Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Sve što je Hamilton do sada pisao ga čini najobičnijom SNS botinom.

 

Kada mu se budem obraćao na forumu, tako ću mu se i obraćati.

 

Uostalom, zašto nije pazio šta piše? Valjda postoji neka odgovornost za napisane reči.

 

SNS botina, od glave do pete. Potvrđeno kroz postove -- kako kroz način komunikacije, tako i kroz poruke koje šalje.

 

Da zaboravimo šta je pisano na prethodnom forumu? Zašto bih to radio? Zašto bi to bilo ko radio?

 

Izvolite, banujte me. I svaki sledeći put me banujte, jer ću mu se svaki sledeći put obratiti kako zaslužuje -- a što je sam svojim pisanjem i determinisao.

 

Šta ste vi uradili od politike na ovom forumu? Stali u zaštitu relativizacija svih mogućih vrsta i to predstavljate razmenom mišljenja? Izvolite, razmenjujte tako mišljenja sami sa sobom.

 

Nisam ja na ovaj forum prešao, niti davao predloge kako treba da izgleda, da bi mi dulematic branio da očigledne stvari nazovem pravim imenom. I to ne kao plod mašte. hamiltonovo delovanje na forumu se ne može tačnije opisati.

 

Ukoliko želi da se pokaje, izvini za svo trolovanje, relativizovanje i botovanje, neka to učini. A ne da primoravate ljude da se prave da imaju amneziju.

 

I o kakvim pravilima se ovde piše? Ima li ovaj forum neki koncept, suštinu, viziju društva.. iza koje stoji. Da li su na ovom forumu ljudi koji pišu botovke komentare dobrodošli, sve dok ne krše pravila? Onda sam ja definitivno zalutao na forum i živim u pogrešnom ubeđenju.

Edited by medobrundo
  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Za ovakvu glupost bih te banovao na 10ak dana i svaki naredni put sve duze. 

Svakako, reportovacu ukoliko mi se tako obratis. 

Ako nisi u stanju da razumes vise puta napisano, i treba da snosis posledice. 

 

Mogu samo da se izvinIm za poduze trolovanje, ali razlog za isto sam vec objasnio. 

Dalje da se pravdam nemam nameru, narocito ne tebi. 

 

Ende. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, medobrundo said:

Ima li ovaj forum neki koncept, suštinu, viziju društva.. iza koje stoji.

 

Moderacija ozbiljno da razmisli o odgovoru na ovo pitanje.

Jel mi bastinimo vrednosti izvorne 92-ojke i cuvamo njen legat ili o cemu se ovde radi?

 

Pazi, jos ne mogu da verujem u objasnjenje za ban - insinuacije.  :ajme:

Uzmi recnik, Dule, jbt.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hamilton said:

Za ovakvu glupost bih te banovao na 10ak dana i svaki naredni put sve duze. 

Svakako, reportovacu ukoliko mi se tako obratis. 

Ako nisi u stanju da razumes vise puta napisano, i treba da snosis posledice. 

 

Mogu samo da se izvinIm za poduze trolovanje, ali razlog za isto sam vec objasnio. 

Dalje da se pravdam nemam nameru, narocito ne tebi. 

 

Ende. 

 

Evo, da se solidarišem sa banovanim kolegom, te da ti ispunim želju.

 

Ja razumem da Hamilton ne vidi problem igranja Filipa Čovića u zvezdi u relativizovanju stvarnosti u kojoj živi, kao i načina na koji je do toga došlo, ali ne mora sve u životu da funkcioniše kao u SNS-u.

 

Namestio sam se za ban koji priželjkuješ, ali od svog stava odustati neću. Nisam baš SNS-ovac da bih to radio 🙂

Edited by medobrundo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, medobrundo said:

Ja razumem da Hamilton ne vidi problem igranja Filipa Čovića u zvezdi u relativizovanju stvarnosti u kojoj živi, kao i načina na koji je do toga došlo, ali ne mora sve u životu da funkcioniše kao u SNS-u. 🙂

 

Apsolutno se slazem sa napisanim.
Nacin na koji Covic vodi Zvezdu je prepisani recept naprednjaka, kao sto je botovanje za sns vrlo slicno botovanju za Covica na Zvezdinoj temi. Verovatno nije slucajno sto se Hamilton nasao u obe price. Ali nacin na koji on misli da stvari treba da funkcionisu se protivi svi mojim principima.

Link to comment
Share on other sites

Filip Čović trpi uvrede, jer su njegov otac i on instalirali najgori mogući nepotizam. Ono zbog čega ovo društvo pati, zbog čega se guši u nesposobnosti.

 

U prvom periodu, ljudi su pokušavali argumentovano da objasne zašto nepotizam ne treba da postoji i koje su posledice toga.

 

Nakon nekog perioda, ljudi se umore -- i zašto bi to objašnjavali detaljnije? Nazoveš prave stvari pravim imenom.

 

Onaj koji na oči svih, svog sina gura na mesto koje ne zaslužuje, i do kojeg ne bi došao da mu otac nije zaseo u fotelju -- jeste najobičnije đubre. Ende, što bi rekao.

