Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

13 minutes ago, Alex_Serbia said:

Ja bas mislim da ima sanse da se promeni odluka. Nije evrolizi u interesu da F4 prodje bez jednog od top 5 igraca u ovom momentu. Mozda i top 3 cak.

 

Samo treba biti u stilu ne jebe lep nego uporan.

 

pise u onoj el objavi da ne postoji pravo na zalbu, zbog specificnosti situacije aka makljaze.

 

to ti u principu govori da za promenu odluke ima 0% sanse. a nije kao da su nesto odlucno odrezali velike kazne & svim akterima, tako da bi promena koja se nece desiti bila neki spin off momenat u zezanciji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako god...trecu gubimo svakako. Mi bez Lesora jedva slomimo prosecne ABA ligase. Nemojmo se zezati. Daleko vaznije je kakav ce biti Dante kada kroci na teren. Ako on bude imao mentalnu blokadu, pisi propalo. Plus, on vec ne trenira 3 dana.

 

Pardon, 2 dana. Dok se ja vratim na evropsko vreme trebace...pa, vremena

Link to comment
Share on other sites

shvarm je sad neki tegi za intelektualce ili kako

 

zeljko je profi kao i uvek, tu nema zbora. mada nije uvek i gdin, to zavisi od konteksta. ja srce zeljko, svakako ali osexa se tendencija ka novoj partizanskoj mitologiji, odavno je dule otisao, treba contenta.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Kako god...trecu gubimo svakako. Mi bez Lesora jedva slomimo prosecne ABA ligase. Nemojmo se zezati. Daleko vaznije je kakav ce biti Dante kada kroci na teren. Ako on bude imao mentalnu blokadu, pisi propalo. Plus, on vec ne trenira 3 dana.
 
Pardon, 2 dana. Dok se ja vratim na evropsko vreme trebace...pa, vremena
Da li si ti ikada napisao da mi dobijamo neku utakmicu?

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jesam naravno cuo & citao, samo nisam bio upoznat u ovu njegovu novu ulogu, video sam jos neke uradke, pa mi se spojilo sa percepcijom tegija za prosvecene.

 

sve kul, volim ja i partibrejkerse i caneta a opet ne kapiram neke njegove proritete u javnosti ovih decenija, ako me razumes.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Instinkt said:

Dosta smo kukali, šta je tu je. Idemo da dobijemo taj jedan meč u Beogradu, dal prvi, dal drugi, nije važno. Košarkaški bogovi će nam vratiti. Kao što će i meni univerzum kad budem išao u Kaunas 😑

 

 

Dapace, dacure, dapile, sta god - bice neki Zeljkov specijal sigurno.

Cn4dnOd.gif

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alex_Serbia said:

 

Ovo nije sprdnja. Ja nocas nisam mogao da zaspem (zaspim?) razmisljajuci kako im se suprotstaviti i sta je najbolje za tim.

 

Nužno i nije trebalo da bude sprdnja, razumem i ako većina vas razmišlja o tome. Ja npr kad god ugasim tv i legnem, razmišljam o rosteru za sledeću sezonu, a žena mi prebacuje da sam se otudjio i da ne pričamo više o životu i zajedničkim snovima. :classic_biggrin: 

Edited by Čvarkov
  • Like 2
  • Ha-ha 3
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čvarkov said:

 

Nužno i nije trebalo da bude sprdnja, razumem i ako većina vas razmišlja o tome. Ja npr kad god ugasim tv i legnem, razmišljam o rosteru za sledeću sezonu, a žena mi prebacuje da sam se otudjio i da ne pričamo više o životu i zajedničkim snovima. :classic_biggrin: 

KGrkNJR.gif

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...