLIM te, prestani da mi se obracas, izbrisao sam sve postove gde sam te pomenuo.

Edit: Molim te jos jednom da prestanes da me stalkujes.

Edited by leki bg
  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Leki,šta je tebe tačno trigerovalo da kreneš sa serijom pritužbi koje su te nekako dovele maltene na ivicu da (na ovaj ili onaj način) više ne budeš deo foruma? Nikako da razumem..doduše,možda sam nešto propustio jer u poslednje vreme retko i malo čitam KKCZ topik.

Jel možda ban koji te je označio kao nacionalistu..nešto da je Dalmacija italijanska? da razjasnim: ne kažem/mislim da jesi,nego imam utisak da sada ti smatraš kako forum misli da jesi.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drug Crni said:

Leki,šta je tebe tačno trigerovalo da kreneš sa serijom pritužbi koje su te nekako dovele maltene na ivicu da (na ovaj ili onaj način) više ne budeš deo foruma? Nikako da razumem..doduše,možda sam nešto propustio jer u poslednje vreme retko i malo čitam KKCZ topik.

Jel možda ban koji te je označio kao nacionalistu..nešto da je Dalmacija italijanska? da razjasnim: ne kažem/mislim da jesi,nego imam utisak da sada ti smatraš kako forum misli da jesi.

Ne mislim na forum, mislim iskljucivo na moderatore. Molim da se Guru ne ukljucuje u diskusiju. Hvala.

 

Ti si lik na mestu, uvek zadovoljstvo citati te.

 

Ako nisi banovan za 14 ili 16 godina koliko vec (axav comment excluded) pisem, a onda, umesto da ti neko od moderatora ukaze da mu se ne svidja kako si napisao, posalje private msg, izbrise post, neki gest van sablona - ne, odmah ban. 

Ako me citas, za Zadar je igra recima, jer mi je taksista u Splitu par nedelja ranije rekao da ne zalazi u taj italijanski deo, neka potpuno benigna sala - opet ban.

 

Od tog 2.bana je moje bivstvovanje ovde izgubilo svaki smisao, da pazim na svaku rec, ja sam ovde da se opustim, ne svadjam sa bilo kim...valjda zbog toga i nisam bivao banovan ranije. Neverovatno je koliko ljudi kad se dokopaju vlasti, ma koliko beznacajna bila, menjaju cud ili pokazuju svoju iskonsku. To je vec druga tema, autoritar.ni rezimi su mi magistarski rad.. davim

 

Ovo sad je sve besmisleno. Banovali uinija, necu ja vise svakako pisati, jer ne uzivam vise. Nerviram se i dok ovo pisem...hteo sam samo tebe da ispostujem odgovorom.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Don Dusko @uvrnuto @Guru 

 

Gubimo dobre, kvalitetne forumase ovdje. Pozabavite se tim pitanjem.

 

Znam da vam nije lako i sve ali ubacite jos nekog admina. Dosta forumase je "kivno" na vas trojicu. 

 

@Chaos Is Me izdesavalo se sta se izdesavalo ali covjek ima veliko postovanje medju forumasima i treba da se vrati, kao i @NMX.

Ima jos kvalitetnih forumasa koji prate itekako kosarku i moze se reci da su objektivni i imaju sta reci. 

 

Ogroman ali ogroman gubitak bi bio da uini, Safet, leki vise ne pisu na ovom forumu.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...