 

Po čemu se to razlikuje od Krkobabić dinastije? Najmlađi Krkobabić je pre 20 dana postao dirketor jednog javnog preduzeća, bez dana radnog staža. Jel bi ti i vređanje njega smetalo? Jel ni tu ne vidiš problem?

 

Za koga god danas ti glasao, odbrana takvih jeste SNS manir, odnosno nešto što je srž njihove politike. Ne dam Čovića, a ni Krkobabića.

 

"Više mi smetaju oni koji ih vređaju, nego taj "fenomen" nepotizma."

 

Hamilton je sebe najbolje opisao u rečenici "Nisam vređao ni Lesora, kad je pravio najveće greške, neću ni juniora". To dovoljno govori koliko on nema kapacitet ni da shvati problematiku. "Filip je opravdao poverenje" mi je isto kao i "Mlađi Krkobabić je ipak izvukao preduzeće iz dugova, pre njega su pravili gubitak".

 

Opet, ima li ovaj forum bilo kakve društvene principe? Da li isti mogu da budu okačeni uz pravila, da ih budemo svesni?

 

Ukoliko odluke donosite samo na osnovu krutih pravila , koja su uglavnom potpuno van konteksta, a nemate osećaj kakv prostor uređujete i kakve vrednosti želite da baštinite.. pa onda.. neću ići dalje, mislim da je jasno.

Edited by medobrundo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

Filip Čović trpi uvrede, jer su njegov otac i on instalirali najgori mogući nepotizam. Ono zbog čega ovo društvo pati, zbog čega se guši u nesposobnosti.

 

 

trpe uvrede i mitch rob, na nba topiku poznat kao mravojed (dobar drugar vepra), frank ntilikina aka nateklina i karabatić ili ranije fatso (opet neka verzija, manje poetična doduše, tatinog parčeta slanine). pominjao sam i jednu iz palete uvreda na račun đorđa gagića.

 

daklem, kriterijumi su očigledno vaspostavljeni, tako da ne vidim zašto bi iko morao da nalazi razlog za nadimke junioru čoviću.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

hamilton se deklarisao kao simpatizer sns-a i ja sam tako i razumeo k.dotov post: kao neko ko glasa i podržava sns, posredno podržava i zapošljavanje preko veze. 

 

Losa ti logika. I ja sam glasao za DS pa ne podrzavam Duliceve tendere i ostale gluposti sto su radili. A da ne pricam sto su oni preko veze zaposljavali. 

 

Kako se sada prenosi nasledje kad je na pocetku 100 puta napisano nov forum nova pravila resetujemo odnose i aj from bigining. Ako prenosite eno vam ga Kinik pa lepo ban for life i zdravo, posto ne pamtim nik koji je imao vise uvreda prema sagovornicina i nepostovanja pravila foruma. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

trpe uvrede i mitch rob, na nba topiku poznat kao mravojed (dobar drugar vepra), frank ntilikina aka nateklina i karabatić ili ranije fatso (opet neka verzija, manje poetična doduše, tatinog parčeta slanine). pominjao sam i jednu iz palete uvreda na račun đorđa gagića.

 

daklem, kriterijumi su očigledno vaspostavljeni, tako da ne vidim zašto bi iko morao da nalazi razlog za nadimke junioru čoviću.

To što komšija sere iza kuće ne znači da je ispravno, i da svi to treba da radimo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tamburinjo said:

 

Losa ti logika. I ja sam glasao za DS pa ne podrzavam Duliceve tendere i ostale gluposti sto su radili. A da ne pricam sto su oni preko veze zaposljavali. 

 

 

evo sada nam je hamilton objasnio da je jednom glasao probao ali da nije uvlačio.

pretpostavljam da nakon dulićevih tendera i ostalih svinjarija nisi više podržavao DS, tj verovatno nisi glasao?

 

ako neko podržava xy stranku/lika iako su jasna sranja koja se dešavaju, onda je ok pretpostaviti da posredno i podržava ta sranja. jedino što smi imali taj plot-twist da se on ustvari sve vreme zajebavao osim prvi put  ( :

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Losa ti logika. I ja sam glasao za DS pa ne podrzavam Duliceve tendere i ostale gluposti sto su radili. A da ne pricam sto su oni preko veze zaposljavali. 

 

Kako se sada prenosi nasledje kad je na pocetku 100 puta napisano nov forum nova pravila resetujemo odnose i aj from bigining. Ako prenosite eno vam ga Kinik pa lepo ban for life i zdravo, posto ne pamtim nik koji je imao vise uvreda prema sagovornicina i nepostovanja pravila foruma. 

 

Ali glasanjem za DS, jesi podržao bazične obrise njihove politike. Instaliranje nesposobnih ljudi na odgovorna mesta jeste srž politike SNS-a. Retko koju instituciju ćeš pronaći, u kojoj su oni postavili direktora, da je zaista dobro vođena. Pa čovek samo da pođe od EPS-a i Grčića, treba li dalje. Stoga, ne mislim da SNS glasač podržava seksualno uznemiravanje (zbog Jutke), ali nepotizam i stranačko zapošljavanje -- i te kako.

