Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

1 hour ago, realno *w said:

 

Meni ne valja nijedan igrač koji ima velike šanse da odigra ne više od 30-40% tekmi. Uopšte nije pitanje kvaliteta, mislio sam da je to očigledno.

 

lucic je tu nebitan, posto ima ugovor + nisam [ocigledno] referisao na tvoj upis, vec na kolegu, koji je najpre napisao da ne bi exuma, zatim ni luchu & nunnallyja.

 

eto ja zaista osim shevon shieldsa, pokusavam da se setim jos nekog krila u euroleague te klase a bez ugovora.

 

a cak i kada ukljucimo igrace koji imaju ugovor, ostaju otprilike clyburn, kalinic, deck i tako neka ekipa.

 

pa rek'o, mozda treba traziti kojekude i za vise doloresa.

Link to comment
Share on other sites

Lučić je nebitan, a onda nabrajaš koja još krila mogu da se dovedu. Ima logike.

 

Jedina poenta je da treba dovesti mlađeg i zdravijeg igrača, za manje pare i neproverenog na EL nivou, nego 35godišnjaka sa 150 povreda u karijeri. Vrlo jednostavno, nikakvi Klaburni, Dekovi i gluposti.

 

Naneli je stranac za kojeg smatram da ima najviše šanse da ostane.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

Evo ja prvi nisam skontao da su to bila naša 3 pogotka iz igre za redom. Bilo između promašaja i pauza izmedju četvrtina, pa nije delovalo tako.

Inače, prva dva šuta slobododna bacanja maltene, koji prostor i vreme.

 

Ali bukvalno. Ja dodatno analizirao ove Cooperove gif-ove, rekoh, možda je opet neka smicalica 😁

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

 


Sumnjam da ce i Puntera ganjati pored Facua i vrlo izvjesno Guya iz Jouventuta. Plus ovo nisu puno vece pare od onih koje moze dobiti u Partizanu gdje ce biti Bog i batina.

 

Sto se Lucica tice, ni meni njegov eventualni potpis ne bi imao previse smisla. Jasan je taj sentimentalni dio iz ugla djetata KKP al bespotrebno mi je davati njemu neki jak ugovor u 35oj godini zivota i problemima sa povredama. 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, odupri se ludilu said:

Luka Božić, eto nama krila pored Nanulice. Malo ga istrpiti u početku a posle zajahati jak je, polivalentan.

Nadam se da se zezas za njega. Decko ne zna da igra kosarku dalje od Zadra. Nesto je tu vrlo cudno, videli smo kako je u KKBuducnost "odigrao". 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kooineeperk said:

Nadam se da se zezas za njega. Decko ne zna da igra kosarku dalje od Zadra. Nesto je tu vrlo cudno, videli smo kako je u KKBuducnost "odigrao". 

 

 

A, bre, dosadno nam ovde, nije to k`o kod vas na temi - priziva se sve sto je ikada zatapkalo basketaru, makar i ispred zgrade.

Mi smo ti tolika sirotinja da imamo i samo jednog moderatora.

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Idemo u kontra DJB kampanju - ovi da ne odu, oni da se vrate.

 

Za koga glasamo na poziciji povratnika?

 

Jololo 1 glas (znam povreda, znam ugovor)

 

Veseli. On je meni super gotivan vas igrac. 

Edited by Kooineeperk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...