Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Alba je mnogo neprijatna ekipa. I dalje mi je nerealno kako i koliko smo ih ubili u 3/4. Prvo poluvreme je bilo prenervozno, Aleksa baš povukao kad nije išlo. 

 

Beo ima sreće što u subotu putujem na Maldive (skromni kurč :classic_blush:), ali obećavam da se za dve nedelje vraćam treningu (čvarcima i kavurmi).

 

Budite dobri i pregazite Split i Italiju! 

  • Like 11
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Džesika Alba upravo dobila jaku devetku na IMDB. Ajmo gospođo, može to još bolje.

 

Alba je jedna vrlo zajebana ekipa koja je ponovo uhvatila svoj ritam i ne bih se iznenadio da dobiju neku od ekipa koje se bore za vrh.

 

Na priču o Željkovom sjajnom vođenju da dodam i minijaturu sa hokejaškom izmenom na par sekundi do isteka napada u 3/4. Znači skočio sam do plafona kad su ono odigrali Exum i Aleksaaaa.

 

Moram malo i da mračim, a i neću da kažem ništa novo, ovon ekipi najviše fali IQ.

Edited by Arsenije Pesic
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, realno *w said:

Posle Fenera, još jedna dobra Madarova partija i to baš raduje. Tada je poenterski bilo bolje, sada je bio kvalitetniji plejmejkerski deo. 5 asistencija, 0 izgubljenih, baš zrelo.

Kad pogledaš, ukupno 15 timskih izgubljenih a on nijednu za 21 minut. Za poštovanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Inače, obožavam utakmice u kojima u različitim fazama utakmice iskaču različiti igrači.

 

Posebno bih naglasio Aleksinu ulogu u 2/4, stvari su tekle tako da je bez njegovog mini ludila Alba vrlo lako mogla da ode na dvocifrenu prednost, a onda vrlo verovatno ne bi bilo ni onakve 3/4.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Jako luda tekma. Jako teška prvo poluvreme. Ali se osećalo da ćemo ih natrpati u nekom momentu. Sreća pa smo to uradili u dovoljnoj meri da izdržimo četvrtu četvrtinu. 

 

Mnogo su značili Smajlijevi minuti danas. Lesor opet najbolji indeks, iako nekako nije to to. Deluje da ga stiže umor. 

Mora da prestane sa onim pokušajima šuta iz skoka u napadu. Uhvati, stani, šutni, izbaci. 

U nekoliko situacija ga Wetzell rutinirao (sećam se 2 napada za redom na istu foru). 

Ali svaka čast za 6/6 posle prva 4 promašena bacanja. 

Što bi rekli, sva ljubav za tog čoveka! 

 

Nadam se da PPPtru nije povređen. Ja ga posle date trojke ne bih vadio ni u snu. 😄

 

Ali Željko očigledno zna šta radi ili bar ima neku ludačku viziju. 

Videsmo ovaj put to sa Aleksom, Smajlijem i Anđušićem večeras. 

 

Naneli je baš ispizdeo prilikom izmene. Nadam se da će eksplodirati opet kad bude trebalo.

 

@Bole Tyson videh li ja to tebe sad na snimku? 😄

 

AJMO CRNO-BELI OOOO

Edited by uvrnuto
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Preživesmo. Ogroman doprinos igrača sa klupe, oni su i dobili ovaj meč, na obe strane terena.

Aleksin duh se preselio u Ledeja, čovek je sinoć napravio nekoliko epskih sranja.

Aleksa posle godinu dana, ponovo u stefkari modu, držao nam glavu iznad vode. Za vikend obavezan odlazak na neku Romaniju, čajevi, razgovori sa meštanima koji se bave poljoprivredom, muzika niježivotjednažena i tako to.

Naneli opet u moždanom ofsajdu.

Nemam pojma kako smo ovo dobili.

Još manje znam kakvom magijom možemo uspešno proći kroz pakao koji sledi. Nama ladno trebaju obe pobede u Italiji, ili slabo računam?

Link to comment
Share on other sites

Kod one izgubljene Nanelija iz driblinga je realno bio faul. 

 

 

 

Ali Panter... Kako pametna partija, bukvalno ne znam šta bih mu zamerio osim eventualno onog pasa lošeg za Danila. Strpljivo u napadu, nekoliko baš dobrih 1 na 1 odbrana na Smitu, sve kako treba. Ne čudi ovih +19 sa njime na terenu.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Naneli je igrac koji se pali tek posle nekoliko minuta na terenu, svako malo vađenje iz igre ne prolazi kod njega.

 

Raduje dobra odbrana na Smitu i Lou, gde se Smit nije video i imao je 6 izg lopti, dok je Maodo bio poenterski dobar, ali šut 6-14 je pokazatelj dobre i agresivne odbrane Yama i Alekse nad njim. 

 

Nije mi jasno zašto Trifa skoro da i ne igra, gde se Djusa stavio na Olindea koji je viši 12 13 cm od njega (ali mora se priznati da je svaku kretnju Olindea Djusa maksimalno zatvorio).

Link to comment
Share on other sites

Quote

Moram da se zahvalim ljudima na ambijentu. Iz utakmice u utakmicu, možda sam dosadan, ali javljaju se ljudi iz raznih strana Evrope, i da je to postalo, Boga mi, stvar prestiža da se gleda Partizan. 

 

Edited by fillam
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, realno *w said:

Kod one izgubljene Nanelija iz driblinga je realno bio faul.

 

Ako pričamo o istoj situaciji, imao je otvoren šut za 3, ističe napad, on ide u dribling, Željko potamneo...

 

------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

3/4

Edited by KockoOblo
Link to comment
Share on other sites

Napisao sam na lajvu da ove možeš da pobediš ili smirenošću ili većim ludilom od njih. Primer mirnoće je bio Dante u 1/4. Nakon one užasne smušenosti ekipe na početku, ušao je, doneo nekoliko sigurnih poena, sredio ekipu i uhvatili smo priključak. Aleksa iz 2/4 i ono ludilo iz 3/4 su druga krajnost i drugi sastojak za pobedu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ulazim u neki mode full uživanja u sezoni, ne želim čak ni da se zamaram kalkulacijama 😄

 

Imamo dobre periode, imamo loše periode, imamo sjajnu timsku hemiju, fanatičnog trenera i domaći teren za ponos. Bilo je fantastičnih pobjeda, nadam se da će ih biti još i da će do kraja sezone biti krunisane i trofejima, ali svakako da treba uživati u ovom putu. 🙂 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, realno *w said:

Posle Fenera, još jedna dobra Madarova partija i to baš raduje. Tada je poenterski bilo bolje, sada je bio kvalitetniji plejmejkerski deo. 5 asistencija, 0 izgubljenih, baš zrelo.

 

A ono kad nismo preveli loptu za 8 sekundi zbog njegove zajebancije? Pa upisali Danteu, čini mi se. Da, to se ne računa... 

 

Poslednje vreme došlo kad ga ti hvališ. 😛

 

Šalim se, samo nek' on nama dobro igra. 

 

YAM MADAR

YAM MADAR

PARTIZANE

YAM MADAR

Edited by uvrnuto
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...