 

Što se tiče kinika, u potpunosti se slažem. Ukoliko je to, ustvari, zaista pravi kinik.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

To što komšija sere iza kuće ne znači da je ispravno, i da svi to treba da radimo.

 

nazovi to i povraćanjem ako želiš, suština je da u svim ostalim slučajevima to nije a) zabranjivano i b) niko se nije bunio osim pere jednom 

Link to comment
Share on other sites

Mojih 5 kruna:

Ban je preteran te ga treba ponistiti.

Hamilton je napisao da se izvinjava za trolovanje, objasnio kako gleda na situaciju i zbog toga ga ne treba besiti. Ako je promenio misljenje to je svakako bolje od gomile zombija koji nam svakodnevno unistavaju zemlju.

Nece vise trolovati, tako da bi bilo lepo da se situacija smiri i nemamo bespotrebne rasprave.


 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Magia said:

Mojih 5 kruna:

Ban je preteran te ga treba ponistiti.

Hamilton je napisao da se izvinjava za trolovanje, objasnio kako gleda na situaciju i zbog toga ga ne treba besiti. Ako je promenio misljenje to je svakako bolje od gomile zombija koji nam svakodnevno unistavaju zemlju.

Nece vise trolovati, tako da bi bilo lepo da se situacija smiri i nemamo bespotrebne rasprave.


 



Glasao za SNS jer se Aca, toma, dačela, linVu, Rističaja Marijan, MArtinović, Selaković (hrvaCku vodu piješ kokoško) Nikola, Grčić, Zoka, Šine naSli... deklarativno zalažu za Srbiju u EU...

Msm ajde brate ne zajebavaj sad i ti. Ako je ovo istina, onda ga treba obesiti za jajca za primer 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

nazovi to i povraćanjem ako želiš, suština je da u svim ostalim slučajevima to nije a) zabranjivano i b) niko se nije bunio osim pere jednom 

Ma OK,   cenim da bi samo korišćenjem imena, bez kreativnih nadimaka rešili i probleme tipa Zagorka, komšinica ... olakšanje za administraciju,

a i estetski je mnogo bolje. :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stondisha said:



Glasao za SNS jer se Aca, toma, dačela, linVu, Rističaja Marijan, MArtinović, Selaković (hrvaCku vodu piješ kokoško) Nikola, Grčić, Zoka, Šine naSli... deklarativno zalažu za Srbiju u EU...

Msm ajde brate ne zajebavaj sad i ti. Ako je ovo istina, onda ga treba obesiti za jajca za primer 😉

 

Ne zaebavaj Stondi sad i ti, necemo besiti coveka sto je ispao naivac. :classic_biggrin:

Tebi se kao nikad nije desilo da zavrsis los mango iako je istorija pokazala da je covek nepouzdan, a ti si uprkos tome zarad boljeg sutra ipak napravio zaeb. 😜

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kalistenika u rutini said:

 

Ne zaebavaj Stondi sad i ti, necemo besiti coveka sto je ispao naivac. :classic_biggrin:

Tebi se kao nikad nije desilo da zavrsis los mango iako je istorija pokazala da je covek nepouzdan, a ti si uprkos tome zarad boljeg sutra ipak napravio zaeb. 😜 


jesam jednom i kod tog frajera ne idem više apsolutno nikad ikad, a tek ako znam, da je frajer tokom devedesetih prodavao zeleni čaj umesto manga... pa kod njega ne idem niti jednoim, ma šta rekao onaj lik što ga znam iz grada koji njegov mango preporučuje kako najsvežiji svih vremena...  meni i dalje odzvanjaju tamburinjove reči, kako je tog leta gospodnjeg pošao sa drugarima na uranak, zadnje pare dali... kad ono   čajčić 😉

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Eto vi'sh, nece ni Hamilton vise zavrsavati Vucica, bar ne ovog evropski orjentisanog. :kece:



Jes, samo si zaboravi onaj deo da je frajer cele devedesete valjao zeleni čaj, pomešan sa muškim Mangom... pa smo se napravili naivni da taj deo nije postojao nego da je frajer reformisani piljar koji prodaje najsvežiji, ručno brani Mango strogo kontrolisanog kvaliteta, po ceni zelene salate na kvantaškoj pijaci Bubanj Potok :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Eto vi'sh, nece ni Hamilton vise zavrsavati Vucica, bar ne ovog evropski orjentisanog. :kece:

 

Tek u praksi (pisanju) treba da se pokaže da više ne podržava Vučića, niti baštini SNS vrednosti. Nakon toga će, verujem, svi normalno komunicirati sa njim.

 

..za sada, od svega što je mogao da napiše na forumu, i od svega što je moglo da mu smeta, njemu baš zasmetalo napadanje nepotizma i vređanje učesnika istog.

 

Mora još da radi, ne spira se SNS vonj tako lako..

Edited by medobrundo
  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...