Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

53 minutes ago, Chaos Is Me said:

Burna vremena na forumu. Ponekad bih se uključio u ove rasprave, pa onda pomislim koliko su mlaćenje prazne slame/mrtvog konja, pa onda opet pomislim, jbte, ima tu i ozbiljnih tema o kojima vredi čitati i pisati...i na kraju uleti Uini sa nekim onelinerom i sjebe svima koncepiju, kao da je uneo tatule na brucošijadu.

 

5 minutes ago, Stondisha said:

Kontam da je uinijeva generacija, jedna od poslednjih koja je brala i jela tatule na brucošijadi, možda je tu bio i čajčić od maka, ali to je to, to su te srećne devedesete i povratci priodi,


jbte gde se tatula seti.


3-5 Bambija za ovo.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

On 6/26/2019 at 6:49 PM, Sector said:

Ko me je sve reportovao danas? :smiley33:

 

Hamilton, Daba, Propolis, ko jos? :kece:

Zbog bana nisam mogao da ti odgovorim.

Ja nikada nisam nikoga prijavio nije to moj manir.

Sve sto imam saopstim mu da moze licno da procita.

 

O novoj kategoriji koju ste uveli koja se zove botovanje zaista nemam reci.

Nekavam sluzi na cast.

Toliko cu samo reci.

 

Link to comment
Share on other sites

Apsolutno sam razočaran kako se ponašaju moderatori. Klasična srpska priča, daj nekom vlast i videćeš kakav je. 

Ja sam nazivan sendvič boy, bot, "čovek kom je NČ dao sezonsku" i ostale uvrede, a sve zato što sam protiv vređanja bilo kog igrača, i za to niko nije ni opomenut.

Nikog nisam i neću prijaviti, to je toliko jadno ali dati meni 7 dana bana jer sam napisao "sindrom kompleksaša navijača malog dorćolskog kluba" a gde niko nije kvotovan direktno je stvarno smešno.

Klasična SNS Srbija je ovo upravljanje.

Mi koji smo uvećini izivljavamo se nad manjinom koja misli drugačije.

Kako smešno izgleda kad se prozivaju ostali forumi pored svega ovoga.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, The Walking Dravot said:

 

Filip Covic nije igrac, vec privilegovani bliski rodjak funkcionera. Kao takav je predmet poruge, sto je pravilima foruma dozvoljeno.

Vise je igrac i sportista nego sto ces ti i bilo ko od nas biti, to sto mu je otac funkcioner ne znaci automatski da nije kosarkas. On nema veze sa Covicevim politickim brljotinama, nije igrac za Evroligu ali posteno obavlja svoj posao sto se videlo u plej ofu Aba lige, a cak i da nije tako ruzno je bilo koga vredjati zbog oca .

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Vise je igrac i sportista nego sto ces ti i bilo ko od nas biti, to sto mu je otac funkcioner ne znaci automatski da nije kosarkas. On nema veze sa Covicevim politickim brljotinama, nije igrac za Evroligu ali posteno obavlja svoj posao sto se videlo u plej ofu Aba lige, a cak i da nije tako ruzno je bilo koga vredjati zbog oca .

 

Ja sam jednom vređao Marka više od Slobe. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

To je drugo, on je bio upleten u njegove poslove , maksimalmo to koristio, Filip koliko znam nije u politici niti ima firme.

 

Svakako nije. Ali na svoj način koristi tatin položaj. Bez tatinog položaja bi igrao biznis ligu.

Link to comment
Share on other sites

 
 
 
59 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Vise je igrac i sportista nego sto ces ti i bilo ko od nas biti, to sto mu je otac funkcioner ne znaci automatski da nije kosarkas. On nema veze sa Covicevim politickim brljotinama, nije igrac za Evroligu ali posteno obavlja svoj posao sto se videlo u plej ofu Aba lige, a cak i da nije tako ruzno je bilo koga vredjati zbog oca .

 

Kapiram da na forumu ima bar 20 momaka/ljudi/devojaka koji imaju ili su imali veći potencijal za pro basket od zaobljenog momka 178cm visine koji je sticajem okolnosti dobio košarkaški klub da igra kako hoće i koliko hoće, umesto da je u nekom momentu završetka fizičkog razvoja batalio basket, upisao fax, našao neki posao (možda u tatinoj firmi? 😄 ) i igrao biznis ligu.  

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stondisha said:

A da se prebacite na Fića Čović temu pa tamo da nastavimo diskusiju ovu filozofsku: šta je starije Filip sin ili Filip košarkaš...

što bi se reklo pretty please with a cherry on top.

Ja sam bio u fazonu da ostavim tu temu jer joj je Delgado dao smisao. 😕

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, The Walking Dravot said:

 

Filip Covic nije igrac, vec privilegovani bliski rodjak funkcionera. Kao takav je predmet poruge, sto je pravilima foruma dozvoljeno.

 

dozvoljeno je i za igrace koji nisu privilegovani bliski rodjaci funkcionera, tako da ne kapiram zasto se chovketovi nikovi pravdaju time

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

dozvoljeno je i za igrace koji nisu privilegovani bliski rodjaci funkcionera, tako da ne kapiram zasto se chovketovi nikovi pravdaju time

Mislim da je najbitnije da se ne preteruje. Budu neretko i magarci i konji prisutni, ali cisto da ne prelazimo granice ukusa (citljivosti). 

To je ono sto forumasi odredjuju na kraju.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ... said:

Mislim da je najbitnije da se ne preteruje. Budu neretko i magarci i konji prisutni, ali cisto da ne prelazimo granice ukusa (citljivosti). 

To je ono sto forumasi odredjuju na kraju.

 

ako moze mravojed moze i vepar. simple as that.

 

ja preferiram tatino ljubazno sunce

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ... said:

Znao sam.:classic_biggrin: 

 

Ali da. 

Inace, odakle vuce poreklo to? Za Grina kao Magarca je jasno, ali Mravojeda ne mogu da povezem.

 

kakve ima veze odakle vuce poreklo? mitch lob je mravojed zbog fizickog izgleda, kao i chovke, ntilikina je nateklina zato sto ce da zavuce lordu terora nateklost kada se najmanje nada, ko racuna uopste??

 

svi imaju neafirmativne nadimke i to je to jebiga. osim ako se ne zabrani. onda ostaje samo tatino bradato sunce i ostalo

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...