Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

1 minute ago, kalistenika u rutini said:

a istina je da zvezda sto direktno sto indirektno nikad vise repstativaca nije imala nego za vreme djordjevicevog mandata kao selektora :classic_biggrin:


Da parafraziram jednog trenera bivšeg Crvene Zvezde:

 

Quote

Realnost   Istina nije briga na koju se obaziremo

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

komedija...ali nije neocekivano

 

malo sam bio zavaran, posto je sa kreiranjem novog foruma isla prica da ce moderacija zauzeti nesto drugaciji kurs, pokusati da modifikuje pristup, i ispravi ono sto tamo nije valjalo

 

realnost je pak, da se nista drugo i ne moze ocekivati tamo gde glavnu rec vodi gospodin kome je etiketiranje forumasa kao nakot ok, jer su sami krivi sto su se u tome prepoznali...

a clan moderatorskog tima je i neutralni gospodin...a zapravo nosilac tatinog ordena 1. reda... kako dd lepo rece

 

 

edit: tatinog, umesto titovog:)

Edited by Swift Pancakez
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Swift Pancakez said:

komedija...ali nije neocekivano

 

 

a vidi, može se gledati kao komično i to što se prigovori prave isključivo oko određenih tema i forumaša, tako da ovo što pišeš može da se primeni i na kritičare.

 

meni lično isključivo smeta to što se za neke ne-baš-grandiozne prekršaje ne šalje kratka opomena (javno ili na pm) i briše post, pa tek onda zvizne kazna, ovolika ili veća.

ali očigledno je da za neke kolege sa istorijom određenog stila pisanja moderacija više nema živaca, tj smatra da su da sada mogli da nauče taj deo koji bih ja podrazumevao kao upozorenje.

 

nije idealno ali mi je u neku ruku razumljivo.

(pisao sam par puta na prive oko nekih odluka da ne pravim gužvu ovde i to mi je nekako došlo kao zaključak između redova, iako mi to niko nije rekao)

Link to comment
Share on other sites

 
 
0
 Advanced issues found
 
 
 
Just now, uini said:

ali očigledno je da za neke kolege sa istorijom određenog stila pisanja moderacija više nema živaca, tj smatra da su da sada mogli da nauče taj deo koji bih ja podrazumevao kao upozorenje.

 

nije idealno ali mi je u neku ruku razumljivo.

i ovo bi bilo sasvim ok...kad bi se primenjivalo dosledno

a ne za pudlicu sudija nije bio dobro pozicioniran, a za tita tehnicka i 2 bacanja

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

a vidi, može se gledati kao komično i to što se prigovori prave isključivo oko određenih tema i forumaša, tako da ovo što pišeš može da se primeni i na kritičare.

 

meni lično isključivo smeta to što se za neke ne-baš-grandiozne prekršaje ne šalje kratka opomena (javno ili na pm) i briše post, pa tek onda zvizne kazna, ovolika ili veća.

ali očigledno je da za neke kolege sa istorijom određenog stila pisanja moderacija više nema živaca, tj smatra da su da sada mogli da nauče taj deo koji bih ja podrazumevao kao upozorenje.

 

nije idealno ali mi je u neku ruku razumljivo.

(pisao sam par puta na prive oko nekih odluka da ne pravim gužvu ovde i to mi je nekako došlo kao zaključak između redova, iako mi to niko nije rekao)

 

Ti si u rangu tituljice i pudlice. Bolje bi ti bilo da se pritajis malo poput tigra, al ti nemas ukusa.

Link to comment
Share on other sites

Samo da primjetim. Forum je otisao u k. Sve ono o jedinstvu pdf-ova je uspjesno palo u vodu, tako da nerado moram da konstatujem da ce Vox populi ponovo brzo poceti sa radom, a diskusija o sportu ce postati nebitna.

 

Taliesin ce se vrlo brzo namjestiti na ban na politici, a onda zatim i jos par forumasa, klima za razlaz se sama pravi.

