Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

10 minutes ago, jedibojan said:

Zbog?

A možda ja vučem predrasude iz NBA gde ga baš nisam gotivio nikada 

 

Al objektivno ne može zdrav da ostane, ne vidim neki nivo igre gde on pravi razliku na EL nivou, ok možda atletika al i ona je upitna posle tog broja povreda, šut mu je uvek bio ispod proseka.

Plus u ključnom delu sezone ti dovodiš igrača koji nikada nije igrao u Evropi dakle totalno privikavanje, još kod Željka (a nije igrač koji je poznat po BBIQ). Da je na početku sezone ili čak u momentu kad smo Brodija doveli pa i ajde, ovako ja nisam za. 

No mene niko ne pita (fala Bogu)

Edited by Shikamaru
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, bosMan_jr said:

Ako bi neko dobio zadatak da nacrta prototip igraca koji nije potreban KK Partizan u ovom trenutku, na tom crtežu bio bi lik Jabari Parkera.

Mislim da je u odnosu na Broza daleko bolja opcija, ako nista popravio bi nam skok igru.

Sto se tice odbrane, obojica su liability, ali od parkera tek treba videti kako bi to izgledalo na EL nivou

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, jedibojan said:

Mislim da je u odnosu na Broza daleko bolja opcija, ako nista popravio bi nam skok igru.

Sto se tice odbrane, obojica su liability, ali od parkera tek treba videti kako bi to izgledalo na EL nivou

Pa ne znam kakve veze ima on sa Brozom, ovaj vam je tu kao backup centar, Jabari je klasicna cetvorka - bez odbrane, niskog bbiq i ume da poentira u napadu, uz to injury prone. Bukvalno sve sto vam ne treba.

Link to comment
Share on other sites

Prelepo, aktivni odmor za nosioce + ful bleja za Lesora. 

Aleksa se konačno malo oslobodio (pre ovoga jedinu trojku uzeo protiv Igokee) trebaće tu još vremena za onog pravog ali samo strpljivo, mnogo će nam trebati kad bude bitno  

Balša je večeras igrao ono što se od njega očekuje, Alen diže kondiciju, Tristan mora da pokaže u kontinuitetu ovaj pristup. 

Crno beli bravo bravo :whistling:

A u četvrtak seča knezova! 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 12/30/2022 at 11:22 PM, realno *w said:

Inače, vodim klince na Zadar, to će im biti debi u Areni.

 

Snimak-ekrana-2023-01-02-232956.jpg

 

 

Ispoštovaše nas naši samo tako :Hail:

 

Baš lepo veče, toliko lepih poteza, klinci baš uživali. Još obojica iz nekog razloga vole Balšu i eto potrefi da se vrati baš sada, pa još i lepo odigra. 

Inače, na kaju i gospođa došla sa nama, mislim da joj je to prva utakmica, bilo kog sporta, u životu. Oduševila se koliko je dece bilo na tekmi.

Još nas na ulazu u halu dočeka neki redar, kao da je provalio da je klincima prvi put, pa im reče nešto tipa "Dobro veče momci, dobrodošli na utakmicu Partizana, kako ste, etc"

 

Što se tekme tiče, fantastični  Tristan, Aleksa 15 poena za 8 minuta u prvom poluvremenu. Balša ušao u meč malo stidljivo, a onda sve bolje igrao i koristio svaki minut. Značiće nam, makar za odmaranje Lesora u startu. Matijas odmorio večeras, prvi put smo mogli to sebi da priuštimo.

 

Drago mi je da je Janis odigra dobro. Neverovatno koliko konstantno pametno igra i koliko delujemo bolje sa njime na terenu.

 

  • Like 23
  • Love 6
Link to comment
Share on other sites

I ja sam svoj plan sproveo u delo, naravno uz pomoć naših momaka.

Sve po redu je bilo, kao što sam poželeo u prethodnom postu.

Lep dan, voz, lagana pobeda, sporadično navijanje (gde su nam najverniji, heh?) i za kraj Žirafa.

 

Spoiler

IMG-20230102-215125.jpg

 

Jedino za zameriti, ako se i može nešto, je dekoncentracija nakon dobrih poteza, odnosno proslavljanje istih. 

Od Ledeja prilikom kucanja PPPetrua, preko Tristana, pa do Avrama. 

Za svaku proslavu smo primali koš u leđa. 

A to nam se dešavalo i ozbiljnijim tekmama. Pominjao je Željko već "uspone na Mont Everest" . 

 

Mada su do poslednje sekunde (bukvalno) odigrali ozbiljno i cimali se za svaku loptu i svaki poen. 

 

Ne znam šta da kažem za posetu, zvaničnih 6573, ali ja sam prilično zadovoljan. A mislim i da je Željko bio, jer se ne sećam da je skorije dao veći aplauz navijačima kada je ušao u halu. 

Jako puno dece je bilo, kao što reče Realni, a što je uvek lepo videti. 

 

Da nam poželim pobedu protiv Monaka, pa da u nedelju u lepom raspoloženju opet obavim ekskurziju. 🍻

Edited by uvrnuto
  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Prvo, srećna vam svima nova godina i nadam se da će biti bolja nego prethodna (što, čak i ako živite u Srbiji ne bi trebalo da bude mnogo teško i neostvarivo, ali na kraju se ispostavi da ipak jeste...). 

 

Drugo, žao mi je što ne odoh juče, crk'o sam jureći klinku po parkićima i molovima, došao kući u 6, nije bilo šansi da se pomerim... 

 

Treće, utakmica odlična iz više razloga, sve ste rekli. Jeste prva utakmica, ali Balša mi deluje bolje nego pre povrede, nekako mu telo deluje bolje, izgleda brže i jače. Tristan je generacijski talenat, što se napada tiče, ali njegov specijalitet bagovanja u odbrani (ono kad se ne pomera iz mesta po pet sekundi) ga deli od ozbiljnih minuta protiv ozbiljnih protivnika. 

 

Sledeći!!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Xpert said:

Po slici vidim da si bio svega nekoliko redova iznad mene, samo sa druge strane stepenista. 😄

 

Uglavnom sam tu na tekmama. Imamo sezonske na 2 lokacije, pa se kombinujemo, ali većinu tekmi sam pogledao sa tog mesta.

 

7 hours ago, uvrnuto said:

Ne znam šta da kažem za posetu, zvaničnih 6573, ali ja sam prilično zadovoljan. A mislim i da je Željko bio, jer se ne sećam da je skorije dao veći aplauz navijačima kada je ušao u halu. 

 

I meni je ovo ok, mada sam imao utisak da je malo više. A ovo za Željka baš primetno bilo, ispozdravljao nas samo tako.

 

 

7 hours ago, uvrnuto said:

Jedino za zameriti, ako se i može nešto, je dekoncentracija nakon dobrih poteza, odnosno proslavljanje istih. 

Od Ledeja prilikom kucanja PPPetrua, preko Tristana, pa do Avrama. 

Za svaku proslavu smo primali koš u leđa. 

A to nam se dešavalo i ozbiljnijim tekmama. Pominjao je Željko već "uspone na Mont Everest" . 

 

 

O da, bilo je ovoga. Sa jedne strane vidi se timski tuh, koliko podržavaju jedni druge i koliko se raduju dobim potezima saigrača, ali jbg, nema mesta tome, ako nije bilo prekida.

Slična i situacija sa Madarom, kada pruža ruku kamermanu što ga je zakačio posle one kontre, a oni već u napadu. I onda kasni u odbranu, otrči na tudjeg igrača i eto konfuzije.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...