Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

1 hour ago, Patriota iz kauca said:

Sigurno ćemo dobiti Real Madrid bez Alekse, Pantera, sa rovitim Egzumom i neupotrebljivim Anđušićem.

Ide sutra na +10 Real lagano…ako se bude i igrala utakmica zbog ove tragedije koja se desila danas.

Sve i da ispadnemo, razvedri se malo jbt. Kod tebe sve uvek crno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Aman 2 said:

Sve i da ispadnemo, razvedri se malo jbt. Kod tebe sve uvek crno.

 

Deo ljudi je uvek optimistican, deo umeren, deo pesimistican. Uspostaljen i funkcionalam ekosistem vec duze vreme, pa je pravo malo cudo zasto je i dalje nejasan/upitan 😁*

 

To double down, ja cu neprolazak smatrati tragedijom nakon svega i mislim (subjektivno) da je to objektivno. Nikakve moralne pobede me ne interesuju.

 

 

 

 

* da ne pominjem da su pesimistima argumenti jaki najmanje koliko i optimistima. A preveliki optimisti se ne quotuju i javno obelezavaju ni izbliza (if at all) kao preveliki pesimisti.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alex_Serbia said:

 

Deo ljudi je uvek optimistican, deo umeren, deo pesimistican

A postoje i taksisti kojima je jedno od rijetkih zadovoljstava koje sebi mogu da priušte u svojim životima idenje uz kurac normalnim ljudima.

  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Beonegro said:

A postoje i taksisti kojima je jedno od rijetkih zadovoljstava koje sebi mogu da priušte u svojim životima idenje uz kurac normalnim ljudima.

 

9 minutes ago, Cooper said:

Da li neko zna kad može da se očekuje prodaja karata za 5. meč u Madridu?

 

 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Deo ljudi je uvek optimistican, deo umeren, deo pesimistican. Uspostaljen i funkcionalam ekosistem vec duze vreme, pa je pravo malo cudo zasto je i dalje nejasan/upitan 😁*

 

To double down, ja cu neprolazak smatrati tragedijom nakon svega i mislim (subjektivno) da je to objektivno. Nikakve moralne pobede me ne interesuju.

 

 

 

 

* da ne pominjem da su pesimistima argumenti jaki najmanje koliko i optimistima. A preveliki optimisti se ne quotuju i javno obelezavaju ni izbliza (if at all) kao preveliki pesimisti.

Ja se sve nesto nadam da je to neka  vrsta jinxovanja.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Alex_Serbia said:

Jel neko na kraju otkrio univerzum gde su pojedini nasi faulovi sinoc bili za bacanja i kako je Madarov faul za namernu?

Ja stvarno imam utisak da je Madar udario i po ruci i po lopti, nije mi jasno kako namjerna

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ovako nešto nisam osetio možda još od kad mi je deda umro, znači punih 20 godina. Ne mogu ništa da uradim, nemam koncentracije, ni na utakmicu mi se ne ide, ama uopšte, voleo bih samo da prespavam i da me neko probudi i da kaže ajmo, sad je bolje

 

Katastrofa. Mala od kolegenice ide u tu školu, srećom različita smena. I ja sad treba da nešto radim, ili sutra da urlam na basketu... teška priča 

  • Like 18
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, freethrow said:

Ako je ono istrčavanje, ja sam skapirao da je clear path foul bio?

 

Ja mislim da toga nema u Evropi? 🙂

Ali da, mozda sam neobjektivan, ali ne znam kako je to namerna, niti razumem kako u poslednjem nasem napadu, kad je Exum uhvatio loptu, ono nije faul Serhia, koji se bukvalno zakucao u njega?

Link to comment
Share on other sites

Ako cemo na tu temu, jasno se vidi na snimku da je Tavares dirao obruc kod ponistenog nam kosa (koji su i sudije gledale...)

@Barkley#34 pitanje je da li bi Aleksa bio i sinoc onoliko los da nije igrao deo utakmice sa slomljenom rukom. I to, ako se ne varam, bas nakon pada je imao one katastrofalne greske

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, jedibojan said:

Ako cemo na tu temu, jasno se vidi na snimku da je Tavares dirao obruc kod ponistenog nam kosa (koji su i sudije gledale...

@Barkley#34

 

Mislim da sudije i dalje donose procjenu da li je dodir uticao na promašaj. Da je recimo zatresao malo obruč, pa nekako lopta izmigoljila napolje, onda bi naravno koš bio priznat.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kamera u prvoj TV reprizi je pokazala da je zatresao obruč.

 

Ali su sudije od stola tražile posle komade za snimak i gledale frejm po frejm da li je Tavares igrao na loptu.

 

U tom frejm po frejm prikazu se nije video intezitet kontakta sa obručem, već samo da ruka nije bila u kontaktu sa loptom.

Link to comment
Share on other sites

Užasne vesti za Partizan – Avramović polomio šaku

 

Quote

Reprezentativac Srbije je posle jednog duela sa Edijem Tavaresom užasno pao i tom prilikom prizemljio se na levu ruku, a iako je nastavio meč bilo je evidentno da trpi bolove. Posle utakmice je sa zavojem na ruci ekspresno napustio „Štark arenu“.

Avramović je zbog povrede iste šake već pauzirao nekoliko meseci i propustio je uvodni deo sezone. Još nema informacije kada bi mogao da se vrati na teren.

Partizan i Real će u četvrtak odigrati četvrti meč uz prenos na Sport Klubu, a klubu iz Humske nedostaje još jedan trijumf da se plasira na Fajnal-for.

Crno-beli će sutra biti jači za Matijasa Lesora, dok kapiten Kevin Panter mora da odradi još meč suspenzije.

 

  • Tuzno 11
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Magia said:

 

Ja mislim da toga nema u Evropi? 🙂

Ali da, mozda sam neobjektivan, ali ne znam kako je to namerna, niti razumem kako u poslednjem nasem napadu, kad je Exum uhvatio loptu, ono nije faul Serhia, koji se bukvalno zakucao u njega?

Nisam gledao utakmicu, ali prema ovome sto si napisao, ja kako kapiram, sudije u Evropi ne sviraju faulove za takve stvari u poslednjim sekundama. Tipa ako se zakucao tako sto je pratio loptu pa po inerciji naleteo, slabo kada ce da sviraju faul iako realno jeste.

Link to comment
Share on other sites

Užasne vesti za Partizan – Avramović polomio šaku
 
Reprezentativac Srbije je posle jednog duela sa Edijem Tavaresom užasno pao i tom prilikom prizemljio se na levu ruku, a iako je nastavio meč bilo je evidentno da trpi bolove. Posle utakmice je sa zavojem na ruci ekspresno napustio „Štark arenu“.
Avramović je zbog povrede iste šake već pauzirao nekoliko meseci i propustio je uvodni deo sezone. Još nema informacije kada bi mogao da se vrati na teren.
Partizan i Real će u četvrtak odigrati četvrti meč uz prenos na Sport Klubu, a klubu iz Humske nedostaje još jedan trijumf da se plasira na Fajnal-for.
Crno-beli će sutra biti jači za Matijasa Lesora, dok kapiten Kevin Panter mora da odradi još meč suspenzije.
 
Da li me to jebe retrogradni merkur ili samom sebi serem se u život - kako pesma kaže
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...