 

Zato me egzistencijalno zanima jedno pitanje - ko je vlasnik ovog foruma, posto je i to krenulo da se vadi kao argument ako su donacije odredjivale pravo glasa onda ga i ja imam, pa i po tom osnovu neko pravo da mi se kaze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, pepe sancez said:

Samo da primjetim. Forum je otisao u k. Sve ono o jedinstvu pdf-ova je uspjesno palo u vodu, tako da nerado moram da konstatujem da ce Vox populi ponovo brzo poceti sa radom, a diskusija o sportu ce postati nebitna.

 

Taliesin ce se vrlo brzo namjestiti na ban na politici, a onda zatim i jos par forumasa, klima za razlaz se sama pravi.

 

Zato me egzistencijalno zanima jedno pitanje - ko je vlasnik ovog foruma, posto je i to krenulo da se vadi kao argument ako su donacije odredjivale pravo glasa onda ga i ja imam, pa i po tom osnovu neko pravo da mi se kaze.

Ja znam da vi osecate kosarkaski pdf kao maticni, ali ovo se ipak tice celog foruma. Tako da bi bolje ispalo da si tamo ostavio post.

Pre ces dobiti odgovor. Ja iskreno ne vidim klimu za razlaz, oduvek su neki pdf-ovi izazivali vise konflikta od drugih. Cak i neke teme u okviru istih pdf-ova. 

1 hour ago, Green23 said:

@Stondisha zašto si mi izbrisao post? Nikakva diskusija ne može da se povede, odmah se brišu postovi, sve treba da bude med i mleko? Što reče Dravot, malo si se zaigrao.

Imam jedan solidan savet za ovakve slucajeve. Daleko brze dobijes odgovor na pm. 

Mislim, ja bih probao da ti pomognem, ali nemam ideje o cemu se radi.

Link to comment
Share on other sites

Lavrnja ocistio topik,a ostavio post jednog forumasa u kojem ovaj narice nad sudbinom kluba, u trenutku kada jos nema sigurnih informacija o statusu unesrecenih. Humanost level nula. 

Edit:da pojasnim samo. Ne mislim da je kod Lavrnje iskazana nehumanost,vec u postu forumasa. Da ne bude zabune. Zameram sto i taj post nije obrisan.

Edited by Crni Bombarder
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Ne sme Lavrnja da se zamera Valteru :classic_biggrin:

 

Sega na stranu, fala Lavrnji sto je ovo delimicno brzo iskorigovao i sto nije ekaliralo, mogao bi i Valtera naravno.

 

napiši mu prive, brže će da vidi, jasno je da je omasio 

 

Edit gresan quote, mislio sam na 

@Crni Bombarder

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zizu said:

Misljenja sam da govor mrznje po osnovu nacionalne, verske, rasne, seksualne pripadnosti treba strozije kaznjavati od 30 dana. Ako ne i trajnim banom. 

 

Po starom modelu, negde do 2012., striktno je sprovodjena nulta tolerancija na takve pojave. Kasnije je stvar malo popustila jer se i vremena menjaju, dolaze neki novi forumaši, ali to nikako ne znači da se bilo šta iz navedenog dijapazonatm toleriše. Jedino što se na neki način promenilo je da se ne daju trajni na keca, bez obzira na to ko je i šta napisao. Često se dešava da forumaš XY napiše nešto u afektu što jeste za kaznu, ali ne i za trajni ban jer je čovek ostavio 2k postova do tada, učestvovao u diskusijama, davao doprinos kvalitetu etc. 

 

Bez da se mešam u rad Moderacije Košarke, takve pojave su prisutne na svim threadovima i zbog toga sam odgovorio na tvoj post. "Pa sigurno", u Drulinom maniru (urgh), definitivno postoji većinska svest o tome Šta je big no-no, i to je više nego pohvalno. Moram još jednom da napomenem da smo tek 2 i po meseca "stari", dajte nam vremena & pomozite da sprovedemo u delo sve što smo planirali...

Edited by Barracuda
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Crni Bombarder said:

Jel dosta 100 dana? :shake::classic_tongue:

 

Za jedno 3 nedelje... :shake:

 

13 hours ago, Crni Bombarder said:

P.S.vidim setas novi avatar..dobarrr :thumbsup:

 

Bio sam i ja  nekad cool a onda se dovatih moderacije i jbg... :classic_tongue:

Edited by Barracuda